Activ Plătitor TVAe‑Factură

HELLER SRL

CUI: 5376716
CIF: RO5376716
Reg. Com.: J1994000293304
CAEN: 4662
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 martie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:51

Despre HELLER SRL

HELLER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Carei, judetul SATU MARE, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte" (cod CAEN 4662), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HELLER SRL a raportat o cifra de afaceri de 988.000 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.3%). Profitul net inregistrat a fost de 90.673 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.329.191 RON in 2008 la 988.000 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
988.000 RON
Venituri totale
1.093.420 RON
Cheltuieli totale
976.810 RON
Profit brut
116.610 RON
Profit net
90.673 RON
Marja profit net
9,18%
Active imobilizate
167.730 RON
Active circulante
596.763 RON
Stocuri
173.322 RON
Creanțe
306.641 RON
Casa & conturi bănci
116.800 RON
Capital propriu
620.370 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Morii nr. 2
Telefon0726798651
Fax0261717003

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Morii nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Morii nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
988.000 RON
Rezultat net
90.673 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 988.000 RON 1.113.641 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.093.420 RON 1.135.331 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 976.810 RON 1.122.991 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 116.610 RON 12.340 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 90.673 RON 2.031 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 167.730 RON 177.952 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 596.763 RON 513.017 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 764.493 RON 690.969 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 173.322 RON 166.927 RON
CreanțeSume de încasat 306.641 RON 213.214 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 116.800 RON 132.876 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 144.123 RON 158.229 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 620.370 RON 532.740 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active764.493RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale764.493 RON
Datorii totale144.123 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,9 %Profit net / active totale
ROE
14,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 988.000 -11,3% față de anul precedent 1.093.420 976.810 116.610 +845,0% față de anul precedent 90.673 +4.364,5% față de anul precedent 0 0
2023 1.113.641 -25,8% față de anul precedent 1.135.331 1.122.991 12.340 -83,6% față de anul precedent 2.031 -96,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.501.019 +42,3% față de anul precedent 1.537.629 1.462.522 75.107 60.299 0 0
2021 1.055.028 -2,4% față de anul precedent 1.080.123 1.145.350 0 0 65.227 75.622
2020 1.080.546 -31,6% față de anul precedent 1.104.814 1.178.224 0 0 73.410 83.542
2019 1.579.021 -30,5% față de anul precedent 1.752.144 1.905.395 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 153.251 169.457
2018 2.270.677 +46,6% față de anul precedent 2.464.775 2.371.158 93.617 +55,0% față de anul precedent 70.873 +55,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.548.882 -3,8% față de anul precedent 1.699.664 1.639.276 60.388 -51,3% față de anul precedent 45.490 -56,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.609.543 -21,5% față de anul precedent 1.787.383 1.663.421 123.962 -13,0% față de anul precedent 103.997 -13,1% față de anul precedent 0 0
2015 2.051.053 -2,4% față de anul precedent 2.173.501 2.030.944 142.557 -67,5% față de anul precedent 119.706 -67,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 2.102.417 +6,6% față de anul precedent 2.115.383 1.676.383 439.000 +242,8% față de anul precedent 372.277 +243,7% față de anul precedent 0 0
2013 1.972.386 -11,2% față de anul precedent 1.991.007 1.862.926 128.081 +52,6% față de anul precedent 108.316 +62,0% față de anul precedent 0 0
2012 2.222.281 +62,4% față de anul precedent 2.243.177 2.159.228 83.949 +358,9% față de anul precedent 66.846 +369,9% față de anul precedent 0 0
2011 1.368.726 -7,8% față de anul precedent 1.387.016 1.368.724 18.292 -58,8% față de anul precedent 14.226 -60,1% față de anul precedent 0 0
2010 1.484.273 -0,3% față de anul precedent 1.494.529 1.450.170 44.359 +2,1% față de anul precedent 35.630 -3,3% față de anul precedent 0 0
2009 1.488.327 +12,0% față de anul precedent 1.499.521 1.456.058 43.463 36.861 0 0
2008 1.329.191 1.361.763 1.397.021 0 0 35.258 35.258

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 167.730 596.763 764.493 173.322 306.641 116.800
2023 177.952 513.017 690.969 166.927 213.214 132.876
2022 193.619 565.258 758.877 185.754 247.866 131.638
2021 212.626 426.567 639.193 192.472 177.400 56.695
2020 237.763 452.949 690.712 198.616 203.902 50.431
2019 293.555 660.523 954.078 311.902 254.266 94.355
2018 373.828 749.678 1.123.506 321.707 310.412 117.559
2017 344.729 737.235 1.081.964 334.206 342.985 60.044
2016 374.876 756.853 1.131.729 335.857 349.040 71.956
2015 407.339 681.422 1.088.761 305.684 335.480 40.258
2014 316.339 689.275 1.005.614 295.606 281.026 112.643
2013 97.479 479.192 576.671 226.094 220.345 32.753
2012 39.765 633.059 672.824 255.718 366.080 11.261
2011 39.497 501.099 540.596 181.318 309.587 10.194
2010 60.558 429.628 490.186 201.688 247.770 -19.830
2009 86.491 308.778 395.269 164.130 203.958 -59.310
2008 92.813 332.656 425.469 133.953 216.903 -18.200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 144.123 -8,9% față de anul precedent 620.370 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2023 158.229 -30,7% față de anul precedent 532.740 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 228.169 +36,6% față de anul precedent 530.708 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 166.993 +35,4% față de anul precedent 472.200 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2020 123.353 -45,6% față de anul precedent 567.359 Neraportat 5 -44,4% față de anul precedent
2019 226.768 +2,7% față de anul precedent 727.310 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2018 220.739 -5,4% față de anul precedent 902.767 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2017 233.347 -24,7% față de anul precedent 848.617 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 309.691 -0,1% față de anul precedent 822.754 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2015 310.104 +15,3% față de anul precedent 778.657 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2014 268.927 +26,3% față de anul precedent 736.687 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2013 212.994 -49,8% față de anul precedent 364.178 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2012 423.841 +18,2% față de anul precedent 249.330 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2011 358.510 +11,2% față de anul precedent 182.384 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2010 322.490 +22,4% față de anul precedent 168.158 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2009 263.522 -20,2% față de anul precedent 132.528 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2008 330.168 95.667 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LKLEVENTE KOCSISfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25703/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, revocare administrator persoane împuternicite, modificare stare firmă, hotărâri judecătoreşti

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, revocare administrator persoane împuternicite, modificare stare firmă, hotărâri judecătoreşti

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2374/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 988.000 RON. Profit: 90.673 RON

Cifra de afaceri: 988.000 RON. Profit: 90.673 RON

Cifra de afaceri
988.000 RON -11.28% față de anul precedent
Profit net
90.673 RON +4364.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
144.123 RON -8.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.113.641 RON. Profit: 2.031 RON

Cifra de afaceri: 1.113.641 RON. Profit: 2.031 RON

Cifra de afaceri
1.113.641 RON -25.81% față de anul precedent
Profit net
2.031 RON -96.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
158.229 RON -30.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.501.019 RON. Profit: 60.299 RON

Cifra de afaceri: 1.501.019 RON. Profit: 60.299 RON

Cifra de afaceri
1.501.019 RON +42.27% față de anul precedent
Profit net
60.299 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
228.169 RON +36.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.055.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.055.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.055.028 RON -2.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
75.622 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
166.993 RON +35.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.080.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.080.546 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.080.546 RON -31.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
83.542 RON
Angajati
5 -44.44% față de anul precedent
Datorii
123.353 RON -45.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.579.021 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.579.021 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.579.021 RON -30.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
169.457 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
226.768 RON +2.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.270.677 RON. Profit: 70.873 RON

Cifra de afaceri: 2.270.677 RON. Profit: 70.873 RON

Cifra de afaceri
2.270.677 RON +46.6% față de anul precedent
Profit net
70.873 RON +55.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
220.739 RON -5.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.548.882 RON. Profit: 45.490 RON

Cifra de afaceri: 1.548.882 RON. Profit: 45.490 RON

Cifra de afaceri
1.548.882 RON -3.77% față de anul precedent
Profit net
45.490 RON -56.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
233.347 RON -24.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.609.543 RON. Profit: 103.997 RON

Cifra de afaceri: 1.609.543 RON. Profit: 103.997 RON

Cifra de afaceri
1.609.543 RON -21.53% față de anul precedent
Profit net
103.997 RON -13.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
309.691 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.051.053 RON. Profit: 119.706 RON

Cifra de afaceri: 2.051.053 RON. Profit: 119.706 RON

Cifra de afaceri
2.051.053 RON -2.44% față de anul precedent
Profit net
119.706 RON -67.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
310.104 RON +15.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.102.417 RON. Profit: 372.277 RON

Cifra de afaceri: 2.102.417 RON. Profit: 372.277 RON

Cifra de afaceri
2.102.417 RON +6.59% față de anul precedent
Profit net
372.277 RON +243.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
268.927 RON +26.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.972.386 RON. Profit: 108.316 RON

Cifra de afaceri: 1.972.386 RON. Profit: 108.316 RON

Cifra de afaceri
1.972.386 RON -11.24% față de anul precedent
Profit net
108.316 RON +62.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
212.994 RON -49.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.222.281 RON. Profit: 66.846 RON

Cifra de afaceri: 2.222.281 RON. Profit: 66.846 RON

Cifra de afaceri
2.222.281 RON +62.36% față de anul precedent
Profit net
66.846 RON +369.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
423.841 RON +18.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.368.726 RON. Profit: 14.226 RON

Cifra de afaceri: 1.368.726 RON. Profit: 14.226 RON

Cifra de afaceri
1.368.726 RON -7.78% față de anul precedent
Profit net
14.226 RON -60.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
358.510 RON +11.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.484.273 RON. Profit: 35.630 RON

Cifra de afaceri: 1.484.273 RON. Profit: 35.630 RON

Cifra de afaceri
1.484.273 RON -0.27% față de anul precedent
Profit net
35.630 RON -3.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
322.490 RON +22.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.072026Mentiune · Buletin 25703/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, revocare administrator persoane împuternicite, modificare stare firmă, hotărâri judecătoreşti

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, revocare administrator persoane împuternicite; modificare stare firmă; hotărâri judecătoreşti; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.06.2026, Hotărâre AGA de renunţare la proiect de divizare conform actului Încheiere avand numarul 212/2018 din data: 12.10.2018, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HELLER SRL
CUI
5376716
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.07.2026
Registrul Comerțului
J30/293/1994
EUID
ROONRC.J30/293/1994
Sediu
Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, Str. BANAT, Nr. 6
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
539785
Data încheierii
07.07.2026
Număr dosar
2566814
Data dosarului
26.06.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, revocare administrator persoane împuternicite, modificare stare firmă, hotărâri judecătoreşti

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 26.06.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 25.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25703/2026 (PDF)
23.012026Mentiune · Buletin 2374/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
HELLER SRL
CUI
5376716
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.01.2026
Registrul Comerțului
J30/293/1994
EUID
ROONRC.J30/293/1994
Sediu
Jud. Satu Mare, Municipiul Satu Mare, Str. BANAT, Nr. 6
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
48305
Data încheierii
22.01.2026
Număr dosar
258199
Data dosarului
21.01.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Maria Frînco
Vezi Buletinul ONRC nr. 2374/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4662, Satu Mare

AKE WOOD SRL
CUI: 35351640CAEN: 4662
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2015-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.082.541 RON
Profit
648.845 RON
Angajati
5
TEHNIC DEPO S.R.L.
CUI: 34736630CAEN: 4662
Activ
SATU MARE, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2015-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
872.818 RON
Profit
6.668 RON
Angajati
1
HOLCZ STILE S.R.L.
CUI: 31601205CAEN: 4662
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2013-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.831.868 RON
Profit
65.766 RON
Angajati
4
ADIDOR COM S.R.L.
CUI: 15012933CAEN: 4662
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2002-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.144 RON
Profit
31.238 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4662, Satu Mare

AKE TOOLS S.R.L.
CUI: 10635787CAEN: 4662
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1998-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.259.406 RON
Profit
138.447 RON
Angajati
0
UTENSILEA ROMANIA S.R.L.
CUI: 14934331CAEN: 4662
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2002-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.258 RON
Profit
115.658 RON
Angajati
0

Alte firme din Satu Mare

CARPATOURS SRL
CUI: 5370578CAEN: 5510
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş1994-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.091.951 RON
Profit
1.307.384 RON
Angajati
46
METAPLANT S.R.L.
CUI: 5376791CAEN: 4776
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1994-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.060.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
PALOTAS SRL
CUI: 5279950CAEN: 4711
Activ
SATU MARE, Orş. Livada1994-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.441 RON
Profit
13.494 RON
Angajati
1
CALATO S.R.L.
CUI: 5490078CAEN: 6820
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1994-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OZANA SRL
CUI: 4409513CAEN: 4782
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1993-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.522 RON
Profit
59.180 RON
Angajati
1
AUTOCOM IMPEX SRL
CUI: 6141823CAEN: 4782
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1994-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NETACCESS SRL
CUI: 14888472CAEN: 6110
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2002-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.036.028 RON
Profit
468.758 RON
Angajati
3
RDG SOFTWARE CONSULTING S.R.L.
CUI: 47995998CAEN: 6201
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.355 RON
Profit
231.579 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HELLER SRL?

CUI-ul HELLER SRL este 5376716.

Unde este sediul HELLER SRL?

HELLER SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Morii nr. 2, Mun. Carei, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata HELLER SRL?

HELLER SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HELLER SRL in 2024?

In 2024, HELLER SRL a raportat o cifra de afaceri de 988.000 RON.

Cati angajati are HELLER SRL?

HELLER SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are HELLER SRL?

HELLER SRL are codul CAEN principal 4662 (Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte).

Ce profit a inregistrat HELLER SRL in 2024?

HELLER SRL a inregistrat un profit net de 90.673 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.