Activ

LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 53831051
CIF: 53831051
Reg. Com.: F2026006356000
CAEN: 8559
Formă: Necunoscut
Înființată: 9 februarie 2026
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:44

Despre LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Diogene nr. 4, 310257
Telefon0726757915

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Diogene nr. 4, 310257
Cod poștal: 310257
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Diogene nr. 4, 310257
Cod postal
310257
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 06.02.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2026 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8559 in Mun. Arad (ARAD)

LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8559 in Mun. Arad (ARAD)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8559, Arad

EFFECTIVE FLUX SRL
CUI: 32160425CAEN: 8559
Activ
ARAD, Mun. Arad2013-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.693.551 RON
Profit
478.518 RON
Angajati
10
MNJ LEISURE GARDEN S.R.L.
CUI: 40429401CAEN: 8559
Activ
ARAD, Mun. Arad2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.111.897 RON
Profit
14.938 RON
Angajati
16
PROMO DAN VIDICAN S.R.L.
CUI: 43134111CAEN: 8559
Activ
ARAD, Sat Sintea Mare Com. Sintea Mare2020-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
957.175 RON
Profit
865.503 RON
Angajati
1
LEADERSHIP LAND S.R.L.
CUI: 36587390CAEN: 8559
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
817.099 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MTA MOVEMENT CONCEPT SRL
CUI: 33153108CAEN: 8559
Activ
ARAD, Mun. Arad2014-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
743.800 RON
Profit
299.803 RON
Angajati
3
ENGLISH NEST S.R.L.
CUI: 46294729CAEN: 8559
Activ
ARAD, Orş. Pecica2022-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.712 RON
Profit
254.121 RON
Angajati
3
HARVEST EDUKIDS S.R.L.
CUI: 48112963CAEN: 8559
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2023-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
528.834 RON
Profit
37.979 RON
Angajati
4
SELF ID COUNSELLING SRL
CUI: 33588250CAEN: 8559
Activ
ARAD, Mun. Arad2014-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.317 RON
Profit
44.660 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 53831051.

Unde este sediul LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Diogene nr. 4, 310257, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

LAPUGEAN CRISTINA-MONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.