Activ

DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 53958749
CIF: 53958749
Reg. Com.: F2026008045007
CAEN: 5912
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 februarie 2026
Distribuie:

Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:24

Despre DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Bogea Com. Almăj, judetul DOLJ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune" (cod CAEN 5912), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5912, Dolj

STUDIO MEDIA PLUS S.R.L.
CUI: 41137332CAEN: 5912
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.540 RON
Profit
228.488 RON
Angajati
1
REC PROD ART S.R.L.
CUI: 40680887CAEN: 5912
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 53958749.

Cand a fost infiintata DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DĂDULESCU ANDREI-CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 5912 (Activităţi post-producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.