Activ

VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54047100
CIF: 54047100
Reg. Com.: F2026009741001
CAEN: 8559
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 23 februarie 2026
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 13:28

Despre VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Fundulea, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 23.02.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8559, Călăraşi

THE BEAUTY EDUCATION S.R.L.
CUI: 44753671CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Plevna Com. Lupşanu2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.084.018 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROFESIONAL EUROPREST SRL
CUI: 32916813CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2014-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000.390 RON
Profit
650.154 RON
Angajati
1
GAMMA HEALTH PERFORMANCE SRL
CUI: 33431476CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Frumuşani Com. Frumuşani2014-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.300 RON
Profit
119.153 RON
Angajati
1
PEAK PERFORMANCE S.R.L.
CUI: 48333123CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2023-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.484 RON
Profit
244.573 RON
Angajati
0
LOS DOS PITUFOS S.R.L.
CUI: 44370609CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Călăraşii Vechi Com. Cuza Vodă2021-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.110 RON
Profit
43.606 RON
Angajati
1
THE BEAUTY TRIBE S.R.L.
CUI: 45839917CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Plevna Com. Lupşanu2022-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.117 RON
Profit
104.661 RON
Angajati
0
ALFA HEALTH CONSULTING S.R.L.
CUI: 41490465CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Frumuşani Com. Frumuşani2019-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.000 RON
Profit
143.891 RON
Angajati
1
HIGH LEVEL SCIENCE S.R.L.
CUI: 41523635CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.100 RON
Profit
106.095 RON
Angajati
1
MINDHIVE S.R.L.
CUI: 49335475CAEN: 8559
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Lehliu-Gară2023-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.012 RON
Profit
126.698 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54047100.

Cand a fost infiintata VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VOICU ALEXANDRA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.