Activ

GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 54260565
CIF: 54260565
Reg. Com.: F2026014092006
CAEN: 7499
Formă: Necunoscut
Înființată: 16 martie 2026
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Despre GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Vadul Bistriţei nr. 4, 600191
Telefon0743175728

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Vadul Bistriţei nr. 4, 600191
Cod poștal: 600191
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Vadul Bistriţei nr. 4, 600191
Cod postal
600191
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2026 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7499 in Mun. Bacău (BACĂU)

GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7499 in Mun. Bacău (BACĂU)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7499, Bacău

ROMPREST OIL SRL
CUI: 34423552CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.587.369 RON
Profit
101.173 RON
Angajati
30
INVEST GROUP TEO SRL
CUI: 20245730CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2006-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.928.252 RON
Profit
43.985 RON
Angajati
15
C & I-CIRA SRL
CUI: 30054746CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche2012-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.587.624 RON
Profit
240.286 RON
Angajati
18
PROTMED IMPEX SRL
CUI: 10002858CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Orş. Dărmăneşti1997-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.922 RON
Profit
251.161 RON
Angajati
5
SQS CONS SRL
CUI: 27212870CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2010-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.743 RON
Profit
269.648 RON
Angajati
5
ISACONSTRUCT SRL
CUI: 18726805CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Sat Mărgineni Com. Mărgineni2006-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.869 RON
Profit
424.963 RON
Angajati
1
ROMGEST CONSULT SRL
CUI: 35478840CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.723 RON
Profit
252.313 RON
Angajati
3
REINVENT PROJECT S.R.L.
CUI: 42220281CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.174 RON
Profit
190.720 RON
Angajati
3
RCL CONSULTING SRL
CUI: 14118929CAEN: 7499
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2001-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.826 RON
Profit
48.284 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 54260565.

Unde este sediul GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Vadul Bistriţei nr. 4, 600191, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GRADINARU CONSTANTIN -ADELIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
20 aprilie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
20 mai 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.