Activ

ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54313805
CIF: 54313805
Reg. Com.: F2026015552008
CAEN: 8210
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 23 martie 2026
Distribuie:

Activități de secretariat și servicii suport

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:33

Despre ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități de secretariat și servicii suport" (cod CAEN 8210), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8210, Botoşani

MARCYS SMART FACTORY S.R.L.
CUI: 48083850CAEN: 8210
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2023-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.470.993 RON
Profit
2.032.507 RON
Angajati
3
YOLAROB CONTA SRL
CUI: 37371300CAEN: 8210
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.000 RON
Profit
488 RON
Angajati
2
PAPER EXPERT SRL
CUI: 16827625CAEN: 8210
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2004-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.584 RON
Profit
9.503 RON
Angajati
3
SILVER MARGA CONSULTING S.R.L.
CUI: 46795428CAEN: 8210
Activ
BOTOŞANI, Sat Hilişeu-Crişan Com. Hilişeu-Horia2022-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.706 RON
Profit
1.412 RON
Angajati
2
YOLAROB CONTA EXP S.R.L.
CUI: 50849143CAEN: 8210
Activ
BOTOŞANI, Sat Vorniceni Com. Vorniceni2024-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
6.284 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54313805.

Cand a fost infiintata ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ANTON OLIMPIA-BRÎNDUŞA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8210 (Activități de secretariat și servicii suport).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.