Activ

DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 54329577
CIF: 54329577
Reg. Com.: F2026015951001
CAEN: 7412
Formă: Necunoscut
Înființată: 24 martie 2026
Distribuie:

Design grafic și activități de comunicare vizuală

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:55

Despre DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Design grafic și activități de comunicare vizuală" (cod CAEN 7412), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Liszt Ferenc nr. 14, 410539
Telefon0740873376

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Liszt Ferenc nr. 14, 410539
Cod poștal: 410539
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Liszt Ferenc nr. 14, 410539
Cod postal
410539
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 24.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2026 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7412 in Mun. Oradea (BIHOR)

DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7412 in Mun. Oradea (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7412, Bihor

MTR MEDIA GROUP S.R.L.
CUI: 31573008CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.754.773 RON
Profit
663.488 RON
Angajati
16
IMAGO MEDIA SRL
CUI: 13800374CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Sat Săldăbagiu de Munte Com. Paleu2001-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
857.234 RON
Profit
68.120 RON
Angajati
4
NOJO SRL
CUI: 37870555CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Sat Nojorid Com. Nojorid2017-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
650.863 RON
Profit
389.339 RON
Angajati
2
21 CREATION S.R.L.
CUI: 35979425CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.064 RON
Profit
245.126 RON
Angajati
1
DESIGNER DUDE S.R.L.
CUI: 49257881CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Sat Săldăbagiu de Munte Com. Paleu2023-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.335 RON
Profit
196.774 RON
Angajati
2
GEEKYART WEST S.R.L.
CUI: 40273174CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.030 RON
Profit
205.796 RON
Angajati
2
MEVISION RO S.R.L.
CUI: 38549937CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.442 RON
Profit
196.468 RON
Angajati
1
RENDER HOUSE S.R.L.
CUI: 39013740CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2018-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.253 RON
Profit
57.284 RON
Angajati
1
ACERO BPIE SRL
CUI: 28928356CAEN: 7412
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2011-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.752 RON
Profit
92.342 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 54329577.

Unde este sediul DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Liszt Ferenc nr. 14, 410539, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DRAGOŞ PETRU-CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7412 (Design grafic și activități de comunicare vizuală).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.