Activ

FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 54374870
CIF: 54374870
Reg. Com.: F2026016878000
CAEN: 0111
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 27 martie 2026
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:59

Despre FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Sat Gheorghe Doja Com. Gheorghe Doja, judetul MUREŞ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0111, Mureş

TUŢU-TRANS SRL
CUI: 12783585CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Voiniceni Com. Ceuaşu de Câmpie2000-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.097.886 RON
Profit
2.006.513 RON
Angajati
47
ISTRATE SERVPROD SRL
CUI: 5076310CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Şăulia Com. Şăulia1994-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.233.393 RON
Profit
683.464 RON
Angajati
27
CERAGRIM SRL
CUI: 6064801CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Orş. Ungheni1994-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.262.105 RON
Profit
5.557.968 RON
Angajati
114
AGRO CISMAS SRL
CUI: 29727784CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Pogăceaua Com. Pogăceaua2012-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.761.002 RON
Profit
1.310.638 RON
Angajati
3
RICHIGER S.R.L.
CUI: 32709168CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Apold Com. Apold2014-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.876.491 RON
Profit
86.532 RON
Angajati
19
KODAGRO SRL
CUI: 18292056CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Seuca Com. Găneşti2006-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.352.144 RON
Profit
0 RON
Angajati
20
AGROGREEN CONCEPT SRL
CUI: 37258719CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.594.912 RON
Profit
189.304 RON
Angajati
6
AGROPREST SRL
CUI: 15482269CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Dumbrăvioara Com. Ernei2003-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.196.816 RON
Profit
181.367 RON
Angajati
15
CEREALPROD SRL
CUI: 15543595CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Orş. Iernut2003-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.184.536 RON
Profit
1.832.744 RON
Angajati
12
AGROPREST PRODCOM SRL
CUI: 29896864CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Fărăgău Com. Fărăgău2012-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.510.571 RON
Profit
126.626 RON
Angajati
14

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 54374870.

Cand a fost infiintata FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

FOGARASI M.E. LEVENTE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.