Activ

ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54379699
CIF: 54379699
Reg. Com.: F2026016982006
CAEN: 7752
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 30 martie 2026
Distribuie:

Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:15

Despre ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)" (cod CAEN 7752), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7752, Municipiul Bucureşti

WAY CHARTER S.R.L.
CUI: 47869167CAEN: 7752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.590 RON
Profit
30.469 RON
Angajati
0
PREST SERV GSA S.R.L.
CUI: 44414284CAEN: 7752
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-06-10
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54379699.

Cand a fost infiintata ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ILE FLORINA-CODRUŢA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7752 (Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.