Activ

CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54388506
CIF: 54388506
Reg. Com.: F2026017248002
CAEN: 8230
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 31 martie 2026
Distribuie:

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:31

Despre CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor" (cod CAEN 8230), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8230, Cluj

NAPOCA COFFEE SHOP S.R.L.
CUI: 40400839CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.863.517 RON
Profit
1.422.351 RON
Angajati
8
SAKRAF PRADARSHANEE S.R.L.
CUI: 43510313CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Sat Panticeu Com. Panticeu2020-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.168.124 RON
Profit
2.933.266 RON
Angajati
3
GRADUATION EVENTS S.R.L.
CUI: 43305645CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.828.468 RON
Profit
1.142.332 RON
Angajati
5
EVENT CONSULTING SRL
CUI: 15784852CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.714.966 RON
Profit
390.350 RON
Angajati
1
BIZHUB SRL
CUI: 32105374CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.256.272 RON
Profit
69.257 RON
Angajati
5
MINA CLUJ S.R.L.
CUI: 49966247CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.185.628 RON
Profit
583.331 RON
Angajati
12
GETA UNGUREAN EVENTS & MK SRL
CUI: 27958898CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.104.075 RON
Profit
57.669 RON
Angajati
1
DYLL-EMMA SERVICES S.R.L.
CUI: 47620351CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.877.614 RON
Profit
956.042 RON
Angajati
8
SHOWTIME PRODUCTIONS S.R.L.
CUI: 42404985CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.671.289 RON
Profit
582.106 RON
Angajati
1
OMNIEVENTS SRL
CUI: 33077060CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2014-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.515.566 RON
Profit
350.726 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54388506.

Cand a fost infiintata CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CHISĂU C.G. TANIA-PAULA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8230 (Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.