Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 00:39
Despre COMALTA SA
COMALTA SA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, COMALTA SA a raportat o cifra de afaceri de 319.924 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 570.834 RON in 2008 la 319.924 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 319.924 RON
- Venituri totale
- 784.639 RON
- Cheltuieli totale
- 833.266 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 1.708.101 RON
- Active circulante
- 1.066.388 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 624.946 RON
- Casa & conturi bănci
- 441.442 RON
- Capital propriu
- 2.662.173 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Oltului nr. 11
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.11.1992
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 319.924 RON
- Rezultat net
- -48.627 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 319.924 RON | 284.910 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 784.639 RON | 596.327 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 833.266 RON | 698.153 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 48.627 RON | 101.826 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 48.627 RON | 101.826 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.708.101 RON | 1.848.647 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.066.388 RON | 965.355 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.774.489 RON | 2.814.002 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 624.946 RON | 452.412 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 441.442 RON | 512.943 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 112.316 RON | 103.202 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.662.173 RON | 2.710.800 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 9,49 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 96,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 319.924 +12,3% față de anul precedent | 784.639 | 833.266 | 0 | 0 | 48.627 | 48.627 |
| 2023 | 284.910 -7,6% față de anul precedent | 596.327 | 698.153 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 101.826 | 101.826 |
| 2022 | 308.289 -6,9% față de anul precedent | 1.098.102 | 632.354 | 465.748 | 465.748 | 0 | 0 |
| 2021 | 331.040 +11,8% față de anul precedent | 381.891 | 522.247 | 0 | 0 | 140.356 | 140.356 |
| 2020 | 296.199 -17,2% față de anul precedent | 563.139 | 597.914 | 0 | 0 | 34.775 | 34.775 |
| 2019 | 357.699 -4,3% față de anul precedent | 399.189 | 536.302 | 0 | 0 | 137.113 | 137.113 |
| 2018 | 373.872 +1,0% față de anul precedent | 397.118 | 533.476 | 0 | 0 | 136.358 | 137.291 |
| 2017 | 370.095 -0,1% față de anul precedent | 397.293 | 537.770 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 140.477 | 140.477 |
| 2016 | 370.623 +10,5% față de anul precedent | 1.081.355 | 684.130 | 397.225 | 397.225 | 0 | 0 |
| 2015 | 335.360 -1,3% față de anul precedent | 431.966 | 583.175 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 151.209 |
| 2014 | 339.866 +5,6% față de anul precedent | 730.748 | 682.148 | 48.600 | 48.600 | 0 | 0 |
| 2013 | 322.008 -13,5% față de anul precedent | 642.551 | 816.746 | 0 | 0 | 174.195 | 174.195 |
| 2012 | 372.373 +9,4% față de anul precedent | 538.850 | 761.146 | 0 | 0 | 222.296 | 222.296 |
| 2011 | 340.258 -25,5% față de anul precedent | 362.319 | 718.486 | 0 | 0 | 356.167 | 356.167 |
| 2010 | 456.592 -18,0% față de anul precedent | 847.924 | 1.010.771 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 162.847 | 169.297 |
| 2009 | 556.590 -2,5% față de anul precedent | 599.891 | 178.687 | 421.204 | 415.471 | 0 | 0 |
| 2008 | 570.834 | 571.657 | 604.895 | 0 | 0 | 33.238 | 33.238 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.708.101 | 1.066.388 | 2.774.489 | 0 | 624.946 | 441.442 |
| 2023 | 1.848.647 | 965.355 | 2.814.002 | 0 | 452.412 | 512.943 |
| 2022 | 1.906.852 | 1.048.051 | 2.954.903 | 0 | 643.240 | 404.811 |
| 2021 | 1.995.293 | 506.057 | 2.501.350 | 0 | 387.674 | 118.383 |
| 2020 | 2.055.646 | 598.132 | 2.653.778 | 0 | 386.281 | 211.851 |
| 2019 | 2.175.623 | 530.200 | 2.705.823 | 0 | 391.224 | 138.976 |
| 2018 | 2.103.168 | 642.591 | 2.745.759 | 0 | 390.203 | 252.388 |
| 2017 | 2.132.516 | 749.315 | 2.881.831 | 0 | 357.569 | 391.746 |
| 2016 | 1.581.029 | 841.160 | 2.422.189 | 0 | 311.840 | 529.320 |
| 2015 | 1.739.816 | 302.955 | 2.042.771 | 0 | 296.094 | 6.861 |
| 2014 | 1.807.538 | 378.680 | 2.186.218 | 0 | 376.538 | 2.142 |
| 2013 | 1.824.375 | 168.184 | 1.992.559 | 0 | 81.342 | 86.842 |
| 2012 | 1.993.540 | 170.754 | 2.164.294 | 0 | 93.244 | 77.510 |
| 2011 | 2.020.755 | 334.851 | 2.355.606 | 0 | 80.068 | 254.783 |
| 2010 | 1.915.173 | 633.325 | 2.548.498 | 0 | 114.168 | 519.157 |
| 2009 | 2.202.299 | 571.445 | 2.773.744 | 0 | 75.802 | 495.643 |
| 2008 | 2.285.443 | 75.564 | 2.361.007 | 0 | 68.579 | 6.985 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 112.316 +8,8% față de anul precedent | 2.662.173 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 103.202 -28,3% față de anul precedent | 2.710.800 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 143.967 -9,9% față de anul precedent | 2.812.626 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 159.722 -9,5% față de anul precedent | 2.346.878 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 176.426 -7,2% față de anul precedent | 2.487.233 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2019 | 190.153 +143,6% față de anul precedent | 2.530.598 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 78.048 +1,6% față de anul precedent | 2.667.711 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 76.828 +6,7% față de anul precedent | 2.805.003 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2016 | 72.036 -36,2% față de anul precedent | 2.350.153 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2015 | 112.890 +7,4% față de anul precedent | 1.929.881 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 105.128 +44,4% față de anul precedent | 2.081.090 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2013 | 72.793 +0,9% față de anul precedent | 1.919.766 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 72.175 +72,8% față de anul precedent | 2.093.962 | Neraportat | 5 -44,4% față de anul precedent |
| 2011 | 41.769 -38,5% față de anul precedent | 2.316.257 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 67.876 -39,5% față de anul precedent | 2.484.265 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 112.236 +2,3% față de anul precedent | 2.666.725 | Neraportat | 9 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 109.751 | 2.251.256 | Neraportat | 9 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22912/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 5 din data: 26.05.2026, conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 6 din data: 26.05.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 5 din data: 26.05.2026, conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 6 din data: 26.05.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 319.924 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 319.924 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 319.924 RON +12.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 48.627 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 112.316 RON +8.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 284.910 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 284.910 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 284.910 RON -7.58% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 101.826 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.202 RON -28.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 308.289 RON. Profit: 465.748 RON
Cifra de afaceri: 308.289 RON. Profit: 465.748 RON
- Cifra de afaceri
- 308.289 RON -6.87% față de anul precedent
- Profit net
- 465.748 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 143.967 RON -9.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 331.040 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 331.040 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 331.040 RON +11.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 140.356 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 159.722 RON -9.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 296.199 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 296.199 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 296.199 RON -17.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 34.775 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 176.426 RON -7.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 357.699 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 357.699 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 357.699 RON -4.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 137.113 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 190.153 RON +143.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 373.872 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 373.872 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 373.872 RON +1.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 137.291 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 78.048 RON +1.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 370.095 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 370.095 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 370.095 RON -0.14% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 140.477 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 76.828 RON +6.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 370.623 RON. Profit: 397.225 RON
Cifra de afaceri: 370.623 RON. Profit: 397.225 RON
- Cifra de afaceri
- 370.623 RON +10.51% față de anul precedent
- Profit net
- 397.225 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 72.036 RON -36.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 335.360 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 335.360 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 335.360 RON -1.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 151.209 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 112.890 RON +7.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 339.866 RON. Profit: 48.600 RON
Cifra de afaceri: 339.866 RON. Profit: 48.600 RON
- Cifra de afaceri
- 339.866 RON +5.55% față de anul precedent
- Profit net
- 48.600 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 105.128 RON +44.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 322.008 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 322.008 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 322.008 RON -13.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 174.195 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 72.793 RON +0.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 372.373 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 372.373 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 372.373 RON +9.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 222.296 RON
- Angajati
- 5 -44.44% față de anul precedent
- Datorii
- 72.175 RON +72.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 340.258 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 340.258 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 340.258 RON -25.48% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 356.167 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 41.769 RON -38.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 456.592 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 456.592 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 456.592 RON -17.97% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 169.297 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 67.876 RON -39.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 556.590 RON. Profit: 415.471 RON
Cifra de afaceri: 556.590 RON. Profit: 415.471 RON
- Cifra de afaceri
- 556.590 RON -2.5% față de anul precedent
- Profit net
- 415.471 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 0% față de anul precedent
- Datorii
- 112.236 RON +2.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 570.834 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 570.834 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 570.834 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 33.238 RON
- Angajati
- 9
- Datorii
- 109.751 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOMALTA SA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 4711 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)
COMALTA SA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 4711 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
16.062026Mentiune · Buletin 22912/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 5 din data: 26.05.2026, conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 6 din data: 26.05.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 5 din data: 26.05.2026, conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 6 din data: 26.05.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
- Companie
- COMALTA SA
- CUI
- 544517
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.06.2026
- Registrul Comerțului
- J1991000033145
- EUID
- ROONRC.J1991000033145
- Sediu
- Municipiul Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, Str. OLTULUI, Nr. 11
- Județ
- Covasna
- Număr încheiere
- 478526
- Data încheierii
- 15.06.2026
- Număr dosar
- 2337022
- Data dosarului
- 10.06.2026
- Tribunal
- Covasna
- Registrator
- Simona Daria Marinca
Subiecte
Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale ordinare a acţionarilor avand numarul 5 din data: 26.05.2026, conform actului Hotărârea adunării generale extraordinare a acţionarilor avand numarul 6 din data: 26.05.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Vezi Buletinul ONRC nr. 22912/2026 (PDF)Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Covasna
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Covasna
Alte firme din Covasna
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul COMALTA SA?
CUI-ul COMALTA SA este 544517.
Unde este sediul COMALTA SA?
COMALTA SA are sediul in Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. Oltului nr. 11, Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA.
Cand a fost infiintata COMALTA SA?
COMALTA SA a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a COMALTA SA in 2024?
In 2024, COMALTA SA a raportat o cifra de afaceri de 319.924 RON.
Cati angajati are COMALTA SA?
COMALTA SA a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are COMALTA SA?
COMALTA SA are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat COMALTA SA in 2024?
COMALTA SA a inregistrat o pierdere neta de 48.627 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.