Activ

RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54490327
CIF: 54490327
Reg. Com.: F2026020150008
CAEN: 9011
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 aprilie 2026
Distribuie:

Activități de creație literară și compoziție muzicală

Surse și actualizare

Despre RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Preoteasa Com. Valcău de Jos, judetul SĂLAJ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități de creație literară și compoziție muzicală" (cod CAEN 9011), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.04.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9011, Sălaj

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54490327.

Cand a fost infiintata RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

RAD MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9011 (Activități de creație literară și compoziție muzicală).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
1 mai 2026
Următoarea actualizare disponibilă
1 iunie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.