Activ e‑Factură

GARANT CONSULTING SRL

CUI: 5452953
CIF: 5452953
Reg. Com.: J1994000402205
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 aprilie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:58

Despre GARANT CONSULTING SRL

GARANT CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GARANT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.261 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+101.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 35.591 RON in 2008 la 28.261 RON in 2024. Datoriile raportate (77.221 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.261 RON
Venituri totale
28.261 RON
Cheltuieli totale
106.892 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
815 RON
Active circulante
10.230 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
10.230 RON
Capital propriu
-66.176 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Mihai Eminescu
Telefon0254215800
Fax0254215151

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Mihai Eminescu
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Mihai Eminescu
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.04.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.261 RON
Rezultat net
-78.666 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.261 RON 14.050 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.261 RON 14.050 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 106.892 RON 74.057 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 78.631 RON 60.007 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 78.666 RON 60.007 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 815 RON 2.535 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.230 RON 18.165 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.045 RON 20.700 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 13.138 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.230 RON 5.027 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 77.221 RON 8.210 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -66.176 RON 12.490 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.045RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

699,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.045 RON
Datorii totale77.221 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-599,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.261 +101,2% față de anul precedent 28.261 106.892 0 0 78.631 78.666
2023 14.050 -46,6% față de anul precedent 14.050 74.057 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 60.007 60.007
2022 26.315 +9,1% față de anul precedent 26.315 22.519 3.796 3.022 0 0
2021 24.118 -39,7% față de anul precedent 24.118 28.298 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.180 4.400
2020 39.962 -58,9% față de anul precedent 45.826 39.852 5.974 -86,9% față de anul precedent 5.754 -87,1% față de anul precedent 0 0
2019 97.117 +66,0% față de anul precedent 97.117 51.688 45.429 +265,9% față de anul precedent 44.457 +285,0% față de anul precedent 0 0
2018 58.496 -24,6% față de anul precedent 58.496 46.080 12.416 -76,7% față de anul precedent 11.548 -77,3% față de anul precedent 0 0
2017 77.624 +102,1% față de anul precedent 77.624 24.358 53.266 +232,6% față de anul precedent 50.939 +242,7% față de anul precedent 0 0
2016 38.409 -8,3% față de anul precedent 38.409 22.393 16.016 -40,9% față de anul precedent 14.864 -42,4% față de anul precedent 0 0
2015 41.896 +7,9% față de anul precedent 41.896 14.820 27.076 +15,1% față de anul precedent 25.819 +15,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 38.831 +115,6% față de anul precedent 38.831 15.303 23.528 +603,8% față de anul precedent 22.363 +698,1% față de anul precedent 0 0
2013 18.007 -82,0% față de anul precedent 18.007 14.664 3.343 -96,0% față de anul precedent 2.802 -96,5% față de anul precedent 0 0
2012 100.060 +6,1% față de anul precedent 100.104 16.803 83.301 +9,1% față de anul precedent 80.298 +9,2% față de anul precedent 0 0
2011 94.278 +509,1% față de anul precedent 94.279 17.897 76.382 +4.419,6% față de anul precedent 73.554 +183.785,0% față de anul precedent 0 0
2010 15.479 +60,7% față de anul precedent 15.527 13.837 1.690 40 0 0
2009 9.634 -72,9% față de anul precedent 9.634 14.997 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.363 6.935
2008 35.591 35.591 25.284 10.307 9.417 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 815 10.230 11.045 0 0 10.230
2023 2.535 18.165 20.700 0 13.138 5.027
2022 386 73.158 73.544 0 68.837 4.321
2021 386 70.103 70.489 0 70.003 100
2020 406 83.204 83.610 0 82.900 304
2019 386 128.262 128.648 0 128.189 73
2018 386 96.071 96.457 0 96.071 0
2017 386 81.216 81.602 0 81.205 11
2016 386 230.777 231.163 0 230.777 0
2015 386 213.306 213.692 0 213.306 0
2014 386 186.444 186.830 0 186.000 444
2013 386 168.238 168.624 0 168.212 26
2012 386 166.814 167.200 0 166.805 9
2011 386 83.054 83.440 0 82.961 93
2010 626 10.669 11.295 0 10.669 0
2009 926 10.462 11.388 0 10.002 460
2008 1.226 14.530 15.756 0 14.186 344

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 77.221 +840,6% față de anul precedent -66.176 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 8.210 +684,2% față de anul precedent 12.490 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.047 +3,3% față de anul precedent 72.497 Neraportat 1
2021 1.014 -74,5% față de anul precedent 69.475 Neraportat 0
2020 3.982 -61,4% față de anul precedent 79.628 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 10.317 -54,3% față de anul precedent 118.331 Neraportat 2
2018 22.583 +17,2% față de anul precedent 73.874 Neraportat 0
2017 19.276 +282,8% față de anul precedent 62.326 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 5.036 +107,2% față de anul precedent 226.127 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2015 2.430 +75,2% față de anul precedent 211.262 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 1.387 -75,0% față de anul precedent 185.443 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 5.543 -19,9% față de anul precedent 163.081 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 6.921 +100,1% față de anul precedent 160.279 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 3.459 -28,9% față de anul precedent 79.981 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 4.868 -2,7% față de anul precedent 6.427 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 5.001 +105,5% față de anul precedent 6.387 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 2.434 13.322 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.261 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.261 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.261 RON +101.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.666 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
77.221 RON +840.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.050 RON -46.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
60.007 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.210 RON +684.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.315 RON. Profit: 3.022 RON

Cifra de afaceri: 26.315 RON. Profit: 3.022 RON

Cifra de afaceri
26.315 RON +9.11% față de anul precedent
Profit net
3.022 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.047 RON +3.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.118 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.118 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.118 RON -39.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.400 RON
Angajati
0
Datorii
1.014 RON -74.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 39.962 RON. Profit: 5.754 RON

Cifra de afaceri: 39.962 RON. Profit: 5.754 RON

Cifra de afaceri
39.962 RON -58.85% față de anul precedent
Profit net
5.754 RON -87.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.982 RON -61.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 97.117 RON. Profit: 44.457 RON

Cifra de afaceri: 97.117 RON. Profit: 44.457 RON

Cifra de afaceri
97.117 RON +66.02% față de anul precedent
Profit net
44.457 RON +284.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
10.317 RON -54.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 58.496 RON. Profit: 11.548 RON

Cifra de afaceri: 58.496 RON. Profit: 11.548 RON

Cifra de afaceri
58.496 RON -24.64% față de anul precedent
Profit net
11.548 RON -77.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.583 RON +17.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 77.624 RON. Profit: 50.939 RON

Cifra de afaceri: 77.624 RON. Profit: 50.939 RON

Cifra de afaceri
77.624 RON +102.1% față de anul precedent
Profit net
50.939 RON +242.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
19.276 RON +282.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 38.409 RON. Profit: 14.864 RON

Cifra de afaceri: 38.409 RON. Profit: 14.864 RON

Cifra de afaceri
38.409 RON -8.32% față de anul precedent
Profit net
14.864 RON -42.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
5.036 RON +107.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 41.896 RON. Profit: 25.819 RON

Cifra de afaceri: 41.896 RON. Profit: 25.819 RON

Cifra de afaceri
41.896 RON +7.89% față de anul precedent
Profit net
25.819 RON +15.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.430 RON +75.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 38.831 RON. Profit: 22.363 RON

Cifra de afaceri: 38.831 RON. Profit: 22.363 RON

Cifra de afaceri
38.831 RON +115.64% față de anul precedent
Profit net
22.363 RON +698.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.387 RON -74.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 18.007 RON. Profit: 2.802 RON

Cifra de afaceri: 18.007 RON. Profit: 2.802 RON

Cifra de afaceri
18.007 RON -82% față de anul precedent
Profit net
2.802 RON -96.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
5.543 RON -19.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 100.060 RON. Profit: 80.298 RON

Cifra de afaceri: 100.060 RON. Profit: 80.298 RON

Cifra de afaceri
100.060 RON +6.13% față de anul precedent
Profit net
80.298 RON +9.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
6.921 RON +100.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 94.278 RON. Profit: 73.554 RON

Cifra de afaceri: 94.278 RON. Profit: 73.554 RON

Cifra de afaceri
94.278 RON +509.07% față de anul precedent
Profit net
73.554 RON +183785% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
3.459 RON -28.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 15.479 RON. Profit: 40 RON

Cifra de afaceri: 15.479 RON. Profit: 40 RON

Cifra de afaceri
15.479 RON +60.67% față de anul precedent
Profit net
40 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
4.868 RON -2.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 9.634 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.634 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.634 RON -72.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.935 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.001 RON +105.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 35.591 RON. Profit: 9.417 RON

Cifra de afaceri: 35.591 RON. Profit: 9.417 RON

Cifra de afaceri
35.591 RON
Profit net
9.417 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
2.434 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGARANT CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

GARANT CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Hunedoara

LUCIAN BONEMY S.R.L.
CUI: 39280380CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2018-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.287 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THE INVICTUS S.R.L.
CUI: 48832506CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2023-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.847 RON
Profit
5.271 RON
Angajati
0
MARIANO & CO SRL
CUI: 17990786CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2005-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.846 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NO LIMIT BY MD S.R.L.
CUI: 45743625CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2022-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.727 RON
Profit
8.487 RON
Angajati
0
CORAL TCM S.R.L.
CUI: 49773750CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2024-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.165 RON
Profit
2.894 RON
Angajati
1
PROVENANCE S.R.L.
CUI: 48987829CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2023-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.767 RON
Profit
71 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Hunedoara

IMEX DORI COM SRL
CUI: 5505004CAEN: 6831
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva1994-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.814 RON
Profit
3.605 RON
Angajati
2

Alte firme din Hunedoara

INSTALATII GEVIS SRL
CUI: 5452945CAEN: 4322
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva1994-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.986.294 RON
Profit
1.308.591 RON
Angajati
33
ANIELA & SORIN COM SRL
CUI: 5453525CAEN: 6820
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg1994-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.105.885 RON
Profit
66.434 RON
Angajati
9
M.V.L. TRANSIMPEX SRL
CUI: 5300556CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Bujoru Com. Dobra1994-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.338.366 RON
Profit
935.106 RON
Angajati
32
TOMI & DOR ALPEXIM SRL
CUI: 5505578CAEN: 5611
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg1994-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.604.885 RON
Profit
3.706 RON
Angajati
12
VIITORUL IMPEX SRL
CUI: 4468269CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan1993-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.950 RON
Profit
1.290 RON
Angajati
1
DINU & OLIMPIU TRANS SRL
CUI: 6324316CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Luncoiu de Jos Com. Luncoiu de Jos1994-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.619 RON
Profit
6.635 RON
Angajati
0
DUO START SRL
CUI: 14171183CAEN: 4712
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2001-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.037.089 RON
Profit
31.256 RON
Angajati
4
TOMA ADMINCONS S.R.L.
CUI: 45402946CAEN: 7499
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2021-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.439.805 RON
Profit
93.451 RON
Angajati
11

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GARANT CONSULTING SRL?

CUI-ul GARANT CONSULTING SRL este 5452953.

Unde este sediul GARANT CONSULTING SRL?

GARANT CONSULTING SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Mihai Eminescu, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata GARANT CONSULTING SRL?

GARANT CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GARANT CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, GARANT CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.261 RON.

Cati angajati are GARANT CONSULTING SRL?

GARANT CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GARANT CONSULTING SRL?

GARANT CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat GARANT CONSULTING SRL in 2024?

GARANT CONSULTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 78.666 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.