Activ

VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54569170
CIF: 54569170
Reg. Com.: F2026022342003
CAEN: 4711
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 27 aprilie 2026
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Despre VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.04.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4711, Cluj

SAFEWAY STORES SRL
CUI: 37863116CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.030.137 RON
Profit
2.168.049 RON
Angajati
137
GUSTINO SERV S.R.L.
CUI: 27608345CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Turda2010-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.253.060 RON
Profit
2.584.431 RON
Angajati
35
PLUS INVEST SRL
CUI: 16688977CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Mintiu Gherlii Com. Mintiu Gherlii2004-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.712.338 RON
Profit
0 RON
Angajati
68
FLAVIANDA CRISAN SRL
CUI: 27647581CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.421.495 RON
Profit
445.623 RON
Angajati
29
BAM MARKET SRL
CUI: 27972752CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.672.953 RON
Profit
456.438 RON
Angajati
36
PANIIND MARKET SRL
CUI: 29648273CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Dej2012-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.815.012 RON
Profit
164.579 RON
Angajati
29
COSAMB IMPEX SRL
CUI: 5201650CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.767.154 RON
Profit
504.526 RON
Angajati
23
BUCURCRISS SRL
CUI: 33004033CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Gădălin Com. Jucu2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.827.361 RON
Profit
526.668 RON
Angajati
30
ELSO SRL
CUI: 221230CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.743.591 RON
Profit
287.709 RON
Angajati
48
RAPSODIA COM PROD SRL
CUI: 682994CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.608.000 RON
Profit
1.413.575 RON
Angajati
18

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54569170.

Cand a fost infiintata VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VIGH I. LEVENTE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
20 mai 2026
Următoarea actualizare disponibilă
20 iunie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.