Activ Plătitor TVA

CAROM S.R.L.

CUI: 5457373
CIF: RO5457373
Reg. Com.: J24/486/1994
CAEN: 1089
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 aprilie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:48

Despre CAROM S.R.L.

CAROM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor produse alimentare n.c.a." (cod CAEN 1089), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CAROM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.269.908 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.8%). Profitul net inregistrat a fost de 330.647 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 532.435 RON in 2008 la 1.269.908 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.269.908 RON
Venituri totale
1.269.908 RON
Cheltuieli totale
906.754 RON
Profit brut
363.154 RON
Profit net
330.647 RON
Marja profit net
26,04%
Active imobilizate
191.935 RON
Active circulante
1.263.815 RON
Stocuri
247.639 RON
Creanțe
679.627 RON
Casa & conturi bănci
56.689 RON
Capital propriu
1.116.939 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare, Str. Republicii nr. 77, 437335
Telefon0622280225
Fax0622280599

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare, Str. Republicii nr. 77, 437335
Cod poștal: 437335
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare, Str. Republicii nr. 77, 437335
Cod postal
437335
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.04.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.269.908 RON
Rezultat net
330.647 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.269.908 RON 1.333.198 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.269.908 RON 1.348.198 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 906.754 RON 992.485 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 363.154 RON 355.713 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 330.647 RON 342.353 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 191.935 RON 188.949 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.263.815 RON 1.389.192 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.455.750 RON 1.578.141 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 247.639 RON 376.365 RON
CreanțeSume de încasat 679.627 RON 629.764 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.689 RON 103.203 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 338.811 RON 531.513 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.116.939 RON 1.046.628 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.455.750RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.455.750 RON
Datorii totale338.811 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,7 %Profit net / active totale
ROE
29,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.269.908 -4,8% față de anul precedent 1.269.908 906.754 363.154 +2,1% față de anul precedent 330.647 -3,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.333.198 +22,3% față de anul precedent 1.348.198 992.485 355.713 +35,7% față de anul precedent 342.353 +36,2% față de anul precedent 0 0
2022 1.090.355 +34,2% față de anul precedent 1.090.355 828.214 262.141 +67,1% față de anul precedent 251.278 +69,2% față de anul precedent 0 0
2021 812.745 +9,7% față de anul precedent 812.745 655.897 156.848 -17,0% față de anul precedent 148.550 -18,2% față de anul precedent 0 0
2020 741.233 -2,0% față de anul precedent 744.650 555.577 189.073 +40,1% față de anul precedent 181.657 +42,6% față de anul precedent 0 0
2019 756.169 +12,5% față de anul precedent 756.169 621.244 134.925 +11,4% față de anul precedent 127.363 +11,4% față de anul precedent 0 0
2018 672.140 +11,4% față de anul precedent 672.140 550.980 121.160 +193,5% față de anul precedent 114.291 +223,1% față de anul precedent 0 0
2017 603.348 -4,3% față de anul precedent 603.348 562.061 41.287 -53,0% față de anul precedent 35.369 -52,0% față de anul precedent 0 0
2016 630.583 +0,3% față de anul precedent 630.640 542.778 87.862 +90,7% față de anul precedent 73.715 +105,2% față de anul precedent 0 0
2015 628.847 -6,5% față de anul precedent 629.074 583.003 46.071 -54,7% față de anul precedent 35.916 -58,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 672.234 +10,9% față de anul precedent 672.605 570.855 101.750 -5,9% față de anul precedent 85.429 -4,9% față de anul precedent 0 0
2013 606.125 -21,9% față de anul precedent 606.353 498.255 108.098 -53,4% față de anul precedent 89.841 -53,9% față de anul precedent 0 0
2012 776.377 +7,9% față de anul precedent 776.578 544.724 231.854 +36,3% față de anul precedent 194.758 +36,3% față de anul precedent 0 0
2011 719.517 +16,2% față de anul precedent 719.579 549.449 170.130 +95,5% față de anul precedent 142.886 +95,9% față de anul precedent 0 0
2010 619.333 -3,4% față de anul precedent 621.142 534.122 87.020 +90,8% față de anul precedent 72.931 +95,3% față de anul precedent 0 0
2009 641.363 +20,5% față de anul precedent 641.376 595.767 45.609 +86,1% față de anul precedent 37.343 +82,1% față de anul precedent 0 0
2008 532.435 532.450 507.943 24.507 20.503 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 191.935 1.263.815 1.455.750 247.639 679.627 56.689
2023 188.949 1.389.192 1.578.141 376.365 629.764 103.203
2022 213.984 1.249.967 1.463.951 248.326 577.540 144.241
2021 228.687 1.208.769 1.437.456 195.664 474.975 258.270
2020 257.186 1.089.281 1.346.467 106.440 406.305 296.676
2019 279.607 1.010.244 1.289.851 146.080 378.885 205.419
2018 318.131 996.679 1.314.810 137.250 353.660 225.909
2017 240.865 904.842 1.145.707 70.627 376.625 177.730
2016 251.607 948.714 1.200.321 21.997 347.614 299.243
2015 214.920 1.062.358 1.277.278 65.895 324.360 392.243
2014 220.354 987.135 1.207.489 82.081 334.636 290.558
2013 207.433 806.144 1.013.577 110.679 276.725 138.880
2012 240.594 736.865 977.459 87.590 273.533 95.882
2011 210.187 621.918 832.105 84.344 228.295 29.419
2010 269.856 636.128 905.984 80.638 273.428 2.202
2009 333.803 537.473 871.276 61.001 196.206 406
2008 396.280 470.929 867.209 65.665 117.611 7.793

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 338.811 -36,3% față de anul precedent 1.116.939 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2023 531.513 +44,6% față de anul precedent 1.046.628 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 367.675 +1,7% față de anul precedent 1.096.276 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2021 361.458 +48,1% față de anul precedent 1.075.998 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 244.019 -23,5% față de anul precedent 1.102.448 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 319.060 -3,7% față de anul precedent 970.791 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2018 331.383 +87,7% față de anul precedent 983.427 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2017 176.571 +449,1% față de anul precedent 969.136 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2016 32.154 -82,4% față de anul precedent 1.168.167 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 182.826 +22,7% față de anul precedent 1.094.452 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 148.952 +268,1% față de anul precedent 1.058.537 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2013 40.469 -32,7% față de anul precedent 973.108 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 60.107 -42,3% față de anul precedent 917.352 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 104.105 -67,6% față de anul precedent 728.000 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 320.870 -10,6% față de anul precedent 585.114 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 359.093 -10,8% față de anul precedent 512.183 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2008 402.409 464.800 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.269.908 RON. Profit: 330.647 RON

Cifra de afaceri: 1.269.908 RON. Profit: 330.647 RON

Cifra de afaceri
1.269.908 RON -4.75% față de anul precedent
Profit net
330.647 RON -3.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
338.811 RON -36.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.333.198 RON. Profit: 342.353 RON

Cifra de afaceri: 1.333.198 RON. Profit: 342.353 RON

Cifra de afaceri
1.333.198 RON +22.27% față de anul precedent
Profit net
342.353 RON +36.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
531.513 RON +44.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.090.355 RON. Profit: 251.278 RON

Cifra de afaceri: 1.090.355 RON. Profit: 251.278 RON

Cifra de afaceri
1.090.355 RON +34.16% față de anul precedent
Profit net
251.278 RON +69.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
367.675 RON +1.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 812.745 RON. Profit: 148.550 RON

Cifra de afaceri: 812.745 RON. Profit: 148.550 RON

Cifra de afaceri
812.745 RON +9.65% față de anul precedent
Profit net
148.550 RON -18.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
361.458 RON +48.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 741.233 RON. Profit: 181.657 RON

Cifra de afaceri: 741.233 RON. Profit: 181.657 RON

Cifra de afaceri
741.233 RON -1.98% față de anul precedent
Profit net
181.657 RON +42.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
244.019 RON -23.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 756.169 RON. Profit: 127.363 RON

Cifra de afaceri: 756.169 RON. Profit: 127.363 RON

Cifra de afaceri
756.169 RON +12.5% față de anul precedent
Profit net
127.363 RON +11.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
319.060 RON -3.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 672.140 RON. Profit: 114.291 RON

Cifra de afaceri: 672.140 RON. Profit: 114.291 RON

Cifra de afaceri
672.140 RON +11.4% față de anul precedent
Profit net
114.291 RON +223.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
331.383 RON +87.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 603.348 RON. Profit: 35.369 RON

Cifra de afaceri: 603.348 RON. Profit: 35.369 RON

Cifra de afaceri
603.348 RON -4.32% față de anul precedent
Profit net
35.369 RON -52.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
176.571 RON +449.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 630.583 RON. Profit: 73.715 RON

Cifra de afaceri: 630.583 RON. Profit: 73.715 RON

Cifra de afaceri
630.583 RON +0.28% față de anul precedent
Profit net
73.715 RON +105.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
32.154 RON -82.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 628.847 RON. Profit: 35.916 RON

Cifra de afaceri: 628.847 RON. Profit: 35.916 RON

Cifra de afaceri
628.847 RON -6.45% față de anul precedent
Profit net
35.916 RON -57.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
182.826 RON +22.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 672.234 RON. Profit: 85.429 RON

Cifra de afaceri: 672.234 RON. Profit: 85.429 RON

Cifra de afaceri
672.234 RON +10.91% față de anul precedent
Profit net
85.429 RON -4.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
148.952 RON +268.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 606.125 RON. Profit: 89.841 RON

Cifra de afaceri: 606.125 RON. Profit: 89.841 RON

Cifra de afaceri
606.125 RON -21.93% față de anul precedent
Profit net
89.841 RON -53.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
40.469 RON -32.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 776.377 RON. Profit: 194.758 RON

Cifra de afaceri: 776.377 RON. Profit: 194.758 RON

Cifra de afaceri
776.377 RON +7.9% față de anul precedent
Profit net
194.758 RON +36.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
60.107 RON -42.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 719.517 RON. Profit: 142.886 RON

Cifra de afaceri: 719.517 RON. Profit: 142.886 RON

Cifra de afaceri
719.517 RON +16.18% față de anul precedent
Profit net
142.886 RON +95.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
104.105 RON -67.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 619.333 RON. Profit: 72.931 RON

Cifra de afaceri: 619.333 RON. Profit: 72.931 RON

Cifra de afaceri
619.333 RON -3.43% față de anul precedent
Profit net
72.931 RON +95.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
320.870 RON -10.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 641.363 RON. Profit: 37.343 RON

Cifra de afaceri: 641.363 RON. Profit: 37.343 RON

Cifra de afaceri
641.363 RON +20.46% față de anul precedent
Profit net
37.343 RON +82.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
359.093 RON -10.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 532.435 RON. Profit: 20.503 RON

Cifra de afaceri: 532.435 RON. Profit: 20.503 RON

Cifra de afaceri
532.435 RON
Profit net
20.503 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
402.409 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCAROM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1089 in Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare (MARAMUREŞ)

CAROM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1089 in Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare (MARAMUREŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1089, Maramureş

RAWBOOST SMART FOOD S.R.L.
CUI: 20063615CAEN: 1089
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rus Com. Dumbrăviţa2006-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.563.126 RON
Profit
100.267 RON
Angajati
17
ANGELO & DELIA S.R.L.
CUI: 36474722CAEN: 1089
Activ
MARAMUREŞ, Sat Vadu Izei Com. Vadu Izei2016-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
659.490 RON
Profit
7.402 RON
Angajati
3
PISANO SRL
CUI: 6793070CAEN: 1089
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1995-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.546.074 RON
Profit
380.229 RON
Angajati
22
ECO PAN FOUR M SRL
CUI: 37047002CAEN: 1089
Activ
MARAMUREŞ, Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi2017-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
627.178 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1089, Maramureş

HYPERICUM IMPEX SRL
CUI: 7482608CAEN: 1089
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie1995-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.591.365 RON
Profit
348.120 RON
Angajati
96

Alte firme din Maramureş

TENET SRL
CUI: 5457314CAEN: 4531
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.744.531 RON
Profit
2.144.373 RON
Angajati
41
PRODIND-IMPEX SRL
CUI: 5457411CAEN: 1623
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.223 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MOSQUITO SRL
CUI: 5379135CAEN: 4752
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1994-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.489.120 RON
Profit
14.068 RON
Angajati
4
INIMIOARA SRL
CUI: 5458565CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Com. Rozavlea1994-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.287 RON
Profit
9.836 RON
Angajati
0
FRACASO S.R.L.
CUI: 5954127CAEN: 2512
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.357.825 RON
Profit
164.667 RON
Angajati
1
MODALIS SRL
CUI: 12321250CAEN: 2223
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1999-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.462.769 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAROM S.R.L.?

CUI-ul CAROM S.R.L. este 5457373.

Unde este sediul CAROM S.R.L.?

CAROM S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare, Str. Republicii nr. 77, 437335, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata CAROM S.R.L.?

CAROM S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CAROM S.R.L. in 2024?

In 2024, CAROM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.269.908 RON.

Cati angajati are CAROM S.R.L.?

CAROM S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are CAROM S.R.L.?

CAROM S.R.L. are codul CAEN principal 1089 (Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.).

Ce profit a inregistrat CAROM S.R.L. in 2024?

CAROM S.R.L. a inregistrat un profit net de 330.647 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.