Activ

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL

CUI: 545741
CIF: 545741
Reg. Com.: J1992000364143
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 noiembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:40

Despre SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL a raportat o cifra de afaceri de 208.926 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.6%). Profitul net inregistrat a fost de 158.658 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 175.934 RON in 2008 la 208.926 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
208.926 RON
Venituri totale
211.461 RON
Cheltuieli totale
23.299 RON
Profit brut
188.162 RON
Profit net
158.658 RON
Marja profit net
75,94%
Active imobilizate
569.971 RON
Active circulante
149.459 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
594 RON
Casa & conturi bănci
105.846 RON
Capital propriu
711.028 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. 1DECEMBRIE 1918
Telefon0267312585

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. 1DECEMBRIE 1918
Cod poștal: 520008
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. 1 Decembrie 1918, 520008
Cod postal
520008
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.11.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 12 ianuarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
208.926 RON
Rezultat net
158.658 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 208.926 RON 207.662 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 211.461 RON 210.842 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.299 RON 15.496 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 188.162 RON 195.346 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 158.658 RON 164.716 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 569.971 RON 570.623 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 149.459 RON 168.411 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 719.430 RON 739.034 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 594 RON 594 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 105.846 RON 124.798 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.402 RON 21.948 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 711.028 RON 717.086 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active719.430RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale719.430 RON
Datorii totale8.402 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,1 %Profit net / active totale
ROE
22,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 208.926 +0,6% față de anul precedent 211.461 23.299 188.162 -3,7% față de anul precedent 158.658 -3,7% față de anul precedent 0 0
2023 207.662 +8,1% față de anul precedent 210.842 15.496 195.346 +10,9% față de anul precedent 164.716 -3,4% față de anul precedent 0 0
2022 192.084 +16,1% față de anul precedent 193.729 17.582 176.147 +60,6% față de anul precedent 170.456 +62,6% față de anul precedent 0 0
2021 165.402 +167,8% față de anul precedent 169.872 60.170 109.702 +233,1% față de anul precedent 104.826 +235,6% față de anul precedent 0 0
2020 61.773 -67,1% față de anul precedent 66.461 33.529 32.932 -79,3% față de anul precedent 31.239 -79,6% față de anul precedent 0 0
2019 187.759 +1,9% față de anul precedent 188.292 29.251 159.041 +10,0% față de anul precedent 153.392 +10,4% față de anul precedent 0 0
2018 184.309 +1,9% față de anul precedent 184.578 40.046 144.532 +3,0% față de anul precedent 138.995 +3,1% față de anul precedent 0 0
2017 180.831 +1,4% față de anul precedent 180.938 40.673 140.265 +3,9% față de anul precedent 134.837 +3,7% față de anul precedent 0 0
2016 178.312 +1,4% față de anul precedent 178.553 43.587 134.966 -1,3% față de anul precedent 130.057 -1,1% față de anul precedent 0 0
2015 175.787 -6,9% față de anul precedent 177.550 40.755 136.795 +11,9% față de anul precedent 131.503 +12,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 188.778 +0,3% față de anul precedent 189.838 67.633 122.205 +39,8% față de anul precedent 116.586 +43,4% față de anul precedent 0 0
2013 188.177 +0,9% față de anul precedent 188.562 101.153 87.409 +12,1% față de anul precedent 81.313 +24,5% față de anul precedent 0 0
2012 186.594 +4,9% față de anul precedent 189.013 111.033 77.980 +61,4% față de anul precedent 65.331 +65,4% față de anul precedent 0 0
2011 177.827 -0,0% față de anul precedent 177.827 129.524 48.303 +85,5% față de anul precedent 39.507 +89,6% față de anul precedent 0 0
2010 177.848 -2,0% față de anul precedent 177.863 151.825 26.038 -23,6% față de anul precedent 20.839 -24,4% față de anul precedent 0 0
2009 181.456 +3,1% față de anul precedent 181.490 147.397 34.093 +1,8% față de anul precedent 27.546 -0,9% față de anul precedent 0 0
2008 175.934 175.970 142.466 33.504 27.796 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 569.971 149.459 719.430 0 594 105.846
2023 570.623 168.411 739.034 0 594 124.798
2022 571.276 167.289 738.565 0 594 123.676
2021 571.928 96.171 668.099 0 594 52.558
2020 569.373 115.788 685.161 0 594 72.175
2019 569.373 139.266 708.639 0 594 95.653
2018 569.373 140.931 710.304 0 594 97.642
2017 1.185.128 120.803 1.305.931 0 594 77.784
2016 1.185.128 118.382 1.303.510 0 594 75.470
2015 1.186.808 120.376 1.307.184 0 594 77.705
2014 722.909 106.549 829.458 0 594 64.512
2013 722.909 85.593 808.502 0 0 45.210
2012 722.909 74.385 797.294 0 3.000 71.385
2011 849.809 48.363 898.172 0 0 48.363
2010 858.055 21.539 879.594 0 0 21.539
2009 709.664 21.527 731.191 0 0 21.527
2008 709.664 21.696 731.360 0 0 21.696

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.402 -61,7% față de anul precedent 711.028 Neraportat 0
2023 21.948 +39,5% față de anul precedent 717.086 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 15.739 +44,4% față de anul precedent 722.826 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 10.903 -78,4% față de anul precedent 657.196 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 50.438 +1.653,2% față de anul precedent 583.609 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.877 -84,8% față de anul precedent 705.762 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 18.939 +537,9% față de anul precedent 691.365 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.969 -44,3% față de anul precedent 1.302.962 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 5.328 +49,8% față de anul precedent 1.298.182 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 3.558 -23,5% față de anul precedent 1.303.626 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 4.648 -75,5% față de anul precedent 824.810 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 18.966 -20,1% față de anul precedent 789.536 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 23.740 -62,4% față de anul precedent 773.554 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 63.049 +166,8% față de anul precedent 835.123 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 23.631 +12,3% față de anul precedent 855.963 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 21.037 -6,2% față de anul precedent 710.154 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 22.416 710.404 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 208.926 RON. Profit: 158.658 RON

Cifra de afaceri: 208.926 RON. Profit: 158.658 RON

Cifra de afaceri
208.926 RON +0.61% față de anul precedent
Profit net
158.658 RON -3.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.402 RON -61.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 207.662 RON. Profit: 164.716 RON

Cifra de afaceri: 207.662 RON. Profit: 164.716 RON

Cifra de afaceri
207.662 RON +8.11% față de anul precedent
Profit net
164.716 RON -3.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
21.948 RON +39.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 192.084 RON. Profit: 170.456 RON

Cifra de afaceri: 192.084 RON. Profit: 170.456 RON

Cifra de afaceri
192.084 RON +16.13% față de anul precedent
Profit net
170.456 RON +62.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.739 RON +44.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 165.402 RON. Profit: 104.826 RON

Cifra de afaceri: 165.402 RON. Profit: 104.826 RON

Cifra de afaceri
165.402 RON +167.76% față de anul precedent
Profit net
104.826 RON +235.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.903 RON -78.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 61.773 RON. Profit: 31.239 RON

Cifra de afaceri: 61.773 RON. Profit: 31.239 RON

Cifra de afaceri
61.773 RON -67.1% față de anul precedent
Profit net
31.239 RON -79.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.438 RON +1653.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 187.759 RON. Profit: 153.392 RON

Cifra de afaceri: 187.759 RON. Profit: 153.392 RON

Cifra de afaceri
187.759 RON +1.87% față de anul precedent
Profit net
153.392 RON +10.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.877 RON -84.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 184.309 RON. Profit: 138.995 RON

Cifra de afaceri: 184.309 RON. Profit: 138.995 RON

Cifra de afaceri
184.309 RON +1.92% față de anul precedent
Profit net
138.995 RON +3.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.939 RON +537.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 180.831 RON. Profit: 134.837 RON

Cifra de afaceri: 180.831 RON. Profit: 134.837 RON

Cifra de afaceri
180.831 RON +1.41% față de anul precedent
Profit net
134.837 RON +3.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.969 RON -44.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 178.312 RON. Profit: 130.057 RON

Cifra de afaceri: 178.312 RON. Profit: 130.057 RON

Cifra de afaceri
178.312 RON +1.44% față de anul precedent
Profit net
130.057 RON -1.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
5.328 RON +49.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 175.787 RON. Profit: 131.503 RON

Cifra de afaceri: 175.787 RON. Profit: 131.503 RON

Cifra de afaceri
175.787 RON -6.88% față de anul precedent
Profit net
131.503 RON +12.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
3.558 RON -23.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 188.778 RON. Profit: 116.586 RON

Cifra de afaceri: 188.778 RON. Profit: 116.586 RON

Cifra de afaceri
188.778 RON +0.32% față de anul precedent
Profit net
116.586 RON +43.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.648 RON -75.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 188.177 RON. Profit: 81.313 RON

Cifra de afaceri: 188.177 RON. Profit: 81.313 RON

Cifra de afaceri
188.177 RON +0.85% față de anul precedent
Profit net
81.313 RON +24.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
18.966 RON -20.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 186.594 RON. Profit: 65.331 RON

Cifra de afaceri: 186.594 RON. Profit: 65.331 RON

Cifra de afaceri
186.594 RON +4.93% față de anul precedent
Profit net
65.331 RON +65.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
23.740 RON -62.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 177.827 RON. Profit: 39.507 RON

Cifra de afaceri: 177.827 RON. Profit: 39.507 RON

Cifra de afaceri
177.827 RON -0.01% față de anul precedent
Profit net
39.507 RON +89.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
63.049 RON +166.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 177.848 RON. Profit: 20.839 RON

Cifra de afaceri: 177.848 RON. Profit: 20.839 RON

Cifra de afaceri
177.848 RON -1.99% față de anul precedent
Profit net
20.839 RON -24.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
23.631 RON +12.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 181.456 RON. Profit: 27.546 RON

Cifra de afaceri: 181.456 RON. Profit: 27.546 RON

Cifra de afaceri
181.456 RON +3.14% față de anul precedent
Profit net
27.546 RON -0.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
21.037 RON -6.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 175.934 RON. Profit: 27.796 RON

Cifra de afaceri: 175.934 RON. Profit: 27.796 RON

Cifra de afaceri
175.934 RON
Profit net
27.796 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
22.416 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSERVICII SI COMERT "AZUR" SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Sfântu Gheorghe (COVASNA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Covasna

URBAN LEASE S.R.L.
CUI: 40972814CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2019-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.074 RON
Profit
56.078 RON
Angajati
1
BIGE-HASSO ROMANIA SRL
CUI: 11299898CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1998-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.307 RON
Profit
25.407 RON
Angajati
1
FOUR B S.R.L.
CUI: 47516203CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2023-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.265 RON
Profit
104.263 RON
Angajati
1
CO-OPERATE GHELINTA S.R.L.
CUI: 42465168CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Sat Ghelinţa Com. Ghelinţa2020-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.523 RON
Profit
113.650 RON
Angajati
1
INTER-COM SRL
CUI: 2969581CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1993-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.254 RON
Profit
27.884 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Covasna

VITACOM S.R.L.
CUI: 545377CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.382 RON
Profit
7.691 RON
Angajati
0
CONSERVICE UNICUM SRL
CUI: 545105CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.784 RON
Profit
38.421 RON
Angajati
1
SUGAS SA
CUI: 546364CAEN: 6820
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.268.442 RON
Profit
586.382 RON
Angajati
12

Alte firme din Covasna

PLASTIMET IMPEX SRL
CUI: 545687CAEN: 4778
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.257.144 RON
Profit
427.079 RON
Angajati
26
OCEAN SRL
CUI: 14266399CAEN: 9522
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2001-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.753 RON
Profit
2.557 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL?

CUI-ul SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL este 545741.

Unde este sediul SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL?

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL are sediul in Romania, COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe, Str. 1DECEMBRIE 1918, Mun. Sfântu Gheorghe, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL?

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL in 2024?

In 2024, SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL a raportat o cifra de afaceri de 208.926 RON.

Ce activitate are SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL?

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL in 2024?

SERVICII SI COMERT "AZUR" SRL a inregistrat un profit net de 158.658 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.