Activ

NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54592521
CIF: 54592521
Reg. Com.: F2026022780009
CAEN: 4321
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 30 aprilie 2026
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Despre NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Progresu Com. Făcăeni, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 29.04.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Feteşti
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4321, Ialomiţa

UAV ROBOTICS S.R.L.
CUI: 34316793CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2015-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.667.766 RON
Profit
457.451 RON
Angajati
2
CARMAN INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 14930542CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2002-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.464.304 RON
Profit
835.970 RON
Angajati
25
OPEN DB SECURITY S.R.L.
CUI: 46188400CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Sat Gheorghe Doja Com. Gheorghe Doja2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.225.657 RON
Profit
283.117 RON
Angajati
16
AEKA ELECTRIC SRL
CUI: 25001451CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Mun. Urziceni2009-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.910.946 RON
Profit
482.032 RON
Angajati
3
OPEN AGRO ENERGY S.R.L.
CUI: 40448454CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Sat Gheorghe Doja Com. Gheorghe Doja2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.582.281 RON
Profit
592.416 RON
Angajati
5
ELECTRO SERVICE SRL
CUI: 6174120CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1994-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.441.249 RON
Profit
1.852.587 RON
Angajati
2
PC BYTE S.R.L.
CUI: 43782318CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2021-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.204.474 RON
Profit
757.218 RON
Angajati
3
RANDESIGN AUTOMATION S.R.L.
CUI: 45420144CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Sat Grindaşi Com. Valea Măcrişului2021-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.893.168 RON
Profit
841.847 RON
Angajati
6
ENERGOFIT IMPEX S.R.L.
CUI: 46017868CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Sat Ciulniţa Com. Ciulniţa2022-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.264.974 RON
Profit
1.949 RON
Angajati
9

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54592521.

Cand a fost infiintata NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

NAE ŞTEFAN-MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
20 mai 2026
Următoarea actualizare disponibilă
20 iunie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.