Activ

PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 54638270
CIF: 54638270
Reg. Com.: F2026023947005
CAEN: 8123
Formă: Necunoscut
Înființată: 7 mai 2026
Distribuie:

Alte activități de curățenie

Surse și actualizare

Despre PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Fălticeni, judetul SUCEAVA, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Alte activități de curățenie" (cod CAEN 8123), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Fălticeni, Str. Vasile Ciurea nr. 12A

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Fălticeni, Str. Vasile Ciurea nr. 12A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Fălticeni, Str. Vasile Ciurea nr. 12A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 07.05.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2026 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8123 in Mun. Fălticeni (SUCEAVA)

PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8123 in Mun. Fălticeni (SUCEAVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8123, Suceava

SERNIC-SNY S.R.L.
CUI: 32803423CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Sat Sadova Com. Sadova2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.625.122 RON
Profit
19.759 RON
Angajati
9
DDD NORD SRL
CUI: 27678065CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.535.913 RON
Profit
2.031.703 RON
Angajati
20
COPEMAR NIC S.R.L.
CUI: 30819067CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Sat Ostra Com. Ostra2012-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.485.159 RON
Profit
420.845 RON
Angajati
8
CLEAN ART TEAM S.R.L.
CUI: 36664921CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Sat Moara Nica Com. Moara2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.467.761 RON
Profit
527.057 RON
Angajati
18
HYGEIA JUNIOR SRL
CUI: 26448823CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2010-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.607 RON
Profit
160.149 RON
Angajati
3
NORDEV S.R.L.
CUI: 48559113CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2023-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.773 RON
Profit
230.272 RON
Angajati
1
IDCOM S.R.L.
CUI: 37340494CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Sat Dolheştii-Mari Com. Dolheşti2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.094 RON
Profit
74.351 RON
Angajati
1
PEST AWAY S.R.L.
CUI: 48779704CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.493 RON
Profit
142.443 RON
Angajati
1
CAPIROLI SRL
CUI: 18697637CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2006-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.727 RON
Profit
78.684 RON
Angajati
0
SALCONMAR S.R.L.
CUI: 33448826CAEN: 8123
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2014-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.185 RON
Profit
76.729 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 54638270.

Unde este sediul PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Fălticeni, Str. Vasile Ciurea nr. 12A, Mun. Fălticeni, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PURCARIU GH.DOINIŢA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 8123 (Alte activități de curățenie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
27 mai 2026
Următoarea actualizare disponibilă
27 iunie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.