Activ

ZEN PADEL CLUB S.R.L.

CUI: 54761051
CIF: 54761051
Reg. Com.: J2026034212006
CAEN: 9311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 mai 2026
Distribuie:

Activități ale bazelor sportive

Surse și actualizare

Despre ZEN PADEL CLUB S.R.L.

ZEN PADEL CLUB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități ale bazelor sportive" (cod CAEN 9311), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 460E
Detalii adresaCORP C6

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 460E
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 460E
Detalii
CORP C6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Istoric modificări capital

DatăTip operațiune Capital social
27.05.2026Inmatriculare 500 LEI

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PMPOPA MARIA CRISTINAfondatorRomâniaCluj
PMPOPA MARIA CRISTINAadministratorRomâniaCluj

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCInmatriculare — Buletin 20268/2026Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Jud. Cluj, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Strada Avram Iancu, Nr. 460E, CORP C6, Etaj 6,

Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Jud. Cluj, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Strada Avram Iancu, Nr. 460E, CORP C6, Etaj 6,

Capital social
500 LEI
CAEN
9311 - Activităţi ale bazelor sportive
Deschide înregistrarea completă
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZEN PADEL CLUB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9311 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

ZEN PADEL CLUB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9311 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.052026Inmatriculare · Buletin 20268/2026Activităţi ale bazelor sportive
Companie
ZEN PADEL CLUB S.R.L.
CUI
54761051
Tip în sursă
NewRegistration
Data buletinului
27.05.2026
Registrul Comerțului
J2026034212006
EUID
ROONRC.J2026034212006
Sediu
Jud. Cluj, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Strada Avram Iancu, Nr. 460E, CORP C6, Etaj 6,
Județ
Cluj
Număr încheiere
422773
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
2047595
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Valeriu Ristea
Grupă CAEN
931: Activităţi sportive
CAEN principal
9311
Activitate
Activităţi ale bazelor sportive
Capital social
500 LEI

Fondatori menționați

  • POPA MARIA CRISTINA · fondator · România · Cluj · Sălicea

Administratori menționați

  • POPA MARIA CRISTINA · administrator · România · Cluj · Sălicea
Vezi Buletinul ONRC nr. 20268/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9311, Cluj

Alte firme din Cluj

KORYA RO S.R.L.
CUI: 54761043CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2026-05-25
fara e-Factura
KEYSERV S.R.L.
CUI: 54758170CAEN: 2553
Activ
CLUJ, Sat Rugăşeşti Com. Căşeiu2026-05-25
fara e-Factura
AR ZAK S.R.L.
CUI: 54771810CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2026-05-26
fara e-Factura
MALDINI STAR S.R.L.
CUI: 54699375CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Tritenii de Jos Com. Tritenii de Jos2026-05-15
fara e-Factura
STABIL IT S.R.L.
CUI: 54035997CAEN: 6290
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2026-02-23
fara e-Factura
MARAIZABELA S.R.L.
CUI: 49486001CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Sat Sumurducu Com. Sânpaul2024-01-29
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZEN PADEL CLUB S.R.L.?

CUI-ul ZEN PADEL CLUB S.R.L. este 54761051.

Unde este sediul ZEN PADEL CLUB S.R.L.?

ZEN PADEL CLUB S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Avram Iancu nr. 460E, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ZEN PADEL CLUB S.R.L.?

ZEN PADEL CLUB S.R.L. a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are ZEN PADEL CLUB S.R.L.?

ZEN PADEL CLUB S.R.L. are codul CAEN principal 9311 (Activități ale bazelor sportive).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
27 mai 2026
Următoarea actualizare disponibilă
27 iunie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.