Activ e‑Factură

BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54768300
CIF: 54768300
Reg. Com.: F2026027586008
CAEN: 5530
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 26 mai 2026
Distribuie:

Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 10:59

Despre BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere" (cod CAEN 5530), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2026)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5530, Timiş

CAMPING INTERNATIONAL SRL
CUI: 1834209CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.222.056 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CAMPING TURNU RUIENI SRL
CUI: 37729247CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.000 RON
Profit
166.864 RON
Angajati
0
ROCCO & GABRIEL SRL
CUI: 17490616CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Sat Variaş Com. Variaş2005-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.905 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MUSARDU ROA DESIGN S.R.L.
CUI: 41156717CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Sat Româneşti Com. Tomeşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
C.S.T. RETAIL MANAGEMENT SRL
CUI: 33663921CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Sat Cerneteaz Com. Giarmata2014-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.534 RON
Profit
2.065 RON
Angajati
0
CFC VON KLAUS SRL
CUI: 16892593CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Sat Teremia Mare Com. Teremia Mare2004-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HARCEAGA SRL
CUI: 5207733CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Sat Sacoşu Turcesc Com. Sacoşu Turcesc1994-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.410 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
URSCAMP S.R.L.
CUI: 41098330CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YAYA77 S.R.L.
CUI: 16148535CAEN: 5530
Activ
TIMIŞ, Sat Făget Orş. Făget2004-02-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54768300.

Cand a fost infiintata BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BLIDARIU DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 5530 (Parcuri pentru rulote, campinguri şi tabere).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.