Activ

CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54801067
CIF: 54801067
Reg. Com.: F2026028427003
CAEN: 8121
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 29 mai 2026
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 11:13

Despre CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Şimian Com. Şimian, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 29.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8121, Mehedinţi

SERV LUX MIRCONS SRL
CUI: 38110299CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2017-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
621.688 RON
Profit
307.826 RON
Angajati
7
LIMITLESS CLEANING S.R.L.
CUI: 37128034CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2017-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.343 RON
Profit
124.027 RON
Angajati
9
PINK FLAMINGO SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48944623CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2023-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.410 RON
Profit
152.901 RON
Angajati
1
Activ
MEHEDINŢI, Sat Dumbrava de Jos Com. Dumbrava2020-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.827 RON
Profit
169.316 RON
Angajati
0
DOMILD PRESDOCOR SRL
CUI: 37653394CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.021 RON
Profit
53.522 RON
Angajati
0
CATTALEYA PINK S.R.L.
CUI: 43054870CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2020-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.833 RON
Profit
2.594 RON
Angajati
1
LIEV GEBAUDEMANAGEMENT S.R.L.
CUI: 46429419CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2022-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.361 RON
Profit
6.195 RON
Angajati
1
CRISTAL PREST SRL
CUI: 14865207CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2002-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAC DONATELLA S.R.L.
CUI: 46557892CAEN: 8121
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.980 RON
Profit
5.652 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54801067.

Cand a fost infiintata CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CIMPOCA ILEANA-RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.