Activ

OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 54843941
CIF: 54843941
Reg. Com.: F2026029607004
CAEN: 7739
Formă: Necunoscut
Înființată: 8 iunie 2026
Distribuie:

Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Surse și actualizare

Despre OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Orş. Potcoava, judetul OLT, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a." (cod CAEN 7739), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, OLT, Orş. Potcoava, Str. Prelungirea Barierei nr. 4
Telefon0746388670

Adresă sediu social

Romania, OLT, Orş. Potcoava, Str. Prelungirea Barierei nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Orş. Potcoava, Str. Prelungirea Barierei nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2026 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7739 in Orş. Potcoava (OLT)

OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7739 in Orş. Potcoava (OLT)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7739, Olt

OLTENIA RACING PARK S.R.L.
CUI: 45495473CAEN: 7739
Activ
OLT, Sat Rusăneştii de Sus Com. Voineasa2022-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.358 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CROVIS MUSIC SOUND SRL
CUI: 34437272CAEN: 7739
Activ
OLT, Sat Piatra Orş. Piatra-Olt2015-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.500 RON
Profit
427 RON
Angajati
0
MARICO IND PROD SRL
CUI: 26715343CAEN: 7739
Activ
OLT, Mun. Slatina2010-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LAREN NISTOR S.R.L.
CUI: 41534758CAEN: 7739
Activ
OLT, Sat Rusăneştii de Sus Com. Voineasa2019-08-20
fara e-Factura
GENERAL FDF S.R.L.
CUI: 52015306CAEN: 7739
Activ
OLT, Sat Vădăstriţa Com. Vădăstriţa2025-06-24
fara e-Factura
SMARDAN S.R.L.
CUI: 52146603CAEN: 7739
Activ
OLT, Sat Potelu Com. Ianca2025-07-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 54843941.

Unde este sediul OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, OLT, Orş. Potcoava, Str. Prelungirea Barierei nr. 4, Orş. Potcoava, judetul OLT.

Cand a fost infiintata OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OPREA IONUŢ-FLORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7739 (Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 iunie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 iulie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.