Activ

SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54898297
CIF: 54898297
Reg. Com.: F2026030818000
CAEN: 0145
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 15 iunie 2026
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:08

Despre SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Goeşti Com. Lungani, judetul IAŞI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 12.06.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Iaşi

AGRALZOO S.R.L.
CUI: 39152721CAEN: 0145
Activ
IAŞI, Sat Andrieşeni Com. Andrieşeni2018-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.512 RON
Profit
25.791 RON
Angajati
4
RONALDINO S.R.L.
CUI: 47459744CAEN: 0145
Activ
IAŞI, Sat Popeşti Com. Popeşti2023-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.397 RON
Profit
9.320 RON
Angajati
0
FERMA TUDOSĂ S.R.L.
CUI: 46772750CAEN: 0145
Activ
IAŞI, Sat Ţigănaşi Com. Ţigănaşi2022-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.668 RON
Profit
79.122 RON
Angajati
1
MARWA OVIS SRL
CUI: 32083420CAEN: 0145
Activ
IAŞI, Sat Gorban Com. Gorban2013-07-31
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54898297.

Cand a fost infiintata SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SANDU I. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.