Activ

COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 54958224
CIF: 54958224
Reg. Com.: F2026032051001
CAEN: 4322
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 22 iunie 2026
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Despre COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.06.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4322, Braşov

GOPRO INFRASTRUCTURE SRL
CUI: 32138991CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2013-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.522.896 RON
Profit
6.506.022 RON
Angajati
100
R.C.T.I. COMPANY SRL
CUI: 27549443CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2010-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.665.771 RON
Profit
3.570.724 RON
Angajati
112
ICCO INSTAL SRL
CUI: 15726584CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.109.977 RON
Profit
1.111.708 RON
Angajati
180
TECHNO MONTAJ SRL
CUI: 15190540CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.868.335 RON
Profit
0 RON
Angajati
130
ALKE-TOTAL CONFORT SRL
CUI: 11430550CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1999-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.001.358 RON
Profit
103.007 RON
Angajati
9
EMOVAL INSTAL GRUP SRL
CUI: 30585799CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.796.895 RON
Profit
1.575.546 RON
Angajati
20
A.G. INSTAL MONTAJ SRL
CUI: 34350213CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.054.225 RON
Profit
437.617 RON
Angajati
27
LISSCOM SRL
CUI: 10358473CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1998-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.523.856 RON
Profit
906.295 RON
Angajati
36

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 54958224.

Cand a fost infiintata COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

COZMA BOGDAN PAVEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
30 iunie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
30 iulie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.