Activ

BOND FAMILY MUSIC S.R.L.

CUI: 54980930
CIF: 54980930
Reg. Com.: J2026040648006
CAEN: 5920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iunie 2026
Distribuie:

Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală

Surse și actualizare

Despre BOND FAMILY MUSIC S.R.L.

BOND FAMILY MUSIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală" (cod CAEN 5920), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Maxim Gorki nr. 51B

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Maxim Gorki nr. 51B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Maxim Gorki nr. 51B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.06.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Istoric modificări capital

DatăTip operațiune Capital social
24.06.2026Inmatriculare 1.000 LEI

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BEBONDILA ELENAfondatorRomâniaIlfov
BEBONDILA ELENAadministratorRomâniaIlfov

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCInmatriculare — Buletin 24044/2026Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Jud. Ilfov, Oraş Voluntari, Strada Maxim Gorki, Nr. 51B

Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Jud. Ilfov, Oraş Voluntari, Strada Maxim Gorki, Nr. 51B

Capital social
1000 LEI
CAEN
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
Deschide înregistrarea completă
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBOND FAMILY MUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5920 in Orş. Voluntari (ILFOV)

BOND FAMILY MUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5920 in Orş. Voluntari (ILFOV)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.062026Inmatriculare · Buletin 24044/2026Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
Companie
BOND FAMILY MUSIC S.R.L.
CUI
54980930
Tip în sursă
NewRegistration
Data buletinului
24.06.2026
Registrul Comerțului
J2026040648006
EUID
ROONRC.J2026040648006
Sediu
Jud. Ilfov, Oraş Voluntari, Strada Maxim Gorki, Nr. 51B
Județ
Ilfov
Număr încheiere
502940
Data încheierii
23.06.2026
Număr dosar
2450556
Data dosarului
18.06.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Codruta-Anca Andrei
Grupă CAEN
592: Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
CAEN principal
5920
Activitate
Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
Capital social
1000 LEI

Fondatori menționați

  • BONDILA ELENA · fondator · România · Ilfov · Oraş Voluntari

Administratori menționați

  • BONDILA ELENA · administrator · România · Ilfov · Oraş Voluntari
Vezi Buletinul ONRC nr. 24044/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5920, Ilfov

Alte firme din Ilfov

ERIX ARISE S.R.L.
CUI: 54981057CAEN: 6391
Activ
ILFOV, Sat Nuci Com. Nuci2026-06-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BOND FAMILY MUSIC S.R.L.?

CUI-ul BOND FAMILY MUSIC S.R.L. este 54980930.

Unde este sediul BOND FAMILY MUSIC S.R.L.?

BOND FAMILY MUSIC S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Maxim Gorki nr. 51B, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata BOND FAMILY MUSIC S.R.L.?

BOND FAMILY MUSIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are BOND FAMILY MUSIC S.R.L.?

BOND FAMILY MUSIC S.R.L. are codul CAEN principal 5920 (Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
30 iunie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
30 iulie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.