Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 11:01
Despre AUTOUNIVERSAL SRL
AUTOUNIVERSAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, AUTOUNIVERSAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.891.439 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 27. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 14.582.158 RON in 2008 la 9.891.439 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 9.891.439 RON
- Venituri totale
- 10.258.532 RON
- Cheltuieli totale
- 10.736.130 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 1.414.101 RON
- Active circulante
- 1.214.289 RON
- Stocuri
- 823.917 RON
- Creanțe
- 513.345 RON
- Casa & conturi bănci
- -122.973 RON
- Capital propriu
- 936.765 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Portului nr. 54-56
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 18.04.1994
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Galaţi
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 9.891.439 RON
- Rezultat net
- -570.331 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 9.891.439 RON | 11.196.009 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 10.258.532 RON | 11.671.452 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 10.736.130 RON | 11.244.555 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 426.897 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 332.622 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 477.598 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 570.331 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 1.414.101 RON | 1.377.648 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.214.289 RON | 1.877.877 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.628.390 RON | 3.255.525 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 823.917 RON | 514.935 RON |
| CreanțeSume de încasat | 513.345 RON | 1.669.089 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | -122.973 RON | -306.147 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.647.057 RON | 1.597.421 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 936.765 RON | 1.615.792 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 27 persoane | 28 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,74 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 35,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.891.439 -11,7% față de anul precedent | 10.258.532 | 10.736.130 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 477.598 | 570.331 |
| 2023 | 11.196.009 +1,1% față de anul precedent | 11.671.452 | 11.244.555 | 426.897 -16,0% față de anul precedent | 332.622 -20,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 11.071.897 -16,9% față de anul precedent | 11.431.384 | 10.923.222 | 508.162 | 417.790 | 0 | 0 |
| 2021 | 13.319.590 +121,2% față de anul precedent | 13.947.812 | 15.358.560 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.410.748 | 1.571.051 |
| 2020 | 6.022.227 -39,9% față de anul precedent | 6.181.120 | 6.017.272 | 163.848 -60,7% față de anul precedent | 114.449 -61,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 10.021.145 -2,3% față de anul precedent | 10.454.153 | 10.037.148 | 417.005 -9,5% față de anul precedent | 296.321 -22,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 10.261.762 +58,6% față de anul precedent | 10.466.049 | 10.005.087 | 460.962 +309,8% față de anul precedent | 384.074 +415,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 6.468.598 +11,0% față de anul precedent | 6.744.612 | 6.632.117 | 112.495 -82,6% față de anul precedent | 74.526 -86,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 5.827.692 +14,8% față de anul precedent | 6.284.418 | 5.638.256 | 646.162 +795,3% față de anul precedent | 554.859 +1.907,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 5.074.828 +5,4% față de anul precedent | 5.352.771 | 5.280.596 | 72.175 +4,6% față de anul precedent | 27.637 -38,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 4.815.314 -18,4% față de anul precedent | 5.095.682 | 5.026.680 | 69.002 -74,0% față de anul precedent | 44.582 -79,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 5.902.353 +9,9% față de anul precedent | 6.304.182 | 6.039.282 | 264.900 +89,7% față de anul precedent | 216.510 +94,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 5.371.551 +13,9% față de anul precedent | 5.647.809 | 5.508.137 | 139.672 -44,6% față de anul precedent | 111.623 -47,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 4.715.256 -23,9% față de anul precedent | 4.998.084 | 4.746.203 | 251.881 -62,1% față de anul precedent | 212.243 -62,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 6.198.516 -29,9% față de anul precedent | 6.621.586 | 5.957.608 | 663.978 -6,4% față de anul precedent | 561.803 -4,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 8.838.111 -39,4% față de anul precedent | 9.243.047 | 8.533.352 | 709.695 -8,2% față de anul precedent | 586.228 -8,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 14.582.158 | 17.924.615 | 17.151.276 | 773.339 | 643.349 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.414.101 | 1.214.289 | 2.628.390 | 823.917 | 513.345 | -122.973 |
| 2023 | 1.377.648 | 1.877.877 | 3.255.525 | 514.935 | 1.669.089 | -306.147 |
| 2022 | 1.617.811 | 1.941.592 | 3.559.403 | 400.484 | 1.589.178 | -48.070 |
| 2021 | 1.303.806 | 2.052.345 | 3.356.151 | 371.136 | 1.688.711 | -7.502 |
| 2020 | 3.888.909 | 2.441.637 | 6.330.546 | 434.390 | 1.612.022 | 395.225 |
| 2019 | 3.945.654 | 2.486.940 | 6.432.594 | 545.520 | 1.770.031 | 171.389 |
| 2018 | 3.961.942 | 2.311.467 | 6.273.409 | 496.316 | 1.706.719 | 108.432 |
| 2017 | 3.296.161 | 2.292.399 | 5.588.560 | 374.605 | 1.713.508 | 204.286 |
| 2016 | 3.066.556 | 2.357.993 | 5.424.549 | 436.670 | 1.754.272 | 167.051 |
| 2015 | 3.316.486 | 2.888.356 | 6.204.842 | 372.660 | 1.068.746 | 1.446.950 |
| 2014 | 3.655.786 | 2.637.597 | 6.293.383 | 403.229 | 1.121.752 | 1.112.616 |
| 2013 | 3.708.805 | 2.707.495 | 6.416.300 | 324.665 | 1.185.292 | 1.197.538 |
| 2012 | 3.849.617 | 2.643.969 | 6.493.586 | 299.663 | 316.736 | 2.027.570 |
| 2011 | 3.376.306 | 2.639.332 | 6.015.638 | 329.961 | 274.923 | 2.034.448 |
| 2010 | 3.209.730 | 2.567.945 | 5.777.675 | 324.567 | 297.549 | 1.945.829 |
| 2009 | 3.416.801 | 2.030.529 | 5.447.330 | 399.856 | 215.968 | 1.414.705 |
| 2008 | 3.724.699 | 1.767.108 | 5.491.807 | 792.736 | 340.543 | 633.829 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.647.057 +3,1% față de anul precedent | 936.765 | Neraportat | 27 -3,6% față de anul precedent |
| 2023 | 1.597.421 -20,4% față de anul precedent | 1.615.792 | Neraportat | 28 -12,5% față de anul precedent |
| 2022 | 2.005.555 +16,6% față de anul precedent | 1.553.848 | Neraportat | 32 -11,1% față de anul precedent |
| 2021 | 1.720.093 -24,8% față de anul precedent | 1.636.058 | Neraportat | 36 -5,3% față de anul precedent |
| 2020 | 2.288.437 -8,6% față de anul precedent | 4.042.109 | Neraportat | 38 -11,6% față de anul precedent |
| 2019 | 2.504.934 -5,2% față de anul precedent | 3.927.660 | Neraportat | 43 +2,4% față de anul precedent |
| 2018 | 2.642.069 +13,8% față de anul precedent | 3.631.340 | Neraportat | 42 -8,7% față de anul precedent |
| 2017 | 2.321.871 +0,1% față de anul precedent | 3.247.266 | Neraportat | 46 +2,2% față de anul precedent |
| 2016 | 2.320.400 -2,2% față de anul precedent | 3.084.726 | Neraportat | 45 -4,3% față de anul precedent |
| 2015 | 2.371.340 -4,7% față de anul precedent | 3.814.079 | Neraportat | 47 +4,4% față de anul precedent |
| 2014 | 2.487.518 -6,5% față de anul precedent | 3.786.442 | Neraportat | 45 +2,3% față de anul precedent |
| 2013 | 2.660.385 -10,0% față de anul precedent | 3.736.574 | Neraportat | 44 -8,3% față de anul precedent |
| 2012 | 2.954.181 +13,3% față de anul precedent | 3.520.064 | Neraportat | 48 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 2.606.966 -1,3% față de anul precedent | 3.408.441 | Neraportat | 48 -4,0% față de anul precedent |
| 2010 | 2.641.253 -8,0% față de anul precedent | 3.133.199 | Neraportat | 50 +4,2% față de anul precedent |
| 2009 | 2.871.169 -15,4% față de anul precedent | 2.571.396 | Neraportat | 48 -12,7% față de anul precedent |
| 2008 | 3.392.250 | 2.101.168 | Neraportat | 55 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.891.439 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 9.891.439 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 9.891.439 RON -11.65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 570.331 RON
- Angajati
- 27 -3.57% față de anul precedent
- Datorii
- 1.647.057 RON +3.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.196.009 RON. Profit: 332.622 RON
Cifra de afaceri: 11.196.009 RON. Profit: 332.622 RON
- Cifra de afaceri
- 11.196.009 RON +1.12% față de anul precedent
- Profit net
- 332.622 RON -20.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 1.597.421 RON -20.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.071.897 RON. Profit: 417.790 RON
Cifra de afaceri: 11.071.897 RON. Profit: 417.790 RON
- Cifra de afaceri
- 11.071.897 RON -16.88% față de anul precedent
- Profit net
- 417.790 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 32 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 2.005.555 RON +16.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.319.590 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.319.590 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.319.590 RON +121.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.571.051 RON
- Angajati
- 36 -5.26% față de anul precedent
- Datorii
- 1.720.093 RON -24.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.022.227 RON. Profit: 114.449 RON
Cifra de afaceri: 6.022.227 RON. Profit: 114.449 RON
- Cifra de afaceri
- 6.022.227 RON -39.9% față de anul precedent
- Profit net
- 114.449 RON -61.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 -11.63% față de anul precedent
- Datorii
- 2.288.437 RON -8.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 10.021.145 RON. Profit: 296.321 RON
Cifra de afaceri: 10.021.145 RON. Profit: 296.321 RON
- Cifra de afaceri
- 10.021.145 RON -2.34% față de anul precedent
- Profit net
- 296.321 RON -22.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 43 +2.38% față de anul precedent
- Datorii
- 2.504.934 RON -5.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 10.261.762 RON. Profit: 384.074 RON
Cifra de afaceri: 10.261.762 RON. Profit: 384.074 RON
- Cifra de afaceri
- 10.261.762 RON +58.64% față de anul precedent
- Profit net
- 384.074 RON +415.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 42 -8.7% față de anul precedent
- Datorii
- 2.642.069 RON +13.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.468.598 RON. Profit: 74.526 RON
Cifra de afaceri: 6.468.598 RON. Profit: 74.526 RON
- Cifra de afaceri
- 6.468.598 RON +11% față de anul precedent
- Profit net
- 74.526 RON -86.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 46 +2.22% față de anul precedent
- Datorii
- 2.321.871 RON +0.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.827.692 RON. Profit: 554.859 RON
Cifra de afaceri: 5.827.692 RON. Profit: 554.859 RON
- Cifra de afaceri
- 5.827.692 RON +14.84% față de anul precedent
- Profit net
- 554.859 RON +1907.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 45 -4.26% față de anul precedent
- Datorii
- 2.320.400 RON -2.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.074.828 RON. Profit: 27.637 RON
Cifra de afaceri: 5.074.828 RON. Profit: 27.637 RON
- Cifra de afaceri
- 5.074.828 RON +5.39% față de anul precedent
- Profit net
- 27.637 RON -38.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 47 +4.44% față de anul precedent
- Datorii
- 2.371.340 RON -4.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.815.314 RON. Profit: 44.582 RON
Cifra de afaceri: 4.815.314 RON. Profit: 44.582 RON
- Cifra de afaceri
- 4.815.314 RON -18.42% față de anul precedent
- Profit net
- 44.582 RON -79.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 45 +2.27% față de anul precedent
- Datorii
- 2.487.518 RON -6.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 5.902.353 RON. Profit: 216.510 RON
Cifra de afaceri: 5.902.353 RON. Profit: 216.510 RON
- Cifra de afaceri
- 5.902.353 RON +9.88% față de anul precedent
- Profit net
- 216.510 RON +93.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 44 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 2.660.385 RON -9.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 5.371.551 RON. Profit: 111.623 RON
Cifra de afaceri: 5.371.551 RON. Profit: 111.623 RON
- Cifra de afaceri
- 5.371.551 RON +13.92% față de anul precedent
- Profit net
- 111.623 RON -47.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 48 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.954.181 RON +13.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.715.256 RON. Profit: 212.243 RON
Cifra de afaceri: 4.715.256 RON. Profit: 212.243 RON
- Cifra de afaceri
- 4.715.256 RON -23.93% față de anul precedent
- Profit net
- 212.243 RON -62.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 48 -4% față de anul precedent
- Datorii
- 2.606.966 RON -1.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.198.516 RON. Profit: 561.803 RON
Cifra de afaceri: 6.198.516 RON. Profit: 561.803 RON
- Cifra de afaceri
- 6.198.516 RON -29.87% față de anul precedent
- Profit net
- 561.803 RON -4.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 50 +4.17% față de anul precedent
- Datorii
- 2.641.253 RON -8.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 8.838.111 RON. Profit: 586.228 RON
Cifra de afaceri: 8.838.111 RON. Profit: 586.228 RON
- Cifra de afaceri
- 8.838.111 RON -39.39% față de anul precedent
- Profit net
- 586.228 RON -8.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 48 -12.73% față de anul precedent
- Datorii
- 2.871.169 RON -15.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 14.582.158 RON. Profit: 643.349 RON
Cifra de afaceri: 14.582.158 RON. Profit: 643.349 RON
- Cifra de afaceri
- 14.582.158 RON
- Profit net
- 643.349 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 55
- Datorii
- 3.392.250 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081994 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTOUNIVERSAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
AUTOUNIVERSAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Galaţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Galaţi
Alte firme din Galaţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AUTOUNIVERSAL SRL?
CUI-ul AUTOUNIVERSAL SRL este 5515253.
Unde este sediul AUTOUNIVERSAL SRL?
AUTOUNIVERSAL SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Portului nr. 54-56, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.
Cand a fost infiintata AUTOUNIVERSAL SRL?
AUTOUNIVERSAL SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AUTOUNIVERSAL SRL in 2024?
In 2024, AUTOUNIVERSAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.891.439 RON.
Cati angajati are AUTOUNIVERSAL SRL?
AUTOUNIVERSAL SRL a raportat un numar mediu de 27 salariati in 2024.
Ce activitate are AUTOUNIVERSAL SRL?
AUTOUNIVERSAL SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat AUTOUNIVERSAL SRL in 2024?
AUTOUNIVERSAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 570.331 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.