Activ Plătitor TVA

BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.

CUI: 55329753
CIF: RO55329753
Reg. Com.: J2026047202009
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iulie 2026
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 12:37

Despre BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.

BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Drm. Creţeştilor nr. 19, 42183

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Drm. Creţeştilor nr. 19, 42183
Cod poștal: 42183
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Drm. Creţeştilor nr. 19, 42183
Cod postal
42183
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Istoric modificări capital

DatăTip operațiune Capital social
28.07.2026Inmatriculare 500 LEI

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MOMATIIASH OLEKSANDRAfondatorUcrainaLOC LVIV
MOMATIIASH OLEKSANDRAadministratorUcrainaLOC LVIV

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2026 2 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

data publicăriiPublicații ONRCInmatriculare — Buletin 28359/2026Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Bucureşti Sectorul 4, Drumul Creţeştilor, Nr. 19, Scara B, Etaj 1, Ap. 15

Inregistrare in Registrul Comertului. Sediu: Bucureşti Sectorul 4, Drumul Creţeştilor, Nr. 19, Scara B, Etaj 1, Ap. 15

Capital social
500 LEI
CAEN
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
Deschide înregistrarea completă
2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.072026Inmatriculare · Buletin 28359/2026Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
Companie
BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.
CUI
55329753
Tip în sursă
NewRegistration
Data buletinului
28.07.2026
Registrul Comerțului
J2026047202009
EUID
ROONRC.J2026047202009
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Drumul Creţeştilor, Nr. 19, Scara B, Etaj 1, Ap. 15
Județ
București
Număr încheiere
597490
Data încheierii
28.07.2026
Număr dosar
2851618
Data dosarului
17.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Diana-Adriana Arion
Grupă CAEN
702: Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
CAEN principal
7020
Activitate
Activităţi de consultanţă în afaceri şi management
Capital social
500 LEI

Fondatori menționați

  • MATIIASH OLEKSANDRA · fondator · Ucraina · LOC LVIV

Administratori menționați

  • MATIIASH OLEKSANDRA · administrator · Ucraina · LOC LVIV
Vezi Buletinul ONRC nr. 28359/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

SYNAXION S.R.L.
CUI: 55334210CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2026-07-28
fara e-Factura
PURPLE HORIZON S.R.L.
CUI: 55326030CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2026-07-28
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CITYCRAWL S.R.L.
CUI: 55329761CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2026-07-28
fara e-Factura
EUP INTEGRATED S.R.L.
CUI: 55326234CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2026-07-28
fara e-Factura
MARIUS MOL S.R.L.
CUI: 55334180CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2026-07-28
fara e-Factura
ART GUNS S.R.L.
CUI: 55313277CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2026-07-24
fara e-Factura
ZELTA S.R.L.
CUI: 55348380CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2026-07-30
fara e-Factura
N&M AUTO MOTOR S.R.L.
CUI: 53219690CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2026-01-09
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.?

CUI-ul BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. este 55329753.

Unde este sediul BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.?

BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Drm. Creţeştilor nr. 19, 42183, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.?

BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L.?

BIROU INTERNATIONAL DE CONSULTANTA PRIME S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.