Activ

VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 55461761
CIF: 55461761
Reg. Com.: F2026040931007
CAEN: 9020
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 19 august 2026
Distribuie:

Activități de interpretare artistică (spectacole)

Surse și actualizare

Despre VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Activități de interpretare artistică (spectacole)" (cod CAEN 9020), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.08.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9020, Ilfov

OFFICE MARKETING EVENTS S.R.L.
CUI: 40529893CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.931.672 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DORIAN POPA SHOW S.R.L.
CUI: 38878760CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2018-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.788.926 RON
Profit
1.286.325 RON
Angajati
2
ARTIST DIRECTIA 5 EVENT SRL
CUI: 23258476CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2008-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.786.026 RON
Profit
279.831 RON
Angajati
4
MKS. SOUND S.R.L.
CUI: 37906233CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.439.221 RON
Profit
998.204 RON
Angajati
3
LORIWOOD S.R.L.
CUI: 48773124CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2023-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.402.076 RON
Profit
378.315 RON
Angajati
1
LUCKY SEVEN DIVISION SRL
CUI: 32130289CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2013-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.360.940 RON
Profit
271.824 RON
Angajati
0
IRINA MUSIC S.R.L.
CUI: 37446739CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.247.958 RON
Profit
1.743.342 RON
Angajati
1
AGURIDA UNLIMITED S.R.L.
CUI: 24693141CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2008-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.230.867 RON
Profit
457.601 RON
Angajati
2
ARTA SCENEI EVENTS SRL
CUI: 34189770CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2015-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.095.850 RON
Profit
457.781 RON
Angajati
1
ERALI ART S.R.L.
CUI: 32264531CAEN: 9020
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.307.341 RON
Profit
830.123 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 55461761.

Cand a fost infiintata VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VLADUTESCU MATEI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9020 (Activități de interpretare artistică (spectacole)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
21 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
21 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.