Activ

GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 55518817
CIF: 55518817
Reg. Com.: F2026042195001
CAEN: 7740
Formă: Necunoscut
Înființată: 1 septembrie 2026
Distribuie:

Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor)

Surse și actualizare

Despre GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor)" (cod CAEN 7740), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Ana Ipătescu nr. 3, 600001
Telefon0745559684

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Ana Ipătescu nr. 3, 600001
Cod poștal: 600001
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Ana Ipătescu nr. 3, 600001
Cod postal
600001
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 01.09.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2026 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2026 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2026 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7740 in Mun. Bacău (BACĂU)

GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7740 in Mun. Bacău (BACĂU)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7740, Bacău

EASY CASH FRANCIZA SRL
CUI: 31620029CAEN: 7740
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2013-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.304 RON
Profit
381.558 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 55518817.

Unde este sediul GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Ana Ipătescu nr. 3, 600001, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GAVRILIU LOREDANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7740 (Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
18 septembrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
18 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.