Activ

MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 55537657
CIF: 55537657
Reg. Com.: F2026042657004
CAEN: 4321
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 4 septembrie 2026
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 22 septembrie 2026 la 02:34

Despre MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2026. Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 04.09.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

TIAB SA
CUI: 1555115CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.480.744 RON
Profit
29.806.775 RON
Angajati
812
HITACHI RAIL ROMANIA S.R.L.
CUI: 19024418CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.566.769 RON
Profit
7.020.088 RON
Angajati
617
IMSAT SA
CUI: 1571536CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.055.716 RON
Profit
36.401.973 RON
Angajati
858
ELEKTRA INVEST SRL
CUI: 17554302CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.361.752 RON
Profit
70.932.547 RON
Angajati
124
FLASH LIGHTING SERVICES SA
CUI: 13845929CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.270.624 RON
Profit
11.430.447 RON
Angajati
159
LSG BUILDING SOLUTIONS SRL
CUI: 27343230CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.226.239 RON
Profit
20.163.059 RON
Angajati
73
LUXTEN LIGHTING COMPANY SA
CUI: 6734030CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.306.214 RON
Profit
9.210.615 RON
Angajati
208
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.382.354 RON
Profit
2.957.717 RON
Angajati
102
CHINT NEW ENERGY S.R.L.
CUI: 48434144CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.875.078 RON
Profit
14.365.286 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 55537657.

Cand a fost infiintata MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2026.

Ce activitate are MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MUREŞANU E. ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 septembrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.