Activ Plătitor TVA

ONI SERVICE IMPEX S.R.L.

CUI: 5593650
CIF: RO5593650
Reg. Com.: J12/1073/1994
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 mai 1994 · 32 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:41

Despre ONI SERVICE IMPEX S.R.L.

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ONI SERVICE IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 274.422 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.9%). Profitul net inregistrat a fost de 44.215 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 276.455 RON in 2008 la 274.422 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
274.422 RON
Venituri totale
274.422 RON
Cheltuieli totale
227.463 RON
Profit brut
46.959 RON
Profit net
44.215 RON
Marja profit net
16,11%
Active imobilizate
22.787 RON
Active circulante
143.932 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
121.265 RON
Casa & conturi bănci
22.667 RON
Capital propriu
74.141 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 37, 400619
Telefon0264552683
Fax0264462414

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 37, 400619
Cod poștal: 400619
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 37, 400619
Cod postal
400619
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.04.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
274.422 RON
Rezultat net
44.215 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 274.422 RON 203.465 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 274.422 RON 203.465 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 227.463 RON 181.544 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 46.959 RON 21.921 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.215 RON 19.887 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 22.787 RON 26.634 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 143.932 RON 28.627 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 166.719 RON 55.261 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 121.265 RON 9.133 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.667 RON 19.494 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 92.578 RON 25.335 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 74.141 RON 29.926 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active166.719RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale166.719 RON
Datorii totale92.578 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,5 %Profit net / active totale
ROE
59,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 274.422 +34,9% față de anul precedent 274.422 227.463 46.959 +114,2% față de anul precedent 44.215 +122,3% față de anul precedent 0 0
2023 203.465 -19,2% față de anul precedent 203.465 181.544 21.921 -85,6% față de anul precedent 19.887 -86,7% față de anul precedent 0 0
2022 251.655 +25,3% față de anul precedent 251.655 99.991 151.664 +79,0% față de anul precedent 149.147 +80,3% față de anul precedent 0 0
2021 200.790 +41,8% față de anul precedent 200.790 116.058 84.732 +101,4% față de anul precedent 82.724 +103,5% față de anul precedent 0 0
2020 141.568 +242,8% față de anul precedent 141.568 99.495 42.073 40.657 0 0
2019 41.303 44.235 47.870 0 0 3.635 4.077
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.036 0 0 5.036 5.036
2017 14.691 -87,9% față de anul precedent 14.692 23.600 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.908 9.055
2016 121.762 -8,4% față de anul precedent 121.763 105.717 16.046 -54,3% față de anul precedent 14.828 -52,4% față de anul precedent 0 0
2015 132.915 +57,8% față de anul precedent 132.936 97.805 35.131 +624,7% față de anul precedent 31.144 +1.241,3% față de anul precedent 0 0
2014 84.207 -11,0% față de anul precedent 84.211 79.363 4.848 -57,0% față de anul precedent 2.322 -72,5% față de anul precedent 0 0
2013 94.592 -0,4% față de anul precedent 94.593 83.328 11.265 +38,9% față de anul precedent 8.427 +60,1% față de anul precedent 0 0
2012 94.923 0,0% față de anul precedent 94.938 86.827 8.111 5.263 0 0
2011 94.919 -19,6% față de anul precedent 94.921 103.563 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.642 11.490
2010 118.012 -59,1% față de anul precedent 118.311 110.108 8.203 -85,9% față de anul precedent 2.998 -93,9% față de anul precedent 0 0
2009 288.556 +4,4% față de anul precedent 294.652 236.318 58.334 +0,2% față de anul precedent 49.494 -3,5% față de anul precedent 0 0
2008 276.455 277.566 219.358 58.208 51.297 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 22.787 143.932 166.719 0 121.265 22.667
2023 26.634 28.627 55.261 0 9.133 19.494
2022 27.934 162.657 190.591 0 900 161.757
2021 12.044 129.929 141.973 0 70.523 59.406
2020 17.595 38.398 55.993 0 23.988 14.410
2019 23.147 3.533 26.680 0 0 3.533
2018 24.443 10.803 35.246 3.467 0 7.336
2017 29.479 11.021 40.500 3.467 218 7.336
2016 34.918 17.038 51.956 5.096 218 11.724
2015 39.955 35.403 75.358 10.099 383 24.921
2014 41.874 25.936 67.810 7.000 218 18.718
2013 47.281 17.534 64.815 755 219 16.560
2012 53.748 30.439 84.187 2.497 524 27.418
2011 60.419 28.353 88.772 5.556 2.103 20.694
2010 7.122 32.513 39.635 9.551 1.664 21.298
2009 9.183 60.010 69.193 21.379 2.864 35.767
2008 6.899 147.615 154.514 19.930 6.951 120.734

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 92.578 +265,4% față de anul precedent 74.141 Neraportat 2
2023 25.335 -19,3% față de anul precedent 29.926 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 31.405 +164,1% față de anul precedent 159.186 Neraportat 2
2021 11.893 +37,7% față de anul precedent 130.080 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 8.637 -56,8% față de anul precedent 47.356 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 19.981 -18,3% față de anul precedent 6.699 Neraportat 1
2018 24.470 -0,9% față de anul precedent 10.776 Neraportat 0
2017 24.688 -8,9% față de anul precedent 15.812 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 27.089 +339,7% față de anul precedent 24.867 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 6.161 -79,3% față de anul precedent 69.197 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 29.757 +2,3% față de anul precedent 38.053 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 29.083 -48,9% față de anul precedent 35.732 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 56.882 -14,8% față de anul precedent 27.305 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 66.731 +993,2% față de anul precedent 22.041 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2010 6.104 -36,8% față de anul precedent 33.531 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2009 9.660 -18,4% față de anul precedent 59.533 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 11.837 142.677 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 274.422 RON. Profit: 44.215 RON

Cifra de afaceri: 274.422 RON. Profit: 44.215 RON

Cifra de afaceri
274.422 RON +34.87% față de anul precedent
Profit net
44.215 RON +122.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
92.578 RON +265.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 203.465 RON. Profit: 19.887 RON

Cifra de afaceri: 203.465 RON. Profit: 19.887 RON

Cifra de afaceri
203.465 RON -19.15% față de anul precedent
Profit net
19.887 RON -86.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
25.335 RON -19.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 251.655 RON. Profit: 149.147 RON

Cifra de afaceri: 251.655 RON. Profit: 149.147 RON

Cifra de afaceri
251.655 RON +25.33% față de anul precedent
Profit net
149.147 RON +80.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
31.405 RON +164.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 200.790 RON. Profit: 82.724 RON

Cifra de afaceri: 200.790 RON. Profit: 82.724 RON

Cifra de afaceri
200.790 RON +41.83% față de anul precedent
Profit net
82.724 RON +103.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.893 RON +37.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 141.568 RON. Profit: 40.657 RON

Cifra de afaceri: 141.568 RON. Profit: 40.657 RON

Cifra de afaceri
141.568 RON +242.75% față de anul precedent
Profit net
40.657 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.637 RON -56.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.303 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.303 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.303 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.077 RON
Angajati
1
Datorii
19.981 RON -18.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.036 RON
Angajati
0
Datorii
24.470 RON -0.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.691 RON -87.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.055 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
24.688 RON -8.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 121.762 RON. Profit: 14.828 RON

Cifra de afaceri: 121.762 RON. Profit: 14.828 RON

Cifra de afaceri
121.762 RON -8.39% față de anul precedent
Profit net
14.828 RON -52.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
27.089 RON +339.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 132.915 RON. Profit: 31.144 RON

Cifra de afaceri: 132.915 RON. Profit: 31.144 RON

Cifra de afaceri
132.915 RON +57.84% față de anul precedent
Profit net
31.144 RON +1241.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
6.161 RON -79.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 84.207 RON. Profit: 2.322 RON

Cifra de afaceri: 84.207 RON. Profit: 2.322 RON

Cifra de afaceri
84.207 RON -10.98% față de anul precedent
Profit net
2.322 RON -72.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
29.757 RON +2.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 94.592 RON. Profit: 8.427 RON

Cifra de afaceri: 94.592 RON. Profit: 8.427 RON

Cifra de afaceri
94.592 RON -0.35% față de anul precedent
Profit net
8.427 RON +60.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
29.083 RON -48.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 94.923 RON. Profit: 5.263 RON

Cifra de afaceri: 94.923 RON. Profit: 5.263 RON

Cifra de afaceri
94.923 RON 0% față de anul precedent
Profit net
5.263 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
56.882 RON -14.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 94.919 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.919 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.919 RON -19.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.490 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
66.731 RON +993.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 118.012 RON. Profit: 2.998 RON

Cifra de afaceri: 118.012 RON. Profit: 2.998 RON

Cifra de afaceri
118.012 RON -59.1% față de anul precedent
Profit net
2.998 RON -93.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
6.104 RON -36.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 288.556 RON. Profit: 49.494 RON

Cifra de afaceri: 288.556 RON. Profit: 49.494 RON

Cifra de afaceri
288.556 RON +4.38% față de anul precedent
Profit net
49.494 RON -3.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
9.660 RON -18.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 276.455 RON. Profit: 51.297 RON

Cifra de afaceri: 276.455 RON. Profit: 51.297 RON

Cifra de afaceri
276.455 RON
Profit net
51.297 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
11.837 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONI SERVICE IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Cluj

KENDAMA SERVICES SRL
CUI: 37957636CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.904 RON
Profit
218.086 RON
Angajati
1
HUMA SPEED MOTORS S.R.L.
CUI: 39005631CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Corusu Com. Baciu2018-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.165 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CDD AUTO DETAILING SRL
CUI: 35742819CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.606 RON
Profit
204.022 RON
Angajati
1
R.A.B.C. AUTO CLEANING S.R.L.
CUI: 45531037CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Livada Com. Iclod2022-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.399 RON
Profit
201.048 RON
Angajati
1
CAR CLOUD SISTEM S.R.L.
CUI: 41606498CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2019-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.511 RON
Profit
19.187 RON
Angajati
1
DMN SERVICE CAMIOANE S.R.L.
CUI: 49158551CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Turda2023-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.798 RON
Profit
23.775 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Cluj

TOP AUTO DMV SRL
CUI: 4869376CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Dej1993-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.964.752 RON
Profit
506.611 RON
Angajati
22
IMPER EXIM S.R.L.
CUI: 6237864CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Turda1994-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.785 RON
Profit
4.700 RON
Angajati
0
AWE SRL
CUI: 4379382CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Turda1993-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.851 RON
Profit
2.897 RON
Angajati
3
OLTIDAN SERVICE SRL
CUI: 6524101CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
749.448 RON
Profit
30.740 RON
Angajati
8

Alte firme din Cluj

LIFT SERVICE S.R.L.
CUI: 5593286CAEN: 4329
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BLANKA BIJUTERIE COMIMPEX SRL
CUI: 5561977CAEN: 3212
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.377.253 RON
Profit
223.759 RON
Angajati
5
ANALEN COMSERV S.R.L.
CUI: 5626189CAEN: 4721
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.984 RON
Profit
1.950 RON
Angajati
0
HOLD INVEST SRL
CUI: 5227536CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.136 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SECPRAL COM SRL
CUI: 5908775CAEN: 4650
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.747.480 RON
Profit
11.295.366 RON
Angajati
59
FIDELITAS IMPORT EXPORT SRL
CUI: 251010CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.219.891 RON
Profit
3.422.743 RON
Angajati
27
DUOKAN INVEST SRL
CUI: 23162150CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2008-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.615.157 RON
Profit
25.064 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ONI SERVICE IMPEX S.R.L.?

CUI-ul ONI SERVICE IMPEX S.R.L. este 5593650.

Unde este sediul ONI SERVICE IMPEX S.R.L.?

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 37, 400619, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ONI SERVICE IMPEX S.R.L.?

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ONI SERVICE IMPEX S.R.L. in 2024?

In 2024, ONI SERVICE IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 274.422 RON.

Cati angajati are ONI SERVICE IMPEX S.R.L.?

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ONI SERVICE IMPEX S.R.L.?

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat ONI SERVICE IMPEX S.R.L. in 2024?

ONI SERVICE IMPEX S.R.L. a inregistrat un profit net de 44.215 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.