Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 15:19
Despre GEMAR SERCOM SRL
GEMAR SERCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din septembrie 2026).
In 2024, GEMAR SERCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 123.455 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.7%). Profitul net inregistrat a fost de 87 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 380.417 RON in 2008 la 123.455 RON in 2024. Datoriile raportate (192.591 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 123.455 RON
- Venituri totale
- 123.955 RON
- Cheltuieli totale
- 120.149 RON
- Profit brut
- 3.806 RON
- Profit net
- 87 RON
- Marja profit net
- 0,07%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 87.490 RON
- Stocuri
- 4.133 RON
- Creanțe
- 79.764 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.593 RON
- Capital propriu
- -105.101 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Cuza Vodă nr. 57, 620034
- Cod postal
- 620034
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 4 septembrie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 04.09.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 123.455 RON
- Rezultat net
- 87 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 123.455 RON | 103.171 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 123.955 RON | 103.171 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 120.149 RON | 106.083 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 3.806 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 87 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 2.912 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 3.944 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 87.490 RON | 64.542 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 87.490 RON | 64.542 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 4.133 RON | 4.153 RON |
| CreanțeSume de încasat | 79.764 RON | 59.959 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.593 RON | 430 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 192.591 RON | 169.730 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -105.101 RON | -105.188 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,1 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,45 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -120,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 123.455 +19,7% față de anul precedent | 123.955 | 120.149 | 3.806 | 87 | 0 | 0 |
| 2023 | 103.171 +21,2% față de anul precedent | 103.171 | 106.083 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.912 | 3.944 |
| 2022 | 85.136 +9,6% față de anul precedent | 86.943 | 85.551 | 1.392 +200,7% față de anul precedent | 541 | 0 | 0 |
| 2021 | 77.687 +30,5% față de anul precedent | 97.687 | 97.224 | 463 -23,3% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 514 |
| 2020 | 59.513 -33,4% față de anul precedent | 61.363 | 60.759 | 604 -86,3% față de anul precedent | 200 -94,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 89.397 +0,0% față de anul precedent | 89.397 | 84.996 | 4.401 +347,3% față de anul precedent | 3.486 +3.730,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 89.358 +14,7% față de anul precedent | 89.358 | 88.374 | 984 +6.928,6% față de anul precedent | 91 | 0 | 0 |
| 2017 | 77.926 +19,1% față de anul precedent | 77.926 | 77.912 | 14 | 0 | 0 | 766 |
| 2016 | 65.423 +35,4% față de anul precedent | 65.423 | 67.484 | 0 | 0 | 2.061 | 3.370 |
| 2015 | 48.325 -63,7% față de anul precedent | 48.325 | 56.205 | 0 | 0 | Neraportat | 9.329 |
| 2014 | 132.958 -22,0% față de anul precedent | 132.958 | 135.839 | 0 | 0 | 2.881 | 6.870 |
| 2013 | 170.352 -17,3% față de anul precedent | 170.513 | 176.533 | 0 | 0 | 6.020 | 10.772 |
| 2012 | 205.890 +11,2% față de anul precedent | 205.890 | 222.157 | 0 | 0 | 16.267 | 16.267 |
| 2011 | 185.145 -2,8% față de anul precedent | 185.146 | 208.870 | 0 | 0 | 23.724 | 23.724 |
| 2010 | 190.405 -21,4% față de anul precedent | 190.416 | 198.757 | 0 | 0 | 8.341 | 13.315 |
| 2009 | 242.171 -36,3% față de anul precedent | 242.171 | 261.730 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 19.559 | 22.267 |
| 2008 | 380.417 | 380.417 | 362.164 | 18.253 | 15.259 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 87.490 | 87.490 | 4.133 | 79.764 | 3.593 |
| 2023 | 0 | 64.542 | 64.542 | 4.153 | 59.959 | 430 |
| 2022 | 0 | 53.410 | 53.410 | 7.604 | 45.434 | 372 |
| 2021 | 0 | 40.034 | 40.034 | 6.754 | 29.647 | 3.633 |
| 2020 | 18.235 | 10.259 | 28.494 | 8.412 | 459 | 1.388 |
| 2019 | 18.619 | 10.317 | 28.936 | 6.014 | 4.077 | 226 |
| 2018 | 10.248 | 4.343 | 14.591 | 2.671 | 304 | 1.368 |
| 2017 | 10.664 | 10.677 | 21.341 | 2.361 | 8.245 | 71 |
| 2016 | 11.079 | 1.607 | 12.686 | 1.463 | 72 | 72 |
| 2015 | 11.495 | 2.227 | 13.722 | 622 | 449 | 1.156 |
| 2014 | 11.911 | 1.676 | 13.587 | 588 | 259 | 829 |
| 2013 | 11.572 | 7.366 | 18.938 | 6.535 | 0 | 831 |
| 2012 | 12.307 | 10.452 | 22.759 | 8.379 | 206 | 1.867 |
| 2011 | 14.828 | 22.217 | 37.045 | 21.580 | 0 | 637 |
| 2010 | 24.978 | 41.875 | 66.853 | 36.771 | 4.117 | 987 |
| 2009 | 31.061 | 52.813 | 83.874 | 50.456 | 29 | 2.328 |
| 2008 | 49.310 | 44.260 | 93.570 | 35.695 | 7.726 | 839 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 192.591 +13,5% față de anul precedent | -105.101 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 169.730 +9,8% față de anul precedent | -105.188 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 154.654 +9,1% față de anul precedent | -101.244 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 141.819 +9,3% față de anul precedent | -101.785 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 129.765 -0,6% față de anul precedent | -101.271 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 130.550 +11,0% față de anul precedent | -101.614 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 117.636 -5,5% față de anul precedent | -103.045 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 124.477 +8,2% față de anul precedent | -103.136 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 115.056 +2,1% față de anul precedent | -102.370 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 112.722 +9,2% față de anul precedent | -99.000 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 103.258 +1,1% față de anul precedent | -89.671 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2013 | 102.123 +7,3% față de anul precedent | -83.185 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2012 | 95.172 +2,1% față de anul precedent | -72.413 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 93.192 -6,2% față de anul precedent | -56.147 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 99.323 -3,6% față de anul precedent | -32.470 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2009 | 103.029 +13,9% față de anul precedent | -19.155 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 90.458 | 3.112 | Neraportat | 5 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GOGELU OCHIAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
23 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 32886/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 123.455 RON. Profit: 87 RON
Cifra de afaceri: 123.455 RON. Profit: 87 RON
- Cifra de afaceri
- 123.455 RON +19.66% față de anul precedent
- Profit net
- 87 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 192.591 RON +13.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 103.171 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 103.171 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 103.171 RON +21.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.944 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 169.730 RON +9.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 85.136 RON. Profit: 541 RON
Cifra de afaceri: 85.136 RON. Profit: 541 RON
- Cifra de afaceri
- 85.136 RON +9.59% față de anul precedent
- Profit net
- 541 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 154.654 RON +9.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 77.687 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 77.687 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 77.687 RON +30.54% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 514 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 141.819 RON +9.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 59.513 RON. Profit: 200 RON
Cifra de afaceri: 59.513 RON. Profit: 200 RON
- Cifra de afaceri
- 59.513 RON -33.43% față de anul precedent
- Profit net
- 200 RON -94.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 129.765 RON -0.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 89.397 RON. Profit: 3.486 RON
Cifra de afaceri: 89.397 RON. Profit: 3.486 RON
- Cifra de afaceri
- 89.397 RON +0.04% față de anul precedent
- Profit net
- 3.486 RON +3730.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 130.550 RON +10.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 89.358 RON. Profit: 91 RON
Cifra de afaceri: 89.358 RON. Profit: 91 RON
- Cifra de afaceri
- 89.358 RON +14.67% față de anul precedent
- Profit net
- 91 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 117.636 RON -5.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 77.926 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 77.926 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 77.926 RON +19.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 766 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 124.477 RON +8.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 65.423 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 65.423 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 65.423 RON +35.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.370 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 115.056 RON +2.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 48.325 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 48.325 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 48.325 RON -63.65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.329 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 112.722 RON +9.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 132.958 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 132.958 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 132.958 RON -21.95% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.870 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 103.258 RON +1.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 170.352 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 170.352 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 170.352 RON -17.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.772 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 102.123 RON +7.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 205.890 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 205.890 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 205.890 RON +11.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 16.267 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.172 RON +2.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 185.145 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 185.145 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 185.145 RON -2.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.724 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 93.192 RON -6.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 190.405 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 190.405 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 190.405 RON -21.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.315 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 99.323 RON -3.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
04.092026Radiere · Buletin 32886/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- GEMAR SERCOM SRL
- CUI
- 5641944
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 04.09.2026
- Registrul Comerțului
- J39/326/1994
- EUID
- ROONRC.J39/326/1994
- Sediu
- Municipiul Focşani, Jud. Vrancea, Str. CUZA VODA, Nr. 57, Bl. 57, Etaj PART, Ap. 3
- Județ
- Vrancea
- Număr încheiere
- 694623
- Data încheierii
- 03.09.2026
- Număr dosar
- 3258822
- Data dosarului
- 18.08.2026
- Tribunal
- Vrancea
- Registrator
- Isabelle-Mihaela Sanda
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4711, Vrancea
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GEMAR SERCOM SRL?
CUI-ul GEMAR SERCOM SRL este 5641944.
Unde este sediul GEMAR SERCOM SRL?
GEMAR SERCOM SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. CUZA VODA nr. 57, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.
Cand a fost infiintata GEMAR SERCOM SRL?
GEMAR SERCOM SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GEMAR SERCOM SRL in 2024?
In 2024, GEMAR SERCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 123.455 RON.
Cati angajati are GEMAR SERCOM SRL?
GEMAR SERCOM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are GEMAR SERCOM SRL?
GEMAR SERCOM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat GEMAR SERCOM SRL in 2024?
GEMAR SERCOM SRL a inregistrat un profit net de 87 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.