Activ Plătitor TVA

METAL DESIGN SERV SRL

CUI: 5707100
CIF: RO5707100
Reg. Com.: J05/1874/1994
CAEN: 2512
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 mai 1994 · 32 ani
Distribuie:

Fabricarea de uși și ferestre din metal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:20

Despre METAL DESIGN SERV SRL

METAL DESIGN SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de uși și ferestre din metal" (cod CAEN 2512), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, METAL DESIGN SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.235.226 RON, in scadere fata de anul precedent (-24.9%). Profitul net inregistrat a fost de 8.187 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 1.051.413 RON in 2008 la 1.235.226 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.235.226 RON
Venituri totale
1.326.235 RON
Cheltuieli totale
1.316.561 RON
Profit brut
9.674 RON
Profit net
8.187 RON
Marja profit net
0,66%
Active imobilizate
155.696 RON
Active circulante
384.240 RON
Stocuri
206.353 RON
Creanțe
90.384 RON
Casa & conturi bănci
87.503 RON
Capital propriu
337.047 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ogorului nr. 132, 410554
Telefon0729009402

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ogorului nr. 132, 410554
Cod poștal: 410554
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ogorului nr. 132, 410554
Cod postal
410554
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.05.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.235.226 RON
Rezultat net
8.187 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.235.226 RON 1.644.465 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.326.235 RON 1.648.685 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.316.561 RON 1.502.920 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.674 RON 145.765 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.187 RON 131.024 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 155.696 RON 231.628 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 384.240 RON 440.631 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 539.936 RON 672.259 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 206.353 RON 207.047 RON
CreanțeSume de încasat 90.384 RON 130.401 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 87.503 RON 103.183 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 202.889 RON 343.399 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 337.047 RON 328.860 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active539.936RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

37,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale539.936 RON
Datorii totale202.889 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,5 %Profit net / active totale
ROE
2,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.235.226 -24,9% față de anul precedent 1.326.235 1.316.561 9.674 -93,4% față de anul precedent 8.187 -93,8% față de anul precedent 0 0
2023 1.644.465 +15,4% față de anul precedent 1.648.685 1.502.920 145.765 -17,6% față de anul precedent 131.024 -20,3% față de anul precedent 0 0
2022 1.425.477 +20,2% față de anul precedent 1.418.762 1.241.889 176.873 +348,0% față de anul precedent 164.328 +489,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.186.029 +22,2% față de anul precedent 1.194.375 1.154.891 39.484 -86,9% față de anul precedent 27.861 -90,4% față de anul precedent 0 0
2020 970.585 -15,0% față de anul precedent 1.285.336 983.857 301.479 +63,1% față de anul precedent 290.351 +67,4% față de anul precedent 0 0
2019 1.142.375 +29,5% față de anul precedent 1.148.109 963.223 184.886 +743,8% față de anul precedent 173.423 +1.306,7% față de anul precedent 0 0
2018 881.903 +16,3% față de anul precedent 962.962 941.052 21.910 12.328 0 0
2017 758.306 +14,3% față de anul precedent 761.355 850.438 0 0 89.083 96.564
2016 663.558 -14,7% față de anul precedent 664.813 672.169 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.356 7.356
2015 777.681 -10,0% față de anul precedent 774.974 755.821 19.153 +1.750,5% față de anul precedent 19.153 +1.750,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 863.971 -5,2% față de anul precedent 868.738 867.703 1.035 -85,4% față de anul precedent 1.035 -85,4% față de anul precedent 0 0
2013 911.181 -12,8% față de anul precedent 960.581 953.507 7.074 7.074 0 0
2012 1.044.745 -14,6% față de anul precedent 1.062.545 1.298.633 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 236.088 236.088
2011 1.223.037 +2,5% față de anul precedent 1.437.186 1.434.305 2.881 -74,4% față de anul precedent 2.881 -40,0% față de anul precedent 0 0
2010 1.193.366 +40,6% față de anul precedent 1.336.719 1.325.469 11.250 4.800 0 0
2009 849.032 -19,3% față de anul precedent 877.683 963.318 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 85.635 91.368
2008 1.051.413 1.093.416 1.068.337 25.079 22.822 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 155.696 384.240 539.936 206.353 90.384 87.503
2023 231.628 440.631 672.259 207.047 130.401 103.183
2022 100.852 518.753 619.605 277.929 155.440 85.384
2021 133.627 448.086 581.713 252.696 115.286 80.104
2020 169.483 401.337 570.820 240.311 84.367 76.659
2019 10.689 464.963 475.652 212.393 191.712 60.858
2018 2.924 303.165 306.089 194.498 90.935 17.732
2017 14.785 349.603 364.388 178.313 162.997 8.293
2016 34.497 384.596 419.093 218.949 147.439 18.208
2015 60.856 383.967 444.823 196.366 160.798 26.803
2014 90.940 390.713 481.653 211.233 173.942 5.538
2013 121.205 401.087 522.292 236.441 162.658 1.988
2012 158.920 429.621 588.541 259.336 143.980 26.305
2011 208.047 473.455 681.502 314.767 155.397 3.291
2010 215.709 410.380 626.089 241.244 153.418 15.718
2009 235.656 442.313 677.969 259.217 178.267 4.829
2008 256.272 399.348 655.620 119.886 270.061 9.401

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 202.889 -40,9% față de anul precedent 337.047 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2023 343.399 -18,6% față de anul precedent 328.860 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2022 421.770 -23,1% față de anul precedent 197.835 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2021 548.206 -3,0% față de anul precedent 33.507 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 565.174 -25,7% față de anul precedent 5.646 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2019 760.357 -0,5% față de anul precedent -284.705 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2018 764.217 -8,5% față de anul precedent -458.128 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2017 834.844 +5,3% față de anul precedent -470.456 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2016 792.985 -2,3% față de anul precedent -373.892 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2015 811.359 -6,5% față de anul precedent -366.536 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2014 867.342 -5,2% față de anul precedent -385.689 Neraportat 7 -30,0% față de anul precedent
2013 915.016 -11,4% față de anul precedent -386.724 Neraportat 10 -50,0% față de anul precedent
2012 1.032.340 +3,3% față de anul precedent -393.799 Neraportat 20 +5,3% față de anul precedent
2011 999.213 -7,0% față de anul precedent -157.711 Neraportat 19 0,0% față de anul precedent
2010 1.074.681 +2,4% față de anul precedent -150.592 Neraportat 19 +11,8% față de anul precedent
2009 1.050.041 +25,9% față de anul precedent -155.393 Neraportat 17 +13,3% față de anul precedent
2008 833.793 -64.025 Neraportat 15

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.235.226 RON. Profit: 8.187 RON

Cifra de afaceri: 1.235.226 RON. Profit: 8.187 RON

Cifra de afaceri
1.235.226 RON -24.89% față de anul precedent
Profit net
8.187 RON -93.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
202.889 RON -40.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.644.465 RON. Profit: 131.024 RON

Cifra de afaceri: 1.644.465 RON. Profit: 131.024 RON

Cifra de afaceri
1.644.465 RON +15.36% față de anul precedent
Profit net
131.024 RON -20.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
343.399 RON -18.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.425.477 RON. Profit: 164.328 RON

Cifra de afaceri: 1.425.477 RON. Profit: 164.328 RON

Cifra de afaceri
1.425.477 RON +20.19% față de anul precedent
Profit net
164.328 RON +489.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
421.770 RON -23.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.186.029 RON. Profit: 27.861 RON

Cifra de afaceri: 1.186.029 RON. Profit: 27.861 RON

Cifra de afaceri
1.186.029 RON +22.2% față de anul precedent
Profit net
27.861 RON -90.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
548.206 RON -3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 970.585 RON. Profit: 290.351 RON

Cifra de afaceri: 970.585 RON. Profit: 290.351 RON

Cifra de afaceri
970.585 RON -15.04% față de anul precedent
Profit net
290.351 RON +67.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
565.174 RON -25.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.142.375 RON. Profit: 173.423 RON

Cifra de afaceri: 1.142.375 RON. Profit: 173.423 RON

Cifra de afaceri
1.142.375 RON +29.54% față de anul precedent
Profit net
173.423 RON +1306.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
760.357 RON -0.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 881.903 RON. Profit: 12.328 RON

Cifra de afaceri: 881.903 RON. Profit: 12.328 RON

Cifra de afaceri
881.903 RON +16.3% față de anul precedent
Profit net
12.328 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
764.217 RON -8.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 758.306 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 758.306 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
758.306 RON +14.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
96.564 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
834.844 RON +5.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 663.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 663.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
663.558 RON -14.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.356 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
792.985 RON -2.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 777.681 RON. Profit: 19.153 RON

Cifra de afaceri: 777.681 RON. Profit: 19.153 RON

Cifra de afaceri
777.681 RON -9.99% față de anul precedent
Profit net
19.153 RON +1750.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
811.359 RON -6.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 863.971 RON. Profit: 1.035 RON

Cifra de afaceri: 863.971 RON. Profit: 1.035 RON

Cifra de afaceri
863.971 RON -5.18% față de anul precedent
Profit net
1.035 RON -85.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -30% față de anul precedent
Datorii
867.342 RON -5.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 911.181 RON. Profit: 7.074 RON

Cifra de afaceri: 911.181 RON. Profit: 7.074 RON

Cifra de afaceri
911.181 RON -12.78% față de anul precedent
Profit net
7.074 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -50% față de anul precedent
Datorii
915.016 RON -11.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.044.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.044.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.044.745 RON -14.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
236.088 RON
Angajati
20 +5.26% față de anul precedent
Datorii
1.032.340 RON +3.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.223.037 RON. Profit: 2.881 RON

Cifra de afaceri: 1.223.037 RON. Profit: 2.881 RON

Cifra de afaceri
1.223.037 RON +2.49% față de anul precedent
Profit net
2.881 RON -39.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 0% față de anul precedent
Datorii
999.213 RON -7.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.193.366 RON. Profit: 4.800 RON

Cifra de afaceri: 1.193.366 RON. Profit: 4.800 RON

Cifra de afaceri
1.193.366 RON +40.56% față de anul precedent
Profit net
4.800 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +11.76% față de anul precedent
Datorii
1.074.681 RON +2.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 849.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 849.032 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
849.032 RON -19.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
91.368 RON
Angajati
17 +13.33% față de anul precedent
Datorii
1.050.041 RON +25.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.051.413 RON. Profit: 22.822 RON

Cifra de afaceri: 1.051.413 RON. Profit: 22.822 RON

Cifra de afaceri
1.051.413 RON
Profit net
22.822 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15
Datorii
833.793 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMETAL DESIGN SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2512 in Mun. Oradea (BIHOR)

METAL DESIGN SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2512 in Mun. Oradea (BIHOR)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2512, Bihor

IZO PROD CONCEPT S.R.L.
CUI: 49457669CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.627.819 RON
Profit
26.359 RON
Angajati
5
NEW OPTIC PLUS SRL
CUI: 27692280CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2010-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.140.610 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DUSADOR S.R.L.
CUI: 18674536CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.179.966 RON
Profit
35.438 RON
Angajati
8
ALUGARD CONCEPT SRL
CUI: 36855530CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.086.814 RON
Profit
16.069 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2512, Bihor

OPTIMEDIA ALUMINIU S.R.L.
CUI: 4819777CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1993-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.006.598 RON
Profit
166.787 RON
Angajati
4
MIGATERM SRL
CUI: 17527731CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Sat Sântion Com. Borş2005-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.563 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAFERTI SRL
CUI: 18507031CAEN: 2512
Activ
BIHOR, Sat Oşorhei Com. Oşorhei2006-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.750 RON
Profit
7.519 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

EVROLA COM S.R.L.
CUI: 5680803CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Sălacea Com. Sălacea1994-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.863 RON
Profit
17.301 RON
Angajati
1
MIROM EXIM SRL
CUI: 5707160CAEN: 5630
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.429.746 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
FUNCTIONALIS COM S.R.L.
CUI: 5679981CAEN: 4730
Activ
BIHOR, Sat Leş Com. Nojorid1994-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.417.052 RON
Profit
138.803 RON
Angajati
6
POPULAR MOTOR SRL
CUI: 5707526CAEN: 5030
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRIMATO IMPEX SRL
CUI: 5460255CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.046.508 RON
Profit
0 RON
Angajati
23
AUTOPAN PREST SRL
CUI: 5895632CAEN: 4520
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INTEGRAL LIMITED SRL
CUI: 2721259CAEN: 2599
Activ
BIHOR, Sat Tărian Com. Girişu de Criş1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
855.011 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ARMEDANMAR S.R.L.
CUI: 32016919CAEN: 4763
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000.445 RON
Profit
21.049 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul METAL DESIGN SERV SRL?

CUI-ul METAL DESIGN SERV SRL este 5707100.

Unde este sediul METAL DESIGN SERV SRL?

METAL DESIGN SERV SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Ogorului nr. 132, 410554, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata METAL DESIGN SERV SRL?

METAL DESIGN SERV SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a METAL DESIGN SERV SRL in 2024?

In 2024, METAL DESIGN SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.235.226 RON.

Cati angajati are METAL DESIGN SERV SRL?

METAL DESIGN SERV SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are METAL DESIGN SERV SRL?

METAL DESIGN SERV SRL are codul CAEN principal 2512 (Fabricarea de uși și ferestre din metal).

Ce profit a inregistrat METAL DESIGN SERV SRL in 2024?

METAL DESIGN SERV SRL a inregistrat un profit net de 8.187 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.