Activ

BUNA ZIUA S.R.L.

CUI: 5729516
CIF: 5729516
Reg. Com.: J35/1766/1994
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iunie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:56

Despre BUNA ZIUA S.R.L.

BUNA ZIUA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, BUNA ZIUA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 607.005 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-75.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut de la 686.201 RON in 2008 la 607.005 RON in 2023. Datoriile raportate (799.888 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
607.005 RON
Venituri totale
607.005 RON
Cheltuieli totale
820.967 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
47.961 RON
Active circulante
205.013 RON
Stocuri
158.283 RON
Creanțe
43.437 RON
Casa & conturi bănci
3.293 RON
Capital propriu
-546.914 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Brînduşei nr. 1, 300682
Telefon0722608360

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Brînduşei nr. 1, 300682
Cod poștal: 300682
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Brînduşei nr. 1, 300682
Cod postal
300682
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
607.005 RON
Rezultat net
-220.049 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 607.005 RON 2.491.003 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 607.005 RON 2.491.003 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 820.967 RON 2.487.447 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 3.556 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 213.962 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 220.049 RON 21.552 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 47.961 RON 47.961 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 205.013 RON 2.482.427 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 252.974 RON 2.530.388 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 158.283 RON 188.604 RON
CreanțeSume de încasat 43.437 RON 239.843 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.293 RON 2.053.980 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 799.888 RON 2.857.253 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -546.914 RON -326.865 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active252.974RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

316,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale252.974 RON
Datorii totale799.888 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-216,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 607.005 -75,6% față de anul precedent 607.005 820.967 0 -100,0% față de anul precedent 0 213.962 220.049
2022 2.491.003 -6,6% față de anul precedent 2.491.003 2.487.447 3.556 -98,2% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 21.552
2019 2.667.837 +24,5% față de anul precedent 2.672.337 2.475.877 196.460 171.869 0 0
2018 2.143.225 +1,0% față de anul precedent 2.146.225 2.205.166 0 0 58.941 80.464
2017 2.122.582 +9,1% față de anul precedent 2.126.364 2.255.263 0 0 128.899 150.162
2016 1.946.313 +9,6% față de anul precedent 1.946.314 1.977.778 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 31.464 31.464
2015 1.775.984 +13,7% față de anul precedent 1.775.984 1.773.216 2.768 2.768 Neraportat 0
2014 1.562.509 +96,7% față de anul precedent 1.562.510 1.574.565 0 0 12.055 12.055
2013 794.395 +12,2% față de anul precedent 794.395 802.918 0 0 8.523 8.523
2012 707.815 -11,9% față de anul precedent 707.815 714.541 0 0 6.726 6.726
2011 803.526 +19,1% față de anul precedent 803.526 804.661 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.135 1.135
2010 674.924 -0,1% față de anul precedent 674.924 672.175 2.749 0 0 3.701
2009 675.424 -1,6% față de anul precedent 675.424 690.318 0 0 14.894 20.627
2008 686.201 686.204 690.104 0 0 3.900 3.900

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 47.961 205.013 252.974 158.283 43.437 3.293
2022 47.961 2.482.427 2.530.388 188.604 239.843 2.053.980
2019 47.981 294.369 342.350 133.871 148.710 11.788
2018 47.981 190.888 238.869 175.124 14.391 1.373
2017 48.673 187.781 236.454 186.476 0 1.305
2016 9.254 181.253 190.507 180.498 0 755
2015 4.894 115.837 120.731 108.404 0 7.433
2014 21.042 59.829 80.871 59.759 0 70
2013 27.342 33.600 60.942 33.069 0 531
2012 32.869 56.193 89.062 49.032 4.527 2.634
2011 38.396 61.130 99.526 52.810 4.895 3.425
2010 43.924 34.450 78.374 25.852 4.249 4.349
2009 59.325 32.214 91.539 30.456 426 1.332
2008 76.243 32.355 108.598 43.590 -12.080 845

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 799.888 -72,0% față de anul precedent -546.914 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2022 2.857.253 +491,0% față de anul precedent -326.865 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2019 483.424 -12,4% față de anul precedent -141.074 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2018 551.812 +17,7% față de anul precedent -312.943 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2017 468.933 +71,9% față de anul precedent -232.479 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2016 272.824 +59,0% față de anul precedent -82.317 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 171.584 +27,6% față de anul precedent -50.853 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2014 134.492 +31,2% față de anul precedent -53.621 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 102.508 -48,8% față de anul precedent -41.566 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2012 200.039 +42,8% față de anul precedent -33.043 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 140.109 +6,8% față de anul precedent 1.911 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2010 131.206 -9,0% față de anul precedent -655 Neraportat 4 -69,2% față de anul precedent
2009 144.097 +16,4% față de anul precedent -17.581 Neraportat 13 +116,7% față de anul precedent
2008 123.793 -828 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 607.005 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 607.005 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
607.005 RON -75.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
220.049 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
799.888 RON -72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.491.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.491.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.491.003 RON -6.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.552 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
2.857.253 RON +491.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.667.837 RON. Profit: 171.869 RON

Cifra de afaceri: 2.667.837 RON. Profit: 171.869 RON

Cifra de afaceri
2.667.837 RON +24.48% față de anul precedent
Profit net
171.869 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
483.424 RON -12.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.143.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.143.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.143.225 RON +0.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.464 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
551.812 RON +17.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.122.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.122.582 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.122.582 RON +9.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
150.162 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
468.933 RON +71.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.946.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.946.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.946.313 RON +9.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.464 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
272.824 RON +59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.775.984 RON. Profit: 2.768 RON

Cifra de afaceri: 1.775.984 RON. Profit: 2.768 RON

Cifra de afaceri
1.775.984 RON +13.66% față de anul precedent
Profit net
2.768 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
171.584 RON +27.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.562.509 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.562.509 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.562.509 RON +96.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.055 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
134.492 RON +31.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 794.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 794.395 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
794.395 RON +12.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.523 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
102.508 RON -48.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 707.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 707.815 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
707.815 RON -11.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.726 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
200.039 RON +42.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 803.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 803.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
803.526 RON +19.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.135 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
140.109 RON +6.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 674.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 674.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
674.924 RON -0.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.701 RON
Angajati
4 -69.23% față de anul precedent
Datorii
131.206 RON -8.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 675.424 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 675.424 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
675.424 RON -1.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.627 RON
Angajati
13 +116.67% față de anul precedent
Datorii
144.097 RON +16.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 686.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 686.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
686.201 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.900 RON
Angajati
6
Datorii
123.793 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBUNA ZIUA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

BUNA ZIUA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Timiş

DARYOLLA SRL
CUI: 22451826CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Margina Com. Margina2007-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.441 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SAGETA ALI S.R.L.
CUI: 41326323CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
605.029 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DOVIOR S.R.L.
CUI: 3688487CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1993-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OLIDUS SRL
CUI: 11476140CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1999-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.247 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MELISSA - DENIS S.R.L.
CUI: 49917007CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Cenad Com. Cenad2024-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.618 RON
Profit
8.455 RON
Angajati
2
DUCHEAN DANELY SRL
CUI: 37650304CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Timiş

GA-DO-MA SRL
CUI: 5675874CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Susani Com. Traian Vuia1994-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.227 RON
Profit
8.019 RON
Angajati
0
IMA JUNIOR SRL
CUI: 5730340CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj1994-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.134.141 RON
Profit
37.608 RON
Angajati
1
TILOS S.R.L.
CUI: 5675360CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Făget Orş. Făget1994-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.177 RON
Profit
429 RON
Angajati
0

Alte firme din Timiş

GINGU & N S.R.L.
CUI: 5729486CAEN: 2361
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1994-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SERGADAM SRL
CUI: 5729567CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Sat Sacoşu Mare Com. Darova1994-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PLANETARIUM S.R.L.
CUI: 5675890CAEN: 5811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1994-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DATCOMP SRL
CUI: 5313483CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc1994-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.674.488 RON
Profit
4.625.195 RON
Angajati
42
OFERTA SRL
CUI: 6288914CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Bărăteaz Com. Satchinez1994-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.577.366 RON
Profit
29.926 RON
Angajati
6
CONFORT SA
CUI: 1833467CAEN: 4211
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MAGAZIN FURDUI SRL
CUI: 10118624CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj1998-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.112.249 RON
Profit
26.781 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BUNA ZIUA S.R.L.?

CUI-ul BUNA ZIUA S.R.L. este 5729516.

Unde este sediul BUNA ZIUA S.R.L.?

BUNA ZIUA S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Brînduşei nr. 1, 300682, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata BUNA ZIUA S.R.L.?

BUNA ZIUA S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BUNA ZIUA S.R.L. in 2023?

In 2023, BUNA ZIUA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 607.005 RON.

Cati angajati are BUNA ZIUA S.R.L.?

BUNA ZIUA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are BUNA ZIUA S.R.L.?

BUNA ZIUA S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat BUNA ZIUA S.R.L. in 2023?

BUNA ZIUA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 220.049 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.