Activ Plătitor TVAe‑Factură

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA

CUI: 5796752
CIF: RO5796752
Reg. Com.: J1994010001177
CAEN: 5210
Formă: Regie autonoma
Înființată: 17 iunie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 13:09

Despre ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA este o regie autonoma cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Depozitări" (cod CAEN 5210), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA a raportat o cifra de afaceri de 6.693.353 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 1.132.008 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 24. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.346.881 RON in 2008 la 6.693.353 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.693.353 RON
Venituri totale
7.207.260 RON
Cheltuieli totale
5.730.687 RON
Profit brut
1.476.573 RON
Profit net
1.132.008 RON
Marja profit net
16,91%
Active imobilizate
18.031.422 RON
Active circulante
5.233.481 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
522.050 RON
Casa & conturi bănci
4.711.431 RON
Capital propriu
15.155.492 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Bazinul Nou nr. 20, 800218
Telefon411222

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Bazinul Nou nr. 20, 800218
Cod poștal: 800218
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Bazinul Nou nr. 20, 800218
Cod postal
800218
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.07.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 mai 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.693.353 RON
Rezultat net
1.132.008 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.693.353 RON 5.914.698 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.207.260 RON 6.374.350 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.730.687 RON 4.625.613 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.476.573 RON 1.748.737 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.132.008 RON 1.418.677 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 18.031.422 RON 18.389.184 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.233.481 RON 7.775.311 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.264.903 RON 26.164.495 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 522.050 RON 3.554.861 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.711.431 RON 4.220.450 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.577.554 RON 4.709.105 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.155.492 RON 14.758.975 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 24 persoane 23 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.264.903RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.264.903 RON
Datorii totale1.577.554 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,9 %Profit net / active totale
ROE
7,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.693.353 +13,2% față de anul precedent 7.207.260 5.730.687 1.476.573 -15,6% față de anul precedent 1.132.008 -20,2% față de anul precedent 0 0
2023 5.914.698 +28,7% față de anul precedent 6.374.350 4.625.613 1.748.737 +68,7% față de anul precedent 1.418.677 +67,4% față de anul precedent 0 0
2022 4.596.558 +29,3% față de anul precedent 5.092.196 4.055.263 1.036.933 +209,0% față de anul precedent 847.633 +220,0% față de anul precedent 0 0
2021 3.556.311 +10,5% față de anul precedent 3.886.038 3.550.454 335.584 +448,8% față de anul precedent 264.855 +3.053,0% față de anul precedent 0 0
2020 3.219.162 +14,5% față de anul precedent 3.583.580 3.522.427 61.153 +390,1% față de anul precedent 8.400 0 0
2019 2.811.639 +6,9% față de anul precedent 3.248.517 3.236.040 12.477 0 0 24.378
2018 2.631.208 -2,9% față de anul precedent 3.156.710 3.214.719 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 58.009 66.936
2017 2.709.053 -2,6% față de anul precedent 3.230.802 2.829.981 400.821 +52,6% față de anul precedent 317.684 +62,1% față de anul precedent 0 0
2016 2.780.892 +15,3% față de anul precedent 3.223.769 2.961.177 262.592 +430,2% față de anul precedent 196.038 +374,8% față de anul precedent 0 0
2015 2.411.074 +5,1% față de anul precedent 2.942.220 2.892.697 49.523 41.292 0 0
2014 2.293.879 -41,6% față de anul precedent 2.823.285 3.019.114 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 195.829 195.829
2013 3.924.744 -7,5% față de anul precedent 4.498.642 3.556.446 942.196 -13,7% față de anul precedent 787.082 -9,1% față de anul precedent 0 0
2012 4.242.567 +3,7% față de anul precedent 4.806.532 3.714.617 1.091.915 -3,7% față de anul precedent 866.243 -7,1% față de anul precedent 0 0
2011 4.090.976 +21,8% față de anul precedent 4.681.401 3.547.351 1.134.050 +18,2% față de anul precedent 932.120 +14,7% față de anul precedent 0 0
2010 3.359.622 -6,7% față de anul precedent 4.035.403 3.075.685 959.718 +12,4% față de anul precedent 812.703 +16,9% față de anul precedent 0 0
2009 3.602.563 +7,6% față de anul precedent 3.894.694 3.040.775 853.919 +10,3% față de anul precedent 695.231 +8,8% față de anul precedent 0 0
2008 3.346.881 3.532.977 2.759.015 773.962 638.765 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 18.031.422 5.233.481 23.264.903 0 522.050 4.711.431
2023 18.389.184 7.775.311 26.164.495 0 3.554.861 4.220.450
2022 9.179.825 3.685.407 12.865.232 0 592.973 3.092.434
2021 9.149.663 2.478.386 11.628.049 0 304.003 2.174.383
2020 9.411.754 2.477.581 11.889.335 0 821.626 1.655.955
2019 9.471.874 1.957.173 11.429.047 0 353.838 1.603.335
2018 9.893.327 1.812.415 11.705.742 0 367.221 1.445.194
2017 8.518.638 2.961.941 11.480.579 2.567 391.841 2.567.533
2016 8.881.013 2.808.669 11.689.682 2.377 521.310 2.284.982
2015 9.159.936 2.378.331 11.538.267 1.500 585.335 1.791.496
2014 8.226.147 2.012.108 10.238.255 1.500 425.640 1.584.968
2013 8.598.651 2.892.493 11.491.144 1.500 456.550 2.434.443
2012 128.880.028 2.954.227 131.834.255 1.500 429.852 2.522.875
2011 8.005.878 2.472.898 10.478.776 1.500 311.788 2.159.610
2010 7.665.348 1.961.889 9.627.237 1.500 240.514 1.719.875
2009 7.322.012 1.712.814 9.034.826 1.500 262.533 1.448.781
2008 5.876.916 894.449 6.771.365 1.500 261.487 631.462

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.577.554 -66,5% față de anul precedent 15.155.492 Neraportat 24 +4,4% față de anul precedent
2023 4.709.105 +234,2% față de anul precedent 14.758.975 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2022 1.409.260 +52,3% față de anul precedent 7.760.961 Neraportat 23 0,0% față de anul precedent
2021 925.405 -34,3% față de anul precedent 7.002.889 Neraportat 23 -4,2% față de anul precedent
2020 1.408.833 +106,8% față de anul precedent 6.738.034 Neraportat 24 +4,4% față de anul precedent
2019 681.361 -2,9% față de anul precedent 6.729.634 Neraportat 23 +4,6% față de anul precedent
2018 701.601 -11,4% față de anul precedent 6.754.011 Neraportat 22 -12,0% față de anul precedent
2017 791.763 +2,2% față de anul precedent 6.356.232 Neraportat 25 0,0% față de anul precedent
2016 774.961 +7,2% față de anul precedent 6.061.604 Neraportat 25 0,0% față de anul precedent
2015 723.194 +41,3% față de anul precedent 5.865.566 Neraportat 25 0,0% față de anul precedent
2014 511.880 -37,1% față de anul precedent 4.528.681 Neraportat 25 -3,9% față de anul precedent
2013 813.891 -27,7% față de anul precedent 5.128.426 Neraportat 26 -3,7% față de anul precedent
2012 1.125.605 -8,6% față de anul precedent 124.901.708 Neraportat 27 0,0% față de anul precedent
2011 1.231.319 +24,0% față de anul precedent 3.526.904 Neraportat 27 +3,9% față de anul precedent
2010 993.380 -36,7% față de anul precedent 2.727.156 Neraportat 26 0,0% față de anul precedent
2009 1.568.364 +3,8% față de anul precedent 2.232.013 Neraportat 26 0,0% față de anul precedent
2008 1.511.644 1.839.605 Neraportat 26

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22275/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15607/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.693.353 RON. Profit: 1.132.008 RON

Cifra de afaceri: 6.693.353 RON. Profit: 1.132.008 RON

Cifra de afaceri
6.693.353 RON +13.16% față de anul precedent
Profit net
1.132.008 RON -20.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +4.35% față de anul precedent
Datorii
1.577.554 RON -66.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.914.698 RON. Profit: 1.418.677 RON

Cifra de afaceri: 5.914.698 RON. Profit: 1.418.677 RON

Cifra de afaceri
5.914.698 RON +28.68% față de anul precedent
Profit net
1.418.677 RON +67.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 0% față de anul precedent
Datorii
4.709.105 RON +234.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.596.558 RON. Profit: 847.633 RON

Cifra de afaceri: 4.596.558 RON. Profit: 847.633 RON

Cifra de afaceri
4.596.558 RON +29.25% față de anul precedent
Profit net
847.633 RON +220.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 0% față de anul precedent
Datorii
1.409.260 RON +52.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.556.311 RON. Profit: 264.855 RON

Cifra de afaceri: 3.556.311 RON. Profit: 264.855 RON

Cifra de afaceri
3.556.311 RON +10.47% față de anul precedent
Profit net
264.855 RON +3053.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -4.17% față de anul precedent
Datorii
925.405 RON -34.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.219.162 RON. Profit: 8.400 RON

Cifra de afaceri: 3.219.162 RON. Profit: 8.400 RON

Cifra de afaceri
3.219.162 RON +14.49% față de anul precedent
Profit net
8.400 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +4.35% față de anul precedent
Datorii
1.408.833 RON +106.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.811.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.811.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.811.639 RON +6.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.378 RON
Angajati
23 +4.55% față de anul precedent
Datorii
681.361 RON -2.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.631.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.631.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.631.208 RON -2.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
66.936 RON
Angajati
22 -12% față de anul precedent
Datorii
701.601 RON -11.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.709.053 RON. Profit: 317.684 RON

Cifra de afaceri: 2.709.053 RON. Profit: 317.684 RON

Cifra de afaceri
2.709.053 RON -2.58% față de anul precedent
Profit net
317.684 RON +62.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 0% față de anul precedent
Datorii
791.763 RON +2.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.780.892 RON. Profit: 196.038 RON

Cifra de afaceri: 2.780.892 RON. Profit: 196.038 RON

Cifra de afaceri
2.780.892 RON +15.34% față de anul precedent
Profit net
196.038 RON +374.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 0% față de anul precedent
Datorii
774.961 RON +7.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.411.074 RON. Profit: 41.292 RON

Cifra de afaceri: 2.411.074 RON. Profit: 41.292 RON

Cifra de afaceri
2.411.074 RON +5.11% față de anul precedent
Profit net
41.292 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25 0% față de anul precedent
Datorii
723.194 RON +41.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.293.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.293.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.293.879 RON -41.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
195.829 RON
Angajati
25 -3.85% față de anul precedent
Datorii
511.880 RON -37.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.924.744 RON. Profit: 787.082 RON

Cifra de afaceri: 3.924.744 RON. Profit: 787.082 RON

Cifra de afaceri
3.924.744 RON -7.49% față de anul precedent
Profit net
787.082 RON -9.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -3.7% față de anul precedent
Datorii
813.891 RON -27.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.242.567 RON. Profit: 866.243 RON

Cifra de afaceri: 4.242.567 RON. Profit: 866.243 RON

Cifra de afaceri
4.242.567 RON +3.71% față de anul precedent
Profit net
866.243 RON -7.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 0% față de anul precedent
Datorii
1.125.605 RON -8.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.090.976 RON. Profit: 932.120 RON

Cifra de afaceri: 4.090.976 RON. Profit: 932.120 RON

Cifra de afaceri
4.090.976 RON +21.77% față de anul precedent
Profit net
932.120 RON +14.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 +3.85% față de anul precedent
Datorii
1.231.319 RON +23.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.359.622 RON. Profit: 812.703 RON

Cifra de afaceri: 3.359.622 RON. Profit: 812.703 RON

Cifra de afaceri
3.359.622 RON -6.74% față de anul precedent
Profit net
812.703 RON +16.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 0% față de anul precedent
Datorii
993.380 RON -36.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.062026Mentiune · Buletin 22275/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA
CUI
5796752
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.06.2026
Registrul Comerțului
J1994010001177
EUID
ROONRC.J1994010001177
Sediu
Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, Strada BAZINUL NOU, Nr. 20
Județ
Galaţi
Număr încheiere
466109
Data încheierii
10.06.2026
Număr dosar
2265401
Data dosarului
05.06.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Anca Maria Candale
Vezi Buletinul ONRC nr. 22275/2026 (PDF)
24.042026Mentiune · Buletin 15607/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA
CUI
5796752
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.04.2026
Registrul Comerțului
J1994010001177
EUID
ROONRC.J1994010001177
Sediu
Jud. Galaţi, Municipiul Galaţi, Strada BAZINUL NOU, Nr. 20
Județ
Galaţi
Număr încheiere
331693
Data încheierii
23.04.2026
Număr dosar
1480642
Data dosarului
07.04.2026
Tribunal
Galati
Registrator
ALEXANDRA-COSMINA RÎSTEIU
Vezi Buletinul ONRC nr. 15607/2026 (PDF)

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5210, Galaţi

ART FAMILIAL DISTRIBUTION SRL
CUI: 32671292CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Sat Tuluceşti Com. Tuluceşti2014-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.660.154 RON
Profit
39.028 RON
Angajati
18
FLUENT DISTRIBUTION SRL
CUI: 26238910CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2009-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.604.858 RON
Profit
373.714 RON
Angajati
32
CONDICOM S.R.L.
CUI: 15321980CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2003-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.842.187 RON
Profit
96.345 RON
Angajati
4
EMIR COMPANY SRL
CUI: 19387413CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2006-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.462.221 RON
Profit
852.914 RON
Angajati
15
BULLS SRL
CUI: 6657647CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.038.541 RON
Profit
8.224 RON
Angajati
2
SUN GRAIN-TERRA SRL
CUI: 34295763CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.505.739 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
VOK BRAND DISTRIBUTION SRL
CUI: 18964734CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2006-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.102 RON
Profit
22.499 RON
Angajati
1
TIFANI & CALIPSO S.R.L.
CUI: 40643048CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
429.811 RON
Profit
158.620 RON
Angajati
2
FOREST MONVAL SRL
CUI: 25906442CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Sat Pechea Com. Pechea2009-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.051 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXPOSTAR GROUP SRL
CUI: 6591968CAEN: 5210
Activ
GALAŢI, Sat Odaia Manolache Com. Vânători1994-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.024 RON
Profit
1.306 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA?

CUI-ul ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA este 5796752.

Unde este sediul ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA?

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Bazinul Nou nr. 20, 800218, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA?

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA in 2024?

In 2024, ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA a raportat o cifra de afaceri de 6.693.353 RON.

Cati angajati are ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA?

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA a raportat un numar mediu de 24 salariati in 2024.

Ce activitate are ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA?

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA are codul CAEN principal 5210 (Depozitări).

Ce profit a inregistrat ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA in 2024?

ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE GALATI RA a inregistrat un profit net de 1.132.008 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.