Activ e‑Factură

ALFA MEDICAL SERVICES SRL

CUI: 5821643
CIF: 5821643
Reg. Com.: J1994011518407
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iunie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:04

Despre ALFA MEDICAL SERVICES SRL

ALFA MEDICAL SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALFA MEDICAL SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 25.618.771 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.1%). Profitul net inregistrat a fost de 4.155.564 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 73, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.052.709 RON in 2008 la 25.618.771 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
25.618.771 RON
Venituri totale
26.294.216 RON
Cheltuieli totale
21.337.587 RON
Profit brut
4.956.629 RON
Profit net
4.155.564 RON
Marja profit net
16,22%
Active imobilizate
14.176.793 RON
Active circulante
9.787.298 RON
Stocuri
190.052 RON
Creanțe
2.431.919 RON
Casa & conturi bănci
4.447.506 RON
Capital propriu
15.735.525 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Cal. Vitan nr. 12
Telefon3324338
Fax3215944

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Cal. Vitan nr. 12
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Cal. Vitan nr. 12
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 30.05.2022
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
25.618.771 RON
Rezultat net
4.155.564 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 25.618.771 RON 19.992.066 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 26.294.216 RON 20.129.796 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 21.337.587 RON 16.924.637 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.956.629 RON 3.205.159 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.155.564 RON 2.708.203 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.176.793 RON 9.623.958 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.787.298 RON 9.634.440 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.964.091 RON 19.258.398 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 190.052 RON 264.756 RON
CreanțeSume de încasat 2.431.919 RON 4.351.963 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.447.506 RON 5.017.721 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.275.771 RON 6.282.600 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.735.525 RON 12.993.005 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 73 persoane 69 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.964.091RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

34,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.964.091 RON
Datorii totale8.275.771 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,3 %Profit net / active totale
ROE
26,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 25.618.771 +28,1% față de anul precedent 26.294.216 21.337.587 4.956.629 +54,7% față de anul precedent 4.155.564 +53,4% față de anul precedent 0 0
2023 19.992.066 +26,0% față de anul precedent 20.129.796 16.924.637 3.205.159 +21,9% față de anul precedent 2.708.203 +11,2% față de anul precedent 0 0
2022 15.871.426 +18,6% față de anul precedent 15.878.263 13.248.532 2.629.731 -3,1% față de anul precedent 2.434.744 +2,5% față de anul precedent 0 0
2021 13.380.979 +13,6% față de anul precedent 13.416.172 10.702.397 2.713.775 -6,1% față de anul precedent 2.376.264 -5,6% față de anul precedent 0 0
2020 11.778.205 +14,3% față de anul precedent 11.841.118 8.951.513 2.889.605 +31,6% față de anul precedent 2.516.458 +28,5% față de anul precedent 0 0
2019 10.305.237 +18,2% față de anul precedent 10.337.627 8.141.907 2.195.720 +32,6% față de anul precedent 1.958.131 +36,7% față de anul precedent 0 0
2018 8.717.595 +23,5% față de anul precedent 8.766.518 7.110.186 1.656.332 +78,7% față de anul precedent 1.432.393 +73,6% față de anul precedent 0 0
2017 7.061.779 +17,6% față de anul precedent 7.145.587 6.218.776 926.811 +217,8% față de anul precedent 824.998 +241,4% față de anul precedent 0 0
2016 6.003.651 +22,3% față de anul precedent 6.166.348 5.874.721 291.627 +240,4% față de anul precedent 241.683 +327,4% față de anul precedent 0 0
2015 4.909.540 +25,9% față de anul precedent 5.034.844 4.949.175 85.669 +272,0% față de anul precedent 56.546 +438,3% față de anul precedent 0 0
2014 3.900.365 +12,0% față de anul precedent 3.906.385 3.883.358 23.027 10.505 0 0
2013 3.482.949 +29,0% față de anul precedent 3.598.069 3.698.606 0 0 100.537 103.909
2012 2.700.854 +10,3% față de anul precedent 2.805.319 2.819.693 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.374 18.218
2011 2.449.044 -9,7% față de anul precedent 2.574.576 2.480.189 94.387 74.331 0 0
2010 2.713.425 -4,3% față de anul precedent 2.846.302 3.423.512 0 0 577.210 583.660
2009 2.835.711 -7,1% față de anul precedent 2.851.044 2.872.455 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.411 25.711
2008 3.052.709 3.132.729 3.004.315 128.414 106.421 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 14.176.793 9.787.298 23.964.091 190.052 2.431.919 4.447.506
2023 9.623.958 9.634.440 19.258.398 264.756 4.351.963 5.017.721
2022 7.633.549 8.007.376 15.640.925 369.874 2.433.647 5.203.855
2021 7.328.946 6.649.242 13.978.188 387.066 1.505.606 4.756.570
2020 5.937.402 5.235.649 11.173.051 244.614 1.318.197 3.672.838
2019 5.815.651 3.610.378 9.426.029 242.002 1.332.491 2.035.885
2018 4.432.445 3.093.818 7.526.263 130.165 1.180.517 1.783.136
2017 3.403.446 2.435.427 5.838.873 200.972 1.163.215 1.071.240
2016 3.136.912 2.022.330 5.159.242 40.323 1.024.414 957.593
2015 3.326.310 1.092.416 4.418.726 14.937 448.899 628.580
2014 2.478.830 1.032.392 3.511.222 13.823 400.820 617.749
2013 2.290.490 1.028.486 3.318.976 51.744 502.064 474.678
2012 2.193.972 691.050 2.885.022 3.477 452.349 235.224
2011 2.287.648 840.226 3.127.874 5.531 465.985 368.710
2010 2.395.401 754.024 3.149.425 10.565 372.296 371.163
2009 2.353.136 754.600 3.107.736 16.578 304.049 433.973
2008 2.445.772 647.191 3.092.963 5.388 104.838 536.965

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.275.771 +31,7% față de anul precedent 15.735.525 Neraportat 73 +5,8% față de anul precedent
2023 6.282.600 +30,5% față de anul precedent 12.993.005 Neraportat 69 +9,5% față de anul precedent
2022 4.812.645 -1,5% față de anul precedent 10.828.280 Neraportat 63 +10,5% față de anul precedent
2021 4.884.651 +15,1% față de anul precedent 9.093.537 Neraportat 57 +5,6% față de anul precedent
2020 4.245.252 -8,0% față de anul precedent 6.927.799 Neraportat 54 -1,8% față de anul precedent
2019 4.616.662 +4,2% față de anul precedent 4.811.341 Neraportat 55 -5,2% față de anul precedent
2018 4.432.132 +12,4% față de anul precedent 3.063.736 Neraportat 58 0,0% față de anul precedent
2017 3.943.977 -2,5% față de anul precedent 1.831.343 Neraportat 58 -3,3% față de anul precedent
2016 4.044.786 +15,2% față de anul precedent 1.017.745 Neraportat 60 +3,5% față de anul precedent
2015 3.510.032 +23,2% față de anul precedent 776.062 Neraportat 58 -19,4% față de anul precedent
2014 2.848.705 +5,7% față de anul precedent 719.517 Neraportat 72 +60,0% față de anul precedent
2013 2.695.291 +27,7% față de anul precedent 709.012 Neraportat 45 -23,7% față de anul precedent
2012 2.110.442 -9,6% față de anul precedent 774.930 Neraportat 59 +3,5% față de anul precedent
2011 2.335.033 -3,9% față de anul precedent 793.150 Neraportat 57 -5,0% față de anul precedent
2010 2.430.607 +0,5% față de anul precedent 718.818 Neraportat 60 0,0% față de anul precedent
2009 2.417.965 +1,7% față de anul precedent 693.234 Neraportat 60 -3,2% față de anul precedent
2008 2.377.025 718.946 Neraportat 62

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

7din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 25.618.771 RON. Profit: 4.155.564 RON

Cifra de afaceri: 25.618.771 RON. Profit: 4.155.564 RON

Cifra de afaceri
25.618.771 RON +28.14% față de anul precedent
Profit net
4.155.564 RON +53.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
73 +5.8% față de anul precedent
Datorii
8.275.771 RON +31.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.992.066 RON. Profit: 2.708.203 RON

Cifra de afaceri: 19.992.066 RON. Profit: 2.708.203 RON

Cifra de afaceri
19.992.066 RON +25.96% față de anul precedent
Profit net
2.708.203 RON +11.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
69 +9.52% față de anul precedent
Datorii
6.282.600 RON +30.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.871.426 RON. Profit: 2.434.744 RON

Cifra de afaceri: 15.871.426 RON. Profit: 2.434.744 RON

Cifra de afaceri
15.871.426 RON +18.61% față de anul precedent
Profit net
2.434.744 RON +2.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
63 +10.53% față de anul precedent
Datorii
4.812.645 RON -1.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.380.979 RON. Profit: 2.376.264 RON

Cifra de afaceri: 13.380.979 RON. Profit: 2.376.264 RON

Cifra de afaceri
13.380.979 RON +13.61% față de anul precedent
Profit net
2.376.264 RON -5.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
57 +5.56% față de anul precedent
Datorii
4.884.651 RON +15.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.778.205 RON. Profit: 2.516.458 RON

Cifra de afaceri: 11.778.205 RON. Profit: 2.516.458 RON

Cifra de afaceri
11.778.205 RON +14.29% față de anul precedent
Profit net
2.516.458 RON +28.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 -1.82% față de anul precedent
Datorii
4.245.252 RON -8.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 10.305.237 RON. Profit: 1.958.131 RON

Cifra de afaceri: 10.305.237 RON. Profit: 1.958.131 RON

Cifra de afaceri
10.305.237 RON +18.21% față de anul precedent
Profit net
1.958.131 RON +36.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
55 -5.17% față de anul precedent
Datorii
4.616.662 RON +4.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.717.595 RON. Profit: 1.432.393 RON

Cifra de afaceri: 8.717.595 RON. Profit: 1.432.393 RON

Cifra de afaceri
8.717.595 RON +23.45% față de anul precedent
Profit net
1.432.393 RON +73.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
58 0% față de anul precedent
Datorii
4.432.132 RON +12.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 7.061.779 RON. Profit: 824.998 RON

Cifra de afaceri: 7.061.779 RON. Profit: 824.998 RON

Cifra de afaceri
7.061.779 RON +17.62% față de anul precedent
Profit net
824.998 RON +241.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
58 -3.33% față de anul precedent
Datorii
3.943.977 RON -2.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 6.003.651 RON. Profit: 241.683 RON

Cifra de afaceri: 6.003.651 RON. Profit: 241.683 RON

Cifra de afaceri
6.003.651 RON +22.29% față de anul precedent
Profit net
241.683 RON +327.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
60 +3.45% față de anul precedent
Datorii
4.044.786 RON +15.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.909.540 RON. Profit: 56.546 RON

Cifra de afaceri: 4.909.540 RON. Profit: 56.546 RON

Cifra de afaceri
4.909.540 RON +25.87% față de anul precedent
Profit net
56.546 RON +438.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
58 -19.44% față de anul precedent
Datorii
3.510.032 RON +23.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.900.365 RON. Profit: 10.505 RON

Cifra de afaceri: 3.900.365 RON. Profit: 10.505 RON

Cifra de afaceri
3.900.365 RON +11.98% față de anul precedent
Profit net
10.505 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
72 +60% față de anul precedent
Datorii
2.848.705 RON +5.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.482.949 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.482.949 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.482.949 RON +28.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
103.909 RON
Angajati
45 -23.73% față de anul precedent
Datorii
2.695.291 RON +27.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.700.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.700.854 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.700.854 RON +10.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.218 RON
Angajati
59 +3.51% față de anul precedent
Datorii
2.110.442 RON -9.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.449.044 RON. Profit: 74.331 RON

Cifra de afaceri: 2.449.044 RON. Profit: 74.331 RON

Cifra de afaceri
2.449.044 RON -9.74% față de anul precedent
Profit net
74.331 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
57 -5% față de anul precedent
Datorii
2.335.033 RON -3.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.713.425 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.713.425 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.713.425 RON -4.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
583.660 RON
Angajati
60 0% față de anul precedent
Datorii
2.430.607 RON +0.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.835.711 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.835.711 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.835.711 RON -7.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.711 RON
Angajati
60 -3.23% față de anul precedent
Datorii
2.417.965 RON +1.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 3.052.709 RON. Profit: 106.421 RON

Cifra de afaceri: 3.052.709 RON. Profit: 106.421 RON

Cifra de afaceri
3.052.709 RON
Profit net
106.421 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62
Datorii
2.377.025 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALFA MEDICAL SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ALFA MEDICAL SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

MEDICAL ENTERPRISES SRL
CUI: 16137137CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.577.985 RON
Profit
866.854 RON
Angajati
84
ROSANA MEDICAL SRL
CUI: 15530854CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.554.619 RON
Profit
3.163.582 RON
Angajati
58
BAU M.A.N. CONSTRUCT SRL
CUI: 18410194CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.946.692 RON
Profit
5.391.215 RON
Angajati
76
GENESIS ATHENS SRL
CUI: 34897068CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.615.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
37
ISOKINETIC SPORT S.A.
CUI: 36838424CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.923.762 RON
Profit
228.741 RON
Angajati
126
INFOSAN SRL
CUI: 14468339CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.483.503 RON
Profit
1.356.517 RON
Angajati
41

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

DOCTOR ROMAN CO SRL
CUI: 5204672CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.000 RON
Profit
51.133 RON
Angajati
0
CENTRUL MEDICAL DAVA SRL
CUI: 5822606CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
933.007 RON
Profit
215.132 RON
Angajati
6
IOROVI MEDICA IMPEX SRL
CUI: 4597565CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1993-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.151.426 RON
Profit
99.452 RON
Angajati
12
CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL
CUI: 5919324CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.532.407.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
3771

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DACLA COM SRL
CUI: 5821457CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COCORICA 94 COM IMPEX SRL
CUI: 5821678CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.832 RON
Profit
130.404 RON
Angajati
1
A-MED S.R.L.
CUI: 5804375CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.254 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIBO BUSINESS S.R.L.
CUI: 5903700CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.892 RON
Profit
230.716 RON
Angajati
1
MIKEL IMPEX SRL
CUI: 4991771CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
985.119 RON
Profit
133 RON
Angajati
2
RODIFARM - IMPEX SRL
CUI: 6561401CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.090.507 RON
Profit
179.507 RON
Angajati
4
PRO CONNECTION SRL
CUI: 14545563CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.813 RON
Profit
6.553 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALFA MEDICAL SERVICES SRL?

CUI-ul ALFA MEDICAL SERVICES SRL este 5821643.

Unde este sediul ALFA MEDICAL SERVICES SRL?

ALFA MEDICAL SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Cal. Vitan nr. 12, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ALFA MEDICAL SERVICES SRL?

ALFA MEDICAL SERVICES SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALFA MEDICAL SERVICES SRL in 2024?

In 2024, ALFA MEDICAL SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 25.618.771 RON.

Cati angajati are ALFA MEDICAL SERVICES SRL?

ALFA MEDICAL SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 73 salariati in 2024.

Ce activitate are ALFA MEDICAL SERVICES SRL?

ALFA MEDICAL SERVICES SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat ALFA MEDICAL SERVICES SRL in 2024?

ALFA MEDICAL SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 4.155.564 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.