Activ

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L.

CUI: 5825700
CIF: 5825700
Reg. Com.: J05/2145/1994
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 iunie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:19

Despre SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L.

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Crişului Com. Bratca, judetul BIHOR, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.856 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+108.6%). Profitul net inregistrat a fost de 788 RON. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut de la 24.000 RON in 2009 la 20.856 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.856 RON
Venituri totale
20.856 RON
Cheltuieli totale
20.000 RON
Profit brut
856 RON
Profit net
788 RON
Marja profit net
3,78%
Active imobilizate
11.290 RON
Active circulante
157.230 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
137.510 RON
Casa & conturi bănci
19.720 RON
Capital propriu
160.283 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Valea Crişului Com. Bratca, 417086

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Valea Crişului Com. Bratca, 417086
Cod poștal: 417086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Valea Crişului Com. Bratca, 417086
Cod postal
417086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.06.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.856 RON
Rezultat net
788 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.856 RON 10.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.856 RON 10.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 20.000 RON 10.000 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 856 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 788 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.290 RON 11.290 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 157.230 RON 166.374 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 168.520 RON 177.664 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 137.510 RON 137.510 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.720 RON 28.864 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.237 RON 18.169 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 160.283 RON 159.495 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active168.520RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale168.520 RON
Datorii totale8.237 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,5 %Profit net / active totale
ROE
0,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
19,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.856 +108,6% față de anul precedent 20.856 20.000 856 788 0 0
2023 10.000 -49,8% față de anul precedent 10.000 10.000 0 0 0 0
2022 19.910 -6,4% față de anul precedent 19.910 69.080 0 0 49.170 49.369
2021 21.262 -41,7% față de anul precedent 21.262 61.352 0 0 40.090 40.299
2020 36.468 +19,6% față de anul precedent 36.468 46.816 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.348 10.713
2019 30.500 30.500 27.612 2.888 2.583 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2017 41.170 -51,8% față de anul precedent 41.170 7.780 33.390 -36,7% față de anul precedent 32.155 -37,0% față de anul precedent 0 0
2016 85.376 -29,0% față de anul precedent 85.376 32.605 52.771 -33,5% față de anul precedent 51.063 -32,5% față de anul precedent 0 0
2015 120.176 +39,9% față de anul precedent 120.176 40.877 79.299 +71,4% față de anul precedent 75.694 +73,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 85.895 +34,0% față de anul precedent 85.895 39.636 46.259 +30,6% față de anul precedent 43.682 +29,2% față de anul precedent 0 0
2013 64.120 +64,9% față de anul precedent 64.120 28.700 35.420 +2.298,1% față de anul precedent 33.809 +2.624,3% față de anul precedent 0 0
2012 38.890 +37,9% față de anul precedent 38.890 37.413 1.477 +15,5% față de anul precedent 1.241 +15,6% față de anul precedent 0 0
2011 28.205 +31,2% față de anul precedent 28.206 26.927 1.279 -84,4% față de anul precedent 1.074 -83,7% față de anul precedent 0 0
2010 21.500 -10,4% față de anul precedent 21.500 13.281 8.219 +295,0% față de anul precedent 6.569 +1.315,7% față de anul precedent 0 0
2009 24.000 24.000 21.919 2.081 464 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11.290 157.230 168.520 0 137.510 19.720
2023 11.290 166.374 177.664 0 137.510 28.864
2022 11.290 156.374 167.664 0 137.510 18.864
2021 11.290 217.214 228.504 0 137.510 79.704
2020 11.290 248.982 260.272 0 137.510 111.472
2019 11.290 253.194 264.484 0 113.510 139.684
2018 11.290 247.238 258.528 0 93.510 153.728
2017 11.290 247.238 258.528 0 93.510 153.728
2016 11.290 215.157 226.447 0 61.710 153.447
2015 11.290 166.650 177.940 0 57.243 109.407
2014 31.290 70.823 102.113 0 5.500 65.323
2013 41.290 23.421 64.711 0 5.500 17.921
2012 41.290 22.619 63.909 0 6.338 16.281
2011 46.790 9.641 56.431 0 5.500 4.141
2010 56.040 7.942 63.982 0 2.158 5.784
2009 56.040 6.639 62.679 0 0 6.639

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.237 -54,7% față de anul precedent 160.283 Neraportat 0
2023 18.169 +122,4% față de anul precedent 159.495 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 8.169 -58,4% față de anul precedent 159.495 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 19.640 +76,8% față de anul precedent 208.864 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 11.109 +141,1% față de anul precedent 249.163 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 4.608 +273,1% față de anul precedent 259.876 Neraportat 1
2018 1.235 0,0% față de anul precedent 257.293 Neraportat 0
2017 1.235 -5,6% față de anul precedent 257.293 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 1.308 -66,2% față de anul precedent 225.139 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 3.864 +3,6% față de anul precedent 174.076 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 3.731 -62,7% față de anul precedent 98.382 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 10.011 -76,7% față de anul precedent 54.700 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2012 43.018 +17,0% față de anul precedent 20.891 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2011 36.781 -19,0% față de anul precedent 19.650 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 45.406 -10,4% față de anul precedent 18.576 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2009 50.672 12.007 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.856 RON. Profit: 788 RON

Cifra de afaceri: 20.856 RON. Profit: 788 RON

Cifra de afaceri
20.856 RON +108.56% față de anul precedent
Profit net
788 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.237 RON -54.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.000 RON -49.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.169 RON +122.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.910 RON -6.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.369 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
8.169 RON -58.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.262 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.262 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.262 RON -41.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.299 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
19.640 RON +76.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 36.468 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.468 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.468 RON +19.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.713 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.109 RON +141.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 30.500 RON. Profit: 2.583 RON

Cifra de afaceri: 30.500 RON. Profit: 2.583 RON

Cifra de afaceri
30.500 RON
Profit net
2.583 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.608 RON +273.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.235 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 41.170 RON. Profit: 32.155 RON

Cifra de afaceri: 41.170 RON. Profit: 32.155 RON

Cifra de afaceri
41.170 RON -51.78% față de anul precedent
Profit net
32.155 RON -37.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.235 RON -5.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 85.376 RON. Profit: 51.063 RON

Cifra de afaceri: 85.376 RON. Profit: 51.063 RON

Cifra de afaceri
85.376 RON -28.96% față de anul precedent
Profit net
51.063 RON -32.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.308 RON -66.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 120.176 RON. Profit: 75.694 RON

Cifra de afaceri: 120.176 RON. Profit: 75.694 RON

Cifra de afaceri
120.176 RON +39.91% față de anul precedent
Profit net
75.694 RON +73.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
3.864 RON +3.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 85.895 RON. Profit: 43.682 RON

Cifra de afaceri: 85.895 RON. Profit: 43.682 RON

Cifra de afaceri
85.895 RON +33.96% față de anul precedent
Profit net
43.682 RON +29.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.731 RON -62.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 64.120 RON. Profit: 33.809 RON

Cifra de afaceri: 64.120 RON. Profit: 33.809 RON

Cifra de afaceri
64.120 RON +64.88% față de anul precedent
Profit net
33.809 RON +2624.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
10.011 RON -76.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 38.890 RON. Profit: 1.241 RON

Cifra de afaceri: 38.890 RON. Profit: 1.241 RON

Cifra de afaceri
38.890 RON +37.88% față de anul precedent
Profit net
1.241 RON +15.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
43.018 RON +16.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 28.205 RON. Profit: 1.074 RON

Cifra de afaceri: 28.205 RON. Profit: 1.074 RON

Cifra de afaceri
28.205 RON +31.19% față de anul precedent
Profit net
1.074 RON -83.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
36.781 RON -19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 21.500 RON. Profit: 6.569 RON

Cifra de afaceri: 21.500 RON. Profit: 6.569 RON

Cifra de afaceri
21.500 RON -10.42% față de anul precedent
Profit net
6.569 RON +1315.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
45.406 RON -10.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 464 RON

Cifra de afaceri: 24.000 RON. Profit: 464 RON

Cifra de afaceri
24.000 RON
Profit net
464 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
50.672 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Valea Crişului Com. Bratca (BIHOR)

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Valea Crişului Com. Bratca (BIHOR)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Bihor

NOVA DOM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43282843CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Săcălăsău Nou Com. Derna2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.477 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MAGVEF CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42316182CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Orş. Aleşd2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTALP TEAM SRL
CUI: 37322366CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Roşiori Com. Roşiori2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.648 RON
Profit
18.664 RON
Angajati
0
DEMIANSHOES SRL
CUI: 30430000CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ASWAN SRL
CUI: 26809790CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Vârciorog Com. Vârciorog2010-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.000 RON
Profit
544 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Bihor

CONSTIL SRL
CUI: 5707798CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Băile Felix Com. Sânmartin1994-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TRANSRIN SRL
CUI: 5858910CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Com. Lugaşu de Jos1994-07-01
fara e-Factura
CONREMON SRL
CUI: 5285235CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Sălard Com. Sălard1994-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.554.503 RON
Profit
199.268 RON
Angajati
14

Alte firme din Bihor

BOMIRAD COM SRL
CUI: 5825645CAEN: 1071
Activ
BIHOR, Orş. Valea lui Mihai1994-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.111.073 RON
Profit
519.028 RON
Angajati
21
CIPRIANO SERV SRL
CUI: 5825874CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Cărpinet Com. Cărpinet1994-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.294.888 RON
Profit
1.546 RON
Angajati
13
BODIVA IMPEX SRL
CUI: 5824879CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.301 RON
Profit
125.963 RON
Angajati
1
I.C.G. IMPEX S.R.L.
CUI: 5858774CAEN: 4643
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.260 RON
Profit
304 RON
Angajati
2
GADACONF COM SRL
CUI: 5609692CAEN: 4782
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.824 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FIONA IMPEX S.R.L.
CUI: 3248125CAEN: 5610
Activ
BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin1993-02-15
fara e-Factura
ROCKFIRM PRODCOM SRL
CUI: 8557954CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Roşiori Com. Roşiori1996-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.799.132 RON
Profit
87.178 RON
Angajati
8
ADONAI & ELOHIM SRL
CUI: 32127755CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Peştere Com. Aştileu2013-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.341 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L.?

CUI-ul SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. este 5825700.

Unde este sediul SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L.?

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Valea Crişului Com. Bratca, 417086, Sat Valea Crişului Com. Bratca, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L.?

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. in 2024?

In 2024, SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.856 RON.

Ce activitate are SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L.?

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. in 2024?

SCHELA VALEA CRISULUI S.R.L. a inregistrat un profit net de 788 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.