Activ Plătitor TVA

ADI GET SRL

CUI: 5827239
CIF: RO5827239
Reg. Com.: J1994001622176
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 iunie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:41

Despre ADI GET SRL

ADI GET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADI GET SRL a raportat o cifra de afaceri de 80.400 RON, relativ stabila fata de anul precedent (0.0%). Profitul net inregistrat a fost de 45.680 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 246.572 RON in 2008 la 80.400 RON in 2024. Datoriile raportate (142.582 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
80.400 RON
Venituri totale
80.400 RON
Cheltuieli totale
25.512 RON
Profit brut
54.888 RON
Profit net
45.680 RON
Marja profit net
56,82%
Active imobilizate
109.352 RON
Active circulante
18.563 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.878 RON
Casa & conturi bănci
14.685 RON
Capital propriu
-32.670 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Oţelarilor nr. 14, 800592
Detalii adresaparter
Telefon0236413851

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Oţelarilor nr. 14, 800592
Cod poștal: 800592
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Oţelarilor nr. 14, 800592
Detalii
parter
Cod postal
800592
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.06.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
80.400 RON
Rezultat net
45.680 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 80.400 RON 80.400 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 80.400 RON 80.400 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 25.512 RON 21.440 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 54.888 RON 58.960 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 45.680 RON 49.491 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 109.352 RON 114.437 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.563 RON 17.947 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 127.915 RON 132.384 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.878 RON 1.136 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.685 RON 16.811 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 142.582 RON 192.731 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -32.670 RON -78.350 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active127.915RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

111,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale127.915 RON
Datorii totale142.582 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
35,7 %Profit net / active totale
ROE
-139,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-25,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 80.400 0,0% față de anul precedent 80.400 25.512 54.888 -6,9% față de anul precedent 45.680 -7,7% față de anul precedent 0 0
2023 80.400 +0,4% față de anul precedent 80.400 21.440 58.960 +20,9% față de anul precedent 49.491 +6,7% față de anul precedent 0 0
2022 80.100 -19,2% față de anul precedent 80.100 31.320 48.780 +126,2% față de anul precedent 46.377 +162,5% față de anul precedent 0 0
2021 99.092 +128,3% față de anul precedent 129.829 108.265 21.564 -46,0% față de anul precedent 17.669 -53,4% față de anul precedent 0 0
2020 43.402 -36,4% față de anul precedent 68.903 28.944 39.959 +6,8% față de anul precedent 37.892 +7,1% față de anul precedent 0 0
2019 68.248 +0,0% față de anul precedent 68.248 30.817 37.431 +2,6% față de anul precedent 35.384 +2,7% față de anul precedent 0 0
2018 68.244 -0,0% față de anul precedent 68.244 31.751 36.493 -8,7% față de anul precedent 34.445 -9,2% față de anul precedent 0 0
2017 68.273 -1,7% față de anul precedent 68.273 28.293 39.980 -2,1% față de anul precedent 37.932 -2,1% față de anul precedent 0 0
2016 69.478 -10,7% față de anul precedent 69.478 28.651 40.827 +7,1% față de anul precedent 38.743 +8,3% față de anul precedent 0 0
2015 77.772 +39,8% față de anul precedent 77.772 39.665 38.107 35.774 Neraportat 0
2014 55.625 +143,4% față de anul precedent 55.625 62.529 0 0 6.904 8.573
2013 22.858 -58,9% față de anul precedent 40.011 112.367 0 0 72.356 73.420
2012 55.660 -27,9% față de anul precedent 57.566 112.274 0 0 54.708 54.708
2011 77.218 -40,5% față de anul precedent 77.218 170.120 0 0 92.902 92.902
2010 129.755 -40,5% față de anul precedent 129.755 202.499 0 0 72.744 77.619
2009 217.946 -11,6% față de anul precedent 230.590 283.958 0 0 53.368 57.701
2008 246.572 247.031 321.452 0 0 74.421 74.421

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 109.352 18.563 127.915 0 3.878 14.685
2023 114.437 17.947 132.384 0 1.136 16.811
2022 121.218 3.601 124.819 0 968 2.633
2021 127.996 14.017 142.013 0 968 13.049
2020 134.774 34.575 169.349 23.118 4.449 7.008
2019 141.552 36.445 177.997 23.119 7.969 5.357
2018 158.760 43.865 202.625 23.119 7.428 13.318
2017 175.966 37.226 213.192 23.119 7.239 6.868
2016 193.172 35.217 228.389 23.119 6.562 5.536
2015 210.378 37.529 247.907 23.119 6.233 8.177
2014 227.584 31.243 258.827 23.119 5.041 3.083
2013 227.047 35.433 262.480 20.544 12.728 2.161
2012 273.852 43.882 317.734 29.366 13.876 640
2011 276.424 43.654 320.078 30.843 12.681 130
2010 279.077 31.280 310.357 22.410 8.448 422
2009 238.575 40.014 278.589 32.819 5.761 1.434
2008 189.586 112.038 301.624 45.278 66.259 501

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 142.582 -26,0% față de anul precedent -32.670 Neraportat 0
2023 192.731 -17,9% față de anul precedent -78.350 Neraportat 0
2022 234.657 -21,3% față de anul precedent -127.841 Neraportat 0
2021 298.228 -13,1% față de anul precedent -174.218 Neraportat 0
2020 343.233 -13,0% față de anul precedent -191.887 Neraportat 0
2019 394.273 -13,2% față de anul precedent -229.779 Neraportat 0
2018 454.285 -9,0% față de anul precedent -265.163 Neraportat 0
2017 499.297 -9,6% față de anul precedent -299.608 Neraportat 0
2016 552.426 -9,5% față de anul precedent -337.540 Neraportat 0
2015 610.687 -7,1% față de anul precedent -376.283 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 657.381 -2,3% față de anul precedent -412.057 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 672.806 +2,8% față de anul precedent -410.326 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2012 654.640 +8,7% față de anul precedent -336.906 Neraportat 6 -40,0% față de anul precedent
2011 602.276 +20,4% față de anul precedent -282.198 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2010 500.153 +28,0% față de anul precedent -189.796 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2009 390.765 +9,1% față de anul precedent -112.176 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2008 358.210 -54.475 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NINICOLAE IOVAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27696/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 80.400 RON. Profit: 45.680 RON

Cifra de afaceri: 80.400 RON. Profit: 45.680 RON

Cifra de afaceri
80.400 RON 0% față de anul precedent
Profit net
45.680 RON -7.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
142.582 RON -26.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 80.400 RON. Profit: 49.491 RON

Cifra de afaceri: 80.400 RON. Profit: 49.491 RON

Cifra de afaceri
80.400 RON +0.37% față de anul precedent
Profit net
49.491 RON +6.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
192.731 RON -17.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 80.100 RON. Profit: 46.377 RON

Cifra de afaceri: 80.100 RON. Profit: 46.377 RON

Cifra de afaceri
80.100 RON -19.17% față de anul precedent
Profit net
46.377 RON +162.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
234.657 RON -21.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 99.092 RON. Profit: 17.669 RON

Cifra de afaceri: 99.092 RON. Profit: 17.669 RON

Cifra de afaceri
99.092 RON +128.31% față de anul precedent
Profit net
17.669 RON -53.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
298.228 RON -13.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 43.402 RON. Profit: 37.892 RON

Cifra de afaceri: 43.402 RON. Profit: 37.892 RON

Cifra de afaceri
43.402 RON -36.41% față de anul precedent
Profit net
37.892 RON +7.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
343.233 RON -12.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 68.248 RON. Profit: 35.384 RON

Cifra de afaceri: 68.248 RON. Profit: 35.384 RON

Cifra de afaceri
68.248 RON +0.01% față de anul precedent
Profit net
35.384 RON +2.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
394.273 RON -13.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 68.244 RON. Profit: 34.445 RON

Cifra de afaceri: 68.244 RON. Profit: 34.445 RON

Cifra de afaceri
68.244 RON -0.04% față de anul precedent
Profit net
34.445 RON -9.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
454.285 RON -9.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 68.273 RON. Profit: 37.932 RON

Cifra de afaceri: 68.273 RON. Profit: 37.932 RON

Cifra de afaceri
68.273 RON -1.73% față de anul precedent
Profit net
37.932 RON -2.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
499.297 RON -9.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.478 RON. Profit: 38.743 RON

Cifra de afaceri: 69.478 RON. Profit: 38.743 RON

Cifra de afaceri
69.478 RON -10.66% față de anul precedent
Profit net
38.743 RON +8.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
552.426 RON -9.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 77.772 RON. Profit: 35.774 RON

Cifra de afaceri: 77.772 RON. Profit: 35.774 RON

Cifra de afaceri
77.772 RON +39.81% față de anul precedent
Profit net
35.774 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
610.687 RON -7.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 55.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.625 RON +143.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.573 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
657.381 RON -2.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 22.858 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.858 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.858 RON -58.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
73.420 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
672.806 RON +2.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 55.660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.660 RON -27.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.708 RON
Angajati
6 -40% față de anul precedent
Datorii
654.640 RON +8.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 77.218 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.218 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.218 RON -40.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
92.902 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
602.276 RON +20.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 129.755 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 129.755 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
129.755 RON -40.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
77.619 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
500.153 RON +27.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 217.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 217.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
217.946 RON -11.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.701 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
390.765 RON +9.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 246.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 246.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
246.572 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74.421 RON
Angajati
8
Datorii
358.210 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.072026Mentiune · Buletin 27696/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ADI GET SRL
CUI
5827239
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.07.2026
Registrul Comerțului
J17/1622/1994
EUID
ROONRC.J17/1622/1994
Sediu
Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, Strada OŢELARILOR, Nr. 14, parter, Bl. M19
Județ
Galaţi
Număr încheiere
584079
Data încheierii
22.07.2026
Număr dosar
2812862
Data dosarului
15.07.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2812862 din 15.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27696/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Galaţi

CENTRUM SRL
CUI: 1628934CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.563 RON
Profit
19.227 RON
Angajati
1
FRONTAL SERVICE SRL
CUI: 16613818CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2004-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PARACELSUS SRL
CUI: 1627343CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALL NEAGU S.R.L.
CUI: 34667000CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.120 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DM SMART MOVE SRL
CUI: 27337424CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2010-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.087 RON
Profit
5.724 RON
Angajati
1
LUXURY SUITE ROOMS S.R.L.
CUI: 41386619CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.541 RON
Profit
16.428 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Galaţi

DECROM CO SRL
CUI: 5827212CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.299.740 RON
Profit
519.282 RON
Angajati
19
MAGIC SRL
CUI: 5944620CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.024 RON
Profit
112.891 RON
Angajati
1
NEW HOPE SRL
CUI: 5544135CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.902 RON
Profit
15.689 RON
Angajati
0
ROBOTRON IMPEX SRL
CUI: 6013620CAEN: 6820
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.434 RON
Profit
45.833 RON
Angajati
3

Alte firme din Galaţi

CALUEAN IMPEX SRL
CUI: 5848657CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Cudalbi Com. Cudalbi1994-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.336 RON
Profit
4.534 RON
Angajati
0
LA STRADA SRL
CUI: 5796566CAEN: 5630
Activ
GALAŢI, Sat Podoleni Com. Barcea1994-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.711 RON
Profit
7.625 RON
Angajati
0
PAK SRL
CUI: 5874575CAEN: 4682
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.972.597 RON
Profit
442.115 RON
Angajati
0
PIATRA-LUX S.R.L.
CUI: 5270064CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Bălăşeşti Com. Bălăşeşti1994-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
837.830 RON
Profit
72.235 RON
Angajati
2
TRAGET SRL
CUI: 6291944CAEN: 4683
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători1994-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.931.399 RON
Profit
44.345 RON
Angajati
26
CIPSCOM S.R.L.
CUI: 12865685CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2000-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
793.107 RON
Profit
52.214 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADI GET SRL?

CUI-ul ADI GET SRL este 5827239.

Unde este sediul ADI GET SRL?

ADI GET SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Oţelarilor nr. 14, 800592, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata ADI GET SRL?

ADI GET SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADI GET SRL in 2024?

In 2024, ADI GET SRL a raportat o cifra de afaceri de 80.400 RON.

Ce activitate are ADI GET SRL?

ADI GET SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat ADI GET SRL in 2024?

ADI GET SRL a inregistrat un profit net de 45.680 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.