Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 19:16
Despre VOICILA MAGAZIN MIXT SNC
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC este o societate cu nume colectiv cu sediul in Sat Fundeni Com. Zărneşti, judetul BUZĂU, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic" (cod CAEN 4931), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, VOICILA MAGAZIN MIXT SNC a raportat o cifra de afaceri de 1.095.633 RON, in scadere fata de anul precedent (-37.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.230.503 RON in 2008 la 1.095.633 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.095.633 RON
- Venituri totale
- 1.116.215 RON
- Cheltuieli totale
- 1.487.798 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 677.821 RON
- Active circulante
- 236.146 RON
- Stocuri
- 1.271 RON
- Creanțe
- 215.018 RON
- Casa & conturi bănci
- 19.857 RON
- Capital propriu
- 147.670 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BUZĂU, Sat Fundeni Com. Zărneşti, Str MARGHILOMAN nr. 111, 127717
- Cod postal
- 127717
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.06.1994
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.095.633 RON
- Rezultat net
- -401.253 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.095.633 RON | 1.762.321 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.116.215 RON | 1.922.093 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.487.798 RON | 1.696.756 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 225.337 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 206.188 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 371.583 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 401.253 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 677.821 RON | 617.444 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 236.146 RON | 308.358 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 913.967 RON | 925.802 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.271 RON | 4.483 RON |
| CreanțeSume de încasat | 215.018 RON | 279.191 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 19.857 RON | 24.684 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 766.297 RON | 376.879 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 147.670 RON | 548.923 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 12 persoane | 17 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,31 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 16,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.095.633 -37,8% față de anul precedent | 1.116.215 | 1.487.798 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 371.583 | 401.253 |
| 2023 | 1.762.321 -31,3% față de anul precedent | 1.922.093 | 1.696.756 | 225.337 +52,2% față de anul precedent | 206.188 +68,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.566.774 +35,7% față de anul precedent | 2.605.705 | 2.457.638 | 148.067 +320,1% față de anul precedent | 122.299 +690,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.891.543 +8,9% față de anul precedent | 1.978.619 | 1.943.374 | 35.245 | 15.465 | 0 | 0 |
| 2020 | 1.736.385 -27,9% față de anul precedent | 1.847.373 | 2.057.730 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 210.357 | 227.822 |
| 2019 | 2.406.883 -7,4% față de anul precedent | 2.488.163 | 2.453.524 | 34.639 -90,5% față de anul precedent | 10.570 -96,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 2.599.084 -13,3% față de anul precedent | 2.916.738 | 2.550.621 | 366.117 -39,8% față de anul precedent | 340.126 -33,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 2.998.815 -11,7% față de anul precedent | 3.068.453 | 2.460.790 | 607.663 -31,7% față de anul precedent | 510.242 -31,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 3.397.150 +0,5% față de anul precedent | 3.426.887 | 2.537.536 | 889.351 +136,8% față de anul precedent | 745.956 +137,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 3.378.945 -7,0% față de anul precedent | 3.587.711 | 3.212.120 | 375.591 +42,9% față de anul precedent | 314.120 +50,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 3.634.620 +7,7% față de anul precedent | 3.669.656 | 3.406.857 | 262.799 +322,7% față de anul precedent | 208.424 +235,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 3.375.933 +9,2% față de anul precedent | 3.509.185 | 3.447.008 | 62.177 -60,9% față de anul precedent | 62.177 -60,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 3.090.696 +5,6% față de anul precedent | 3.441.768 | 3.282.700 | 159.068 | 159.068 | 0 | 0 |
| 2011 | 2.926.206 +9,1% față de anul precedent | 2.944.694 | 3.032.904 | 0 | 0 | 88.210 | 88.210 |
| 2010 | 2.683.470 +0,2% față de anul precedent | 2.717.619 | 2.857.760 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 140.141 | 152.142 |
| 2009 | 2.679.229 +20,1% față de anul precedent | 2.682.550 | 2.669.461 | 13.089 +0,2% față de anul precedent | 7.356 -32,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.230.503 | 2.362.446 | 2.349.379 | 13.067 | 10.937 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 677.821 | 236.146 | 913.967 | 1.271 | 215.018 | 19.857 |
| 2023 | 617.444 | 308.358 | 925.802 | 4.483 | 279.191 | 24.684 |
| 2022 | 743.349 | 326.638 | 1.069.987 | 25.393 | 204.506 | 96.739 |
| 2021 | 841.239 | 357.381 | 1.198.620 | 115.109 | 198.441 | 43.831 |
| 2020 | 1.021.204 | 273.665 | 1.294.869 | 781 | 188.724 | 84.160 |
| 2019 | 1.237.603 | 286.870 | 1.524.473 | 4.221 | 223.179 | 59.470 |
| 2018 | 1.140.995 | 420.315 | 1.561.310 | 11.213 | 295.761 | 113.341 |
| 2017 | 917.745 | 588.203 | 1.505.948 | 3.457 | 497.298 | 87.448 |
| 2016 | 1.119.272 | 586.050 | 1.705.322 | 0 | 535.494 | 50.556 |
| 2015 | 1.306.489 | 559.734 | 1.866.223 | 107.097 | 381.115 | 71.522 |
| 2014 | 1.290.022 | 477.234 | 1.767.256 | 115.872 | 269.885 | 91.477 |
| 2013 | 1.408.766 | 727.833 | 2.136.599 | 191.582 | 491.233 | 45.018 |
| 2012 | 1.714.255 | 545.693 | 2.259.948 | 92.079 | 419.521 | 34.093 |
| 2011 | 1.589.978 | 438.181 | 2.028.159 | 785 | 398.401 | 38.995 |
| 2010 | 1.691.042 | 487.407 | 2.178.449 | 18.863 | 457.528 | 11.016 |
| 2009 | 2.119.042 | 440.425 | 2.559.467 | 37.898 | 360.656 | 41.871 |
| 2008 | 2.644.871 | 230.801 | 2.875.672 | 10.784 | 202.364 | 17.653 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 766.297 +103,3% față de anul precedent | 147.670 | Neraportat | 12 -29,4% față de anul precedent |
| 2023 | 376.879 -48,2% față de anul precedent | 548.923 | Neraportat | 17 -32,0% față de anul precedent |
| 2022 | 727.252 -25,7% față de anul precedent | 342.735 | Neraportat | 25 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 978.183 -10,3% față de anul precedent | 220.437 | Neraportat | 25 -7,4% față de anul precedent |
| 2020 | 1.089.897 -0,2% față de anul precedent | 204.972 | Neraportat | 27 -6,9% față de anul precedent |
| 2019 | 1.091.679 +170,5% față de anul precedent | 432.794 | Neraportat | 29 -12,1% față de anul precedent |
| 2018 | 403.514 -41,4% față de anul precedent | 1.157.796 | Neraportat | 33 -8,3% față de anul precedent |
| 2017 | 688.278 -7,6% față de anul precedent | 817.670 | Neraportat | 36 -7,7% față de anul precedent |
| 2016 | 745.101 -44,3% față de anul precedent | 960.221 | Neraportat | 39 -2,5% față de anul precedent |
| 2015 | 1.337.538 -0,5% față de anul precedent | 528.685 | Neraportat | 40 +2,6% față de anul precedent |
| 2014 | 1.344.267 -31,0% față de anul precedent | 422.989 | Neraportat | 39 +2,6% față de anul precedent |
| 2013 | 1.948.915 -8,7% față de anul precedent | 187.684 | Neraportat | 38 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 2.134.441 +3,6% față de anul precedent | 125.507 | Neraportat | 38 -2,6% față de anul precedent |
| 2011 | 2.061.045 -5,2% față de anul precedent | -32.886 | Neraportat | 39 +14,7% față de anul precedent |
| 2010 | 2.173.183 -10,3% față de anul precedent | 54.649 | Neraportat | 34 -2,9% față de anul precedent |
| 2009 | 2.423.374 -10,0% față de anul precedent | 206.791 | Neraportat | 35 +12,9% față de anul precedent |
| 2008 | 2.691.013 | 232.330 | Neraportat | 31 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 8025/2026dizolvare_si_lichidare
dizolvare_si_lichidare
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5968/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.095.633 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.095.633 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.095.633 RON -37.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 401.253 RON
- Angajati
- 12 -29.41% față de anul precedent
- Datorii
- 766.297 RON +103.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.762.321 RON. Profit: 206.188 RON
Cifra de afaceri: 1.762.321 RON. Profit: 206.188 RON
- Cifra de afaceri
- 1.762.321 RON -31.34% față de anul precedent
- Profit net
- 206.188 RON +68.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 -32% față de anul precedent
- Datorii
- 376.879 RON -48.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.566.774 RON. Profit: 122.299 RON
Cifra de afaceri: 2.566.774 RON. Profit: 122.299 RON
- Cifra de afaceri
- 2.566.774 RON +35.7% față de anul precedent
- Profit net
- 122.299 RON +690.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 0% față de anul precedent
- Datorii
- 727.252 RON -25.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.891.543 RON. Profit: 15.465 RON
Cifra de afaceri: 1.891.543 RON. Profit: 15.465 RON
- Cifra de afaceri
- 1.891.543 RON +8.94% față de anul precedent
- Profit net
- 15.465 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 -7.41% față de anul precedent
- Datorii
- 978.183 RON -10.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.736.385 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.736.385 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.736.385 RON -27.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 227.822 RON
- Angajati
- 27 -6.9% față de anul precedent
- Datorii
- 1.089.897 RON -0.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.406.883 RON. Profit: 10.570 RON
Cifra de afaceri: 2.406.883 RON. Profit: 10.570 RON
- Cifra de afaceri
- 2.406.883 RON -7.39% față de anul precedent
- Profit net
- 10.570 RON -96.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29 -12.12% față de anul precedent
- Datorii
- 1.091.679 RON +170.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.599.084 RON. Profit: 340.126 RON
Cifra de afaceri: 2.599.084 RON. Profit: 340.126 RON
- Cifra de afaceri
- 2.599.084 RON -13.33% față de anul precedent
- Profit net
- 340.126 RON -33.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 403.514 RON -41.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.998.815 RON. Profit: 510.242 RON
Cifra de afaceri: 2.998.815 RON. Profit: 510.242 RON
- Cifra de afaceri
- 2.998.815 RON -11.73% față de anul precedent
- Profit net
- 510.242 RON -31.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36 -7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 688.278 RON -7.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.397.150 RON. Profit: 745.956 RON
Cifra de afaceri: 3.397.150 RON. Profit: 745.956 RON
- Cifra de afaceri
- 3.397.150 RON +0.54% față de anul precedent
- Profit net
- 745.956 RON +137.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 -2.5% față de anul precedent
- Datorii
- 745.101 RON -44.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.378.945 RON. Profit: 314.120 RON
Cifra de afaceri: 3.378.945 RON. Profit: 314.120 RON
- Cifra de afaceri
- 3.378.945 RON -7.03% față de anul precedent
- Profit net
- 314.120 RON +50.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 40 +2.56% față de anul precedent
- Datorii
- 1.337.538 RON -0.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.634.620 RON. Profit: 208.424 RON
Cifra de afaceri: 3.634.620 RON. Profit: 208.424 RON
- Cifra de afaceri
- 3.634.620 RON +7.66% față de anul precedent
- Profit net
- 208.424 RON +235.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 +2.63% față de anul precedent
- Datorii
- 1.344.267 RON -31.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.375.933 RON. Profit: 62.177 RON
Cifra de afaceri: 3.375.933 RON. Profit: 62.177 RON
- Cifra de afaceri
- 3.375.933 RON +9.23% față de anul precedent
- Profit net
- 62.177 RON -60.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.948.915 RON -8.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.090.696 RON. Profit: 159.068 RON
Cifra de afaceri: 3.090.696 RON. Profit: 159.068 RON
- Cifra de afaceri
- 3.090.696 RON +5.62% față de anul precedent
- Profit net
- 159.068 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 -2.56% față de anul precedent
- Datorii
- 2.134.441 RON +3.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.926.206 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.926.206 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.926.206 RON +9.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 88.210 RON
- Angajati
- 39 +14.71% față de anul precedent
- Datorii
- 2.061.045 RON -5.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.683.470 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.683.470 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.683.470 RON +0.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 152.142 RON
- Angajati
- 34 -2.86% față de anul precedent
- Datorii
- 2.173.183 RON -10.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.679.229 RON. Profit: 7.356 RON
Cifra de afaceri: 2.679.229 RON. Profit: 7.356 RON
- Cifra de afaceri
- 2.679.229 RON +20.12% față de anul precedent
- Profit net
- 7.356 RON -32.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 35 +12.9% față de anul precedent
- Datorii
- 2.423.374 RON -9.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.230.503 RON. Profit: 10.937 RON
Cifra de afaceri: 2.230.503 RON. Profit: 10.937 RON
- Cifra de afaceri
- 2.230.503 RON
- Profit net
- 10.937 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31
- Datorii
- 2.691.013 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081994 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVOICILA MAGAZIN MIXT SNC (Societate cu nume colectiv) - CAEN 4931 in Sat Fundeni Com. Zărneşti (BUZĂU)
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC (Societate cu nume colectiv) - CAEN 4931 in Sat Fundeni Com. Zărneşti (BUZĂU)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
04.032026Dizolvare · Buletin 8025/2026dizolvare_si_lichidare
- Companie
- VOICILA MAGAZIN MIXT SNC
- CUI
- 5851822
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 04.03.2026
- Registrul Comerțului
- J10/1247/1994
- EUID
- ROONRC.J10/1247/1994
- Sediu
- Jud. Buzău, Sat Fundeni, Comuna Zărneşti, Strada MARGHILOMAN, Nr. 111
- Județ
- Buzău
- Număr încheiere
- 171726
- Data încheierii
- 27.02.2026
- Număr dosar
- 882801
- Data dosarului
- 26.02.2026
- Tribunal
- Buzau
- Registrator
- Elena Patrascu
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
16.022026Mentiune · Buletin 5968/2026sedii secundare
sedii secundare
- Companie
- VOICILA MAGAZIN MIXT SNC
- CUI
- 5851822
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.02.2026
- Registrul Comerțului
- J10/1247/1994
- EUID
- ROONRC.J10/1247/1994
- Sediu
- Jud. Buzău, Sat Fundeni, Comuna Zărneşti, Strada MARGHILOMAN, Nr. 111
- Județ
- Buzău
- Număr încheiere
- 126244
- Data încheierii
- 13.02.2026
- Număr dosar
- 661427
- Data dosarului
- 12.02.2026
- Tribunal
- Buzau
- Registrator
- Elena Patrascu
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Act adiţional nr. 1 din 01.01.2026 la contract de închiriere nr. 1 din 19.12.2023
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4931, Buzău
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul VOICILA MAGAZIN MIXT SNC?
CUI-ul VOICILA MAGAZIN MIXT SNC este 5851822.
Unde este sediul VOICILA MAGAZIN MIXT SNC?
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Fundeni Com. Zărneşti, Str MARGHILOMAN nr. 111, 127717, Sat Fundeni Com. Zărneşti, judetul BUZĂU.
Cand a fost infiintata VOICILA MAGAZIN MIXT SNC?
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a VOICILA MAGAZIN MIXT SNC in 2024?
In 2024, VOICILA MAGAZIN MIXT SNC a raportat o cifra de afaceri de 1.095.633 RON.
Cati angajati are VOICILA MAGAZIN MIXT SNC?
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.
Ce activitate are VOICILA MAGAZIN MIXT SNC?
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC are codul CAEN principal 4931 (Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic).
Ce profit a inregistrat VOICILA MAGAZIN MIXT SNC in 2024?
VOICILA MAGAZIN MIXT SNC a inregistrat o pierdere neta de 401.253 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.