Activ

IVANOIU COM S.R.L.

CUI: 5861745
CIF: 5861745
Reg. Com.: J16/1803/1994
CAEN: 1041
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Fabricarea uleiurilor și grăsimilor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:36

Despre IVANOIU COM S.R.L.

IVANOIU COM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea uleiurilor și grăsimilor" (cod CAEN 1041), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IVANOIU COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
334 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
3.744 RON
Active circulante
14.150 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5 RON
Casa & conturi bănci
14.145 RON
Capital propriu
17.894 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bîrseşti nr. 12, 200315
Telefon0251427868

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bîrseşti nr. 12, 200315
Cod poștal: 200315
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bîrseşti nr. 12, 200315
Cod postal
200315
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-334 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 38.805 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 38.810 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 334 RON 36.236 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.574 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.985 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 334 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 334 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.744 RON 3.978 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.150 RON 14.250 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.894 RON 18.228 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5 RON 5 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.145 RON 14.245 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 17.894 RON 18.228 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.894RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.894 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 334 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 334 334
2023 38.805 +39,0% față de anul precedent 38.810 36.236 2.574 +79,0% față de anul precedent 1.985 +210,2% față de anul precedent 0 0
2022 27.926 +12,1% față de anul precedent 27.926 26.488 1.438 -0,6% față de anul precedent 640 -5,5% față de anul precedent 0 0
2021 24.918 -27,5% față de anul precedent 25.642 24.196 1.446 -53,3% față de anul precedent 677 -68,4% față de anul precedent 0 0
2020 34.353 -18,5% față de anul precedent 34.353 31.260 3.093 -30,1% față de anul precedent 2.139 -32,2% față de anul precedent 0 0
2019 42.143 -6,8% față de anul precedent 42.243 37.821 4.422 +22,9% față de anul precedent 3.155 +40,8% față de anul precedent 0 0
2018 45.239 +28,0% față de anul precedent 45.239 41.641 3.598 -7,2% față de anul precedent 2.241 -20,5% față de anul precedent 0 0
2017 35.342 -17,5% față de anul precedent 35.342 31.463 3.879 -16,9% față de anul precedent 2.819 -16,6% față de anul precedent 0 0
2016 42.828 +0,2% față de anul precedent 42.828 38.162 4.666 -8,1% față de anul precedent 3.381 -10,8% față de anul precedent 0 0
2015 42.758 +81,7% față de anul precedent 42.943 37.866 5.077 +46,5% față de anul precedent 3.789 +38,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 23.528 +114,3% față de anul precedent 24.417 20.951 3.466 +7,0% față de anul precedent 2.733 -4,4% față de anul precedent 0 0
2013 10.977 -17,0% față de anul precedent 12.681 9.442 3.239 +1.160,3% față de anul precedent 2.859 +3.926,8% față de anul precedent 0 0
2012 13.218 -68,1% față de anul precedent 14.218 13.961 257 -88,8% față de anul precedent 71 -96,2% față de anul precedent 0 0
2011 41.440 +489,0% față de anul precedent 43.165 40.879 2.286 1.849 0 0
2010 7.036 -54,7% față de anul precedent 7.036 8.057 0 0 1.021 2.754
2009 15.536 +71,9% față de anul precedent 15.536 15.536 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.523
2008 9.039 9.039 8.600 439 369 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.744 14.150 17.894 0 5 14.145
2023 3.978 14.250 18.228 0 5 14.245
2022 4.212 19.512 23.724 19.029 0 483
2021 4.446 21.774 26.220 7.487 0 14.287
2020 4.680 21.250 25.930 3.257 0 17.993
2019 4.914 18.606 23.520 7.981 0 10.625
2018 5.148 16.336 21.484 2.444 139 13.753
2017 5.382 13.655 19.037 4.806 0 8.849
2016 5.616 9.582 15.198 5.437 0 4.145
2015 5.850 12.430 18.280 9.950 0 2.480
2014 6.084 14.275 20.359 12.424 0 1.851
2013 6.318 6.047 12.365 6.009 0 38
2012 6.552 8.141 14.693 4.127 0 4.014
2011 6.786 14.501 21.287 2.317 0 12.184
2010 7.020 6.867 13.887 588 176 6.103
2009 7.195 9.456 16.651 1.605 218 7.633
2008 7.331 11.259 18.590 7.350 176 3.733

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 17.894 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 18.228 Neraportat 0
2022 7.618 +651,3% față de anul precedent 16.243 Neraportat 0
2021 1.014 -19,8% față de anul precedent 25.343 Neraportat 0
2020 1.265 +27,3% față de anul precedent 24.665 Neraportat 0
2019 994 -53,0% față de anul precedent 22.526 Neraportat 0
2018 2.113 +10,8% față de anul precedent 19.371 Neraportat 0
2017 1.907 +115,0% față de anul precedent 17.130 Neraportat 0
2016 887 -87,9% față de anul precedent 14.311 Neraportat 0
2015 7.351 -44,4% față de anul precedent 10.929 Neraportat 0
2014 13.218 +66,1% față de anul precedent 7.141 Neraportat 0
2013 7.957 -39,5% față de anul precedent 4.408 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 13.144 -33,7% față de anul precedent 1.549 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 19.809 +38,9% față de anul precedent 1.478 Neraportat 1
2010 14.258 -0,1% față de anul precedent -371 Neraportat 0
2009 14.267 -2,8% față de anul precedent 2.384 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 14.683 3.907 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
334 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 38.805 RON. Profit: 1.985 RON

Cifra de afaceri: 38.805 RON. Profit: 1.985 RON

Cifra de afaceri
38.805 RON +38.96% față de anul precedent
Profit net
1.985 RON +210.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.926 RON. Profit: 640 RON

Cifra de afaceri: 27.926 RON. Profit: 640 RON

Cifra de afaceri
27.926 RON +12.07% față de anul precedent
Profit net
640 RON -5.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.618 RON +651.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.918 RON. Profit: 677 RON

Cifra de afaceri: 24.918 RON. Profit: 677 RON

Cifra de afaceri
24.918 RON -27.46% față de anul precedent
Profit net
677 RON -68.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.014 RON -19.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 34.353 RON. Profit: 2.139 RON

Cifra de afaceri: 34.353 RON. Profit: 2.139 RON

Cifra de afaceri
34.353 RON -18.48% față de anul precedent
Profit net
2.139 RON -32.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.265 RON +27.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 42.143 RON. Profit: 3.155 RON

Cifra de afaceri: 42.143 RON. Profit: 3.155 RON

Cifra de afaceri
42.143 RON -6.84% față de anul precedent
Profit net
3.155 RON +40.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
994 RON -52.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 45.239 RON. Profit: 2.241 RON

Cifra de afaceri: 45.239 RON. Profit: 2.241 RON

Cifra de afaceri
45.239 RON +28% față de anul precedent
Profit net
2.241 RON -20.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.113 RON +10.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 35.342 RON. Profit: 2.819 RON

Cifra de afaceri: 35.342 RON. Profit: 2.819 RON

Cifra de afaceri
35.342 RON -17.48% față de anul precedent
Profit net
2.819 RON -16.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.907 RON +114.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 42.828 RON. Profit: 3.381 RON

Cifra de afaceri: 42.828 RON. Profit: 3.381 RON

Cifra de afaceri
42.828 RON +0.16% față de anul precedent
Profit net
3.381 RON -10.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
887 RON -87.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 42.758 RON. Profit: 3.789 RON

Cifra de afaceri: 42.758 RON. Profit: 3.789 RON

Cifra de afaceri
42.758 RON +81.73% față de anul precedent
Profit net
3.789 RON +38.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.351 RON -44.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 23.528 RON. Profit: 2.733 RON

Cifra de afaceri: 23.528 RON. Profit: 2.733 RON

Cifra de afaceri
23.528 RON +114.34% față de anul precedent
Profit net
2.733 RON -4.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.218 RON +66.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 10.977 RON. Profit: 2.859 RON

Cifra de afaceri: 10.977 RON. Profit: 2.859 RON

Cifra de afaceri
10.977 RON -16.95% față de anul precedent
Profit net
2.859 RON +3926.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
7.957 RON -39.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 13.218 RON. Profit: 71 RON

Cifra de afaceri: 13.218 RON. Profit: 71 RON

Cifra de afaceri
13.218 RON -68.1% față de anul precedent
Profit net
71 RON -96.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.144 RON -33.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 41.440 RON. Profit: 1.849 RON

Cifra de afaceri: 41.440 RON. Profit: 1.849 RON

Cifra de afaceri
41.440 RON +488.97% față de anul precedent
Profit net
1.849 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
19.809 RON +38.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 7.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.036 RON -54.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.754 RON
Angajati
0
Datorii
14.258 RON -0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 15.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.536 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.536 RON +71.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.523 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
14.267 RON -2.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 9.039 RON. Profit: 369 RON

Cifra de afaceri: 9.039 RON. Profit: 369 RON

Cifra de afaceri
9.039 RON
Profit net
369 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
14.683 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIVANOIU COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1041 in Mun. Craiova (DOLJ)

IVANOIU COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1041 in Mun. Craiova (DOLJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1041, Dolj

MIRAEM IMPEX S.R.L.
CUI: 4519842CAEN: 1041
Activ
DOLJ, Sat Cetate Com. Cetate1993-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
R.T.D. TRADING SRL
CUI: 15577172CAEN: 1041
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2003-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.579.016 RON
Profit
470.928 RON
Angajati
62
BADICO CELARU S.R.L.
CUI: 2288016CAEN: 1041
Activ
DOLJ, Sat Celaru Com. Celaru1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.989 RON
Profit
1.359 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

GETRIX SA
CUI: 5861672CAEN: 7111
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.760.480 RON
Profit
48.424 RON
Angajati
18
CIPET SRL
CUI: 5861770CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Sat Preajba Com. Malu Mare1994-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.048 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SANDALEX COM S.R.L.
CUI: 5764297CAEN: 4719
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.571 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FIDUCIA TRADING SRL
CUI: 5862554CAEN: 9510
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.021.634 RON
Profit
149.806 RON
Angajati
2
OLTYRE SRL
CUI: 5469920CAEN: 0111
Activ
DOLJ, Orş. Segarcea1994-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.513.437 RON
Profit
7.881.979 RON
Angajati
78
DATECH S.R.L.
CUI: 6258301CAEN: 9511
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-10-10
fara e-Factura
VITICOLA SA
CUI: 2279778CAEN: 9999
Activ
DOLJ, Sat Brădeşti Com. Brădeşti1992-11-28
fara e-Factura
NETIX COMPUTERS SRL
CUI: 11737084CAEN: 2620
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1999-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.418.529 RON
Profit
67.217 RON
Angajati
1
DAYANA ȘUȚĂ SRL
CUI: 37479019CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Poiana Mare Com. Poiana Mare2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.473 RON
Profit
74.310 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IVANOIU COM S.R.L.?

CUI-ul IVANOIU COM S.R.L. este 5861745.

Unde este sediul IVANOIU COM S.R.L.?

IVANOIU COM S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bîrseşti nr. 12, 200315, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata IVANOIU COM S.R.L.?

IVANOIU COM S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IVANOIU COM S.R.L. in 2024?

In 2024, IVANOIU COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are IVANOIU COM S.R.L.?

IVANOIU COM S.R.L. are codul CAEN principal 1041 (Fabricarea uleiurilor și grăsimilor).

Ce profit a inregistrat IVANOIU COM S.R.L. in 2024?

IVANOIU COM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 334 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.