Activ e‑Factură

MARII BOC S.R.L.

CUI: 5928039
CIF: 5928039
Reg. Com.: J38/717/1994
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iulie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:36

Despre MARII BOC S.R.L.

MARII BOC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Băbeni Orş. Băbeni, judetul VÂLCEA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARII BOC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 615.099 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 290.007 RON in 2008 la 615.099 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
615.099 RON
Venituri totale
615.197 RON
Cheltuieli totale
614.313 RON
Profit brut
884 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
67.730 RON
Active circulante
41.395 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.164 RON
Casa & conturi bănci
33.231 RON
Capital propriu
15.302 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Băbeni Orş. Băbeni, 245100
Telefon0250765026

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Băbeni Orş. Băbeni, 245100
Cod poștal: 245100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Băbeni Orş. Băbeni, 245100
Cod postal
245100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.07.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băbeni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
615.099 RON
Rezultat net
-12.236 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 615.099 RON 595.182 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 615.197 RON 595.182 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 614.313 RON 622.618 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 884 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 27.436 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.236 RON 33.706 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 67.730 RON 67.730 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.395 RON 41.377 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 109.125 RON 109.107 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.164 RON 26.292 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.231 RON 15.085 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 93.823 RON 81.569 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.302 RON 27.538 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active109.125RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

86,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale109.125 RON
Datorii totale93.823 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
14,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 615.099 +3,4% față de anul precedent 615.197 614.313 884 0 0 12.236
2023 595.182 +27,7% față de anul precedent 595.182 622.618 0 0 27.436 33.706
2022 466.109 +12,0% față de anul precedent 466.109 544.710 0 0 78.601 83.336
2021 416.266 -8,6% față de anul precedent 416.266 479.358 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 63.092 67.472
2020 455.361 -41,1% față de anul precedent 462.305 453.187 9.118 -93,4% față de anul precedent 4.468 -96,6% față de anul precedent 0 0
2019 772.671 +45,7% față de anul precedent 777.021 639.538 137.483 129.679 0 0
2018 530.453 -6,6% față de anul precedent 526.996 551.365 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 24.369 29.701
2017 567.651 +26,2% față de anul precedent 568.265 541.930 26.335 -59,2% față de anul precedent 20.634 -65,6% față de anul precedent 0 0
2016 449.884 +8,0% față de anul precedent 449.898 385.383 64.515 -25,1% față de anul precedent 60.016 -28,3% față de anul precedent 0 0
2015 416.643 +8,4% față de anul precedent 416.754 330.669 86.085 +154,0% față de anul precedent 83.680 +146,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 384.516 +24,5% față de anul precedent 386.074 352.178 33.896 33.896 0 0
2013 308.762 +1,0% față de anul precedent 410.788 478.646 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 67.858 68.174
2012 305.658 -15,6% față de anul precedent 475.440 468.058 7.382 7.382 0 0
2011 362.058 +22,5% față de anul precedent 373.492 512.720 0 0 139.228 139.228
2010 295.638 +9,2% față de anul precedent 342.705 380.489 0 0 37.784 42.659
2009 270.625 -6,7% față de anul precedent 270.952 372.198 0 0 101.246 105.579
2008 290.007 290.008 417.972 0 0 127.964 127.964

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 67.730 41.395 109.125 0 8.164 33.231
2023 67.730 41.377 109.107 0 26.292 15.085
2022 67.730 49.688 117.418 0 1.497 48.191
2021 67.730 87.202 154.932 0 0 87.202
2020 84.070 144.448 228.518 0 37.969 106.479
2019 101.978 186.930 288.908 7.129 149.595 30.206
2018 120.774 54.235 175.009 18.687 10.898 24.650
2017 62.617 115.651 178.268 35.492 10.625 69.534
2016 63.290 76.611 139.901 54.403 18.092 4.116
2015 64.039 83.302 147.341 36.115 8.633 38.554
2014 67.573 30.703 98.276 13.954 6.553 10.196
2013 75.695 37.115 112.810 21.840 8.339 6.936
2012 95.725 19.702 115.427 8.061 6.034 5.607
2011 103.847 48.602 152.449 41.817 1.827 4.958
2010 123.411 83.273 206.684 73.116 5.340 4.817
2009 148.668 157.252 305.920 88.171 14.978 54.103
2008 114.999 85.261 200.260 53.778 27.111 4.372

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 93.823 +15,0% față de anul precedent 15.302 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2023 81.569 +45,2% față de anul precedent 27.538 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 56.173 +442,6% față de anul precedent 61.245 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 10.352 -37,1% față de anul precedent 144.580 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 16.466 -73,2% față de anul precedent 212.052 Neraportat 4
2019 61.324 -11,3% față de anul precedent 227.584 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 69.117 +62,0% față de anul precedent 105.892 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 42.675 +71,1% față de anul precedent 135.593 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2016 24.942 -56,6% față de anul precedent 114.959 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 57.398 -37,6% față de anul precedent 89.943 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2014 92.013 -46,1% față de anul precedent 6.263 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2013 170.758 +62,8% față de anul precedent -57.633 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2012 104.885 -68,7% față de anul precedent 10.542 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 334.613 +36,3% față de anul precedent -182.164 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2010 245.422 -58,0% față de anul precedent -38.738 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2009 583.844 +56,7% față de anul precedent -277.924 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 372.605 -172.345 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

73din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 615.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 615.099 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
615.099 RON +3.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.236 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
93.823 RON +15.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 595.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 595.182 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
595.182 RON +27.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.706 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
81.569 RON +45.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 466.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 466.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
466.109 RON +11.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
83.336 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
56.173 RON +442.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 416.266 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 416.266 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
416.266 RON -8.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
67.472 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
10.352 RON -37.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 455.361 RON. Profit: 4.468 RON

Cifra de afaceri: 455.361 RON. Profit: 4.468 RON

Cifra de afaceri
455.361 RON -41.07% față de anul precedent
Profit net
4.468 RON -96.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
16.466 RON -73.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 772.671 RON. Profit: 129.679 RON

Cifra de afaceri: 772.671 RON. Profit: 129.679 RON

Cifra de afaceri
772.671 RON +45.66% față de anul precedent
Profit net
129.679 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
61.324 RON -11.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 530.453 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 530.453 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
530.453 RON -6.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.701 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
69.117 RON +61.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 567.651 RON. Profit: 20.634 RON

Cifra de afaceri: 567.651 RON. Profit: 20.634 RON

Cifra de afaceri
567.651 RON +26.18% față de anul precedent
Profit net
20.634 RON -65.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
42.675 RON +71.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 449.884 RON. Profit: 60.016 RON

Cifra de afaceri: 449.884 RON. Profit: 60.016 RON

Cifra de afaceri
449.884 RON +7.98% față de anul precedent
Profit net
60.016 RON -28.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
24.942 RON -56.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 416.643 RON. Profit: 83.680 RON

Cifra de afaceri: 416.643 RON. Profit: 83.680 RON

Cifra de afaceri
416.643 RON +8.36% față de anul precedent
Profit net
83.680 RON +146.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
57.398 RON -37.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 384.516 RON. Profit: 33.896 RON

Cifra de afaceri: 384.516 RON. Profit: 33.896 RON

Cifra de afaceri
384.516 RON +24.53% față de anul precedent
Profit net
33.896 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
92.013 RON -46.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 308.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 308.762 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
308.762 RON +1.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.174 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
170.758 RON +62.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 305.658 RON. Profit: 7.382 RON

Cifra de afaceri: 305.658 RON. Profit: 7.382 RON

Cifra de afaceri
305.658 RON -15.58% față de anul precedent
Profit net
7.382 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
104.885 RON -68.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 362.058 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 362.058 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
362.058 RON +22.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
139.228 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
334.613 RON +36.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 295.638 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 295.638 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
295.638 RON +9.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.659 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
245.422 RON -57.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 270.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 270.625 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
270.625 RON -6.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
105.579 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
583.844 RON +56.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 290.007 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 290.007 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
290.007 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
127.964 RON
Angajati
6
Datorii
372.605 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Vâlcea

UIOREF AL SRL
CUI: 2544114CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1992-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
SOREN COMP SRL
CUI: 17473305CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2005-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.764 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
ABC MEDIA STORY S.R.L.
CUI: 38403116CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
707.616 RON
Profit
627.604 RON
Angajati
1
VOINESITA SRL
CUI: 4247543CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Sat Voineasa Com. Voineasa1993-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
478.317 RON
Profit
4.007 RON
Angajati
4
IKONOS SRL
CUI: 14309325CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Sat Olteni Com. Bujoreni2001-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.087.322 RON
Profit
5.183 RON
Angajati
14
MICHELS PATISSERIE S.R.L.
CUI: 39257230CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Govora2018-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.666 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Vâlcea

LUCI-POL-IMPEX SRL
CUI: 5879955CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.099.488 RON
Profit
282.872 RON
Angajati
33
ALIMCOM MARKET SRL
CUI: 6492093CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1994-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.186 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IPPON S.R.L.
CUI: 5736092CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Orş. Brezoi1994-06-07
fara e-Factura
CORIMAN SRL
CUI: 6532538CAEN: 1071
Activ
VÂLCEA, Sat Creţeni Com. Creţeni1994-12-13
fara e-Factura

Alte firme din Vâlcea

COBALT SRL
CUI: 5928020CAEN: 4777
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1994-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.313.504 RON
Profit
180.679 RON
Angajati
8
CRYS INA SRL
CUI: 5928098CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Sat Linia Com. Budeşti1994-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.607 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CIMPRA SRL
CUI: 5834457CAEN: 2222
Activ
VÂLCEA, Orş. Bălceşti1994-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.324 RON
Profit
1.002 RON
Angajati
6
MARINESCU CORNEL S.R.L.
CUI: 6051097CAEN: 9602
Activ
VÂLCEA, Sat Gura Văii Com. Bujoreni1994-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ABRAVIL SRL
CUI: 5284825CAEN: 4778
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.275 RON
Profit
33.472 RON
Angajati
0
MIAFARM SRL
CUI: 6532546CAEN: 4773
Activ
VÂLCEA, Sat Vaideeni Com. Vaideeni1994-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.286.074 RON
Profit
25.752 RON
Angajati
9
ARASON SRL
CUI: 15088940CAEN: 7120
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.290 RON
Profit
19.028 RON
Angajati
7
ISTORIA PE RAZATOARE S.R.L.
CUI: 48286021CAEN: 7312
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu2023-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.961 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARII BOC S.R.L.?

CUI-ul MARII BOC S.R.L. este 5928039.

Unde este sediul MARII BOC S.R.L.?

MARII BOC S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Băbeni Orş. Băbeni, 245100, Sat Băbeni Orş. Băbeni, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata MARII BOC S.R.L.?

MARII BOC S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARII BOC S.R.L. in 2024?

In 2024, MARII BOC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 615.099 RON.

Cati angajati are MARII BOC S.R.L.?

MARII BOC S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are MARII BOC S.R.L.?

MARII BOC S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat MARII BOC S.R.L. in 2024?

MARII BOC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.236 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.