Radiat

MARVAS COMTRANS SRL

CUI: 6096404
CIF: 6096404
Reg. Com.: J05/2870/1994
CAEN: 5262
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 august 1994 · 31 ani
Radiată din: 18 august 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:03

Despre MARVAS COMTRANS SRL

MARVAS COMTRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Beiuş, judetul BIHOR, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul transport si depozitare (cod CAEN 5262). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din august 2026).

In 2024, MARVAS COMTRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 32.017 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 37.319 RON in 2008 la 32.017 RON in 2024. Datoriile raportate (190.189 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 14 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 10 la nivel national in domeniul sau (80 firme).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
32.017 RON
Venituri totale
32.017 RON
Cheltuieli totale
62.316 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
29.594 RON
Active circulante
27.713 RON
Stocuri
14.447 RON
Creanțe
13.128 RON
Casa & conturi bănci
138 RON
Capital propriu
-132.882 RON
Cifra de afaceri · CAEN 5262
Loc 10 din 80
Profit net · CAEN 5262
Loc 12 din 80
Angajati · CAEN 5262
Loc 3 din 80

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Beiuş, STR. SAMUIL VULCAN nr. 10

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Beiuş, STR. SAMUIL VULCAN nr. 10
Cod poștal: 415200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Beiuş, Pţa. Samuil Vulcan nr. 10, 415200
Cod postal
415200
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
18 august 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 18.08.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
32.017 RON
Rezultat net
-30.620 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 32.017 RON 36.803 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 32.017 RON 36.803 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 62.316 RON 72.920 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 30.299 RON 36.117 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 30.620 RON 36.485 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 29.594 RON 29.594 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.713 RON 45.101 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 57.307 RON 74.695 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 14.447 RON 38.557 RON
CreanțeSume de încasat 13.128 RON 153 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 138 RON 6.391 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 190.189 RON 176.957 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -132.882 RON -102.262 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active57.307RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

331,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale57.307 RON
Datorii totale190.189 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-231,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 32.017 -13,0% față de anul precedent 32.017 62.316 0 0 30.299 30.620
2023 36.803 +8,6% față de anul precedent 36.803 72.920 0 0 36.117 36.485
2022 33.897 +11,5% față de anul precedent 33.897 56.585 0 0 22.688 23.026
2021 30.397 -1,3% față de anul precedent 30.397 46.582 0 0 16.185 16.489
2020 30.807 -46,6% față de anul precedent 30.807 40.073 0 0 9.266 9.562
2019 57.703 +6,6% față de anul precedent 57.765 65.954 0 0 8.189 8.765
2018 54.127 -14,2% față de anul precedent 54.128 61.294 0 0 7.166 7.708
2017 63.085 -9,8% față de anul precedent 63.099 65.219 0 0 2.120 2.752
2016 69.921 +83,2% față de anul precedent 69.921 71.300 0 0 1.379 2.253
2015 38.163 +19,7% față de anul precedent 38.163 44.755 0 0 Neraportat 7.737
2014 31.896 +8,1% față de anul precedent 31.896 47.022 0 0 15.126 16.083
2013 29.507 +37,4% față de anul precedent 29.695 35.681 0 0 5.986 6.816
2012 21.477 -10,1% față de anul precedent 21.477 31.125 0 0 9.648 9.648
2011 23.896 -9,2% față de anul precedent 23.896 31.758 0 0 7.862 7.862
2010 26.307 -35,0% față de anul precedent 26.307 27.627 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.320 2.970
2009 40.493 +8,5% față de anul precedent 40.493 34.922 5.571 +17,4% față de anul precedent 3.836 +0,6% față de anul precedent 0 0
2008 37.319 37.319 32.573 4.746 3.813 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 29.594 27.713 57.307 14.447 13.128 138
2023 29.594 45.101 74.695 38.557 153 6.391
2022 29.594 48.410 78.004 42.608 153 5.649
2021 29.594 53.778 83.372 53.541 153 84
2020 29.594 68.438 98.032 67.745 153 540
2019 29.594 79.843 109.437 79.784 0 59
2018 29.594 77.230 106.824 75.096 0 2.134
2017 29.594 69.218 98.812 68.250 0 968
2016 29.594 65.669 95.263 62.155 0 3.514
2015 29.594 59.259 88.853 59.161 0 98
2014 29.594 47.644 77.238 47.631 0 13
2013 29.594 67.308 96.902 62.631 4.133 544
2012 16.524 58.590 75.114 45.018 13.545 27
2011 1.602 48.966 50.568 47.156 1.201 609
2010 2.232 54.657 56.889 53.237 1.356 64
2009 3.246 46.625 49.871 45.261 1.209 155
2008 2.006 26.864 28.870 23.694 1.354 1.816

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 190.189 +7,5% față de anul precedent -132.882 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 176.957 +23,1% față de anul precedent -102.262 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 143.781 +14,0% față de anul precedent -65.777 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 126.123 +1,5% față de anul precedent -42.751 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 124.294 -1,5% față de anul precedent -26.262 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 126.137 +9,9% față de anul precedent -16.700 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 114.759 +15,9% față de anul precedent -7.935 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 99.039 -28,1% față de anul precedent -227 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 137.669 +6,7% față de anul precedent -42.406 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 129.006 +17,7% față de anul precedent -40.153 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 109.653 -3,2% față de anul precedent -32.415 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 113.234 +33,8% față de anul precedent -16.332 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 84.630 +67,8% față de anul precedent -9.516 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 50.436 +3,2% față de anul precedent 132 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 48.894 +25,7% față de anul precedent 7.995 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 38.906 +79,0% față de anul precedent 10.965 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 21.741 7.129 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MCMARCELA- CORINA LAZAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 30891/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 32.017 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.017 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.017 RON -13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.620 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
190.189 RON +7.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 36.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.803 RON +8.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.485 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
176.957 RON +23.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 33.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.897 RON +11.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.026 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.781 RON +14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 30.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.397 RON -1.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.489 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
126.123 RON +1.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.807 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.807 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.807 RON -46.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.562 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
124.294 RON -1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 57.703 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.703 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.703 RON +6.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.765 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
126.137 RON +9.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 54.127 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.127 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.127 RON -14.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.708 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
114.759 RON +15.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 63.085 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.085 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.085 RON -9.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.752 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
99.039 RON -28.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 69.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.921 RON +83.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.253 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
137.669 RON +6.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 38.163 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.163 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.163 RON +19.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.737 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
129.006 RON +17.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 31.896 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.896 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.896 RON +8.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.083 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
109.653 RON -3.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 29.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.507 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.507 RON +37.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.816 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
113.234 RON +33.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 21.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.477 RON -10.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.648 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
84.630 RON +67.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 23.896 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.896 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.896 RON -9.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.862 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
50.436 RON +3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 26.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.307 RON -35.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.970 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.894 RON +25.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.082026Radiere · Buletin 30891/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
MARVAS COMTRANS SRL
CUI
6096404
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
18.08.2026
Registrul Comerțului
J05/2870/1994
EUID
ROONRC.J05/2870/1994
Sediu
Municipiul Beiuş, Jud. Bihor, STR. SAMUIL VULCAN, Nr. 10, Bl. U1, Ap. 12
Județ
Bihor
Număr încheiere
650461
Data încheierii
17.08.2026
Număr dosar
3094079
Data dosarului
06.08.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Isabelle-Mihaela Sanda
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 30891/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5262, Bihor

MACOM SRL
CUI: 53960CAEN: 5262
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1992-11-26
fara e-Factura
GEDEON SRL
CUI: 12063169CAEN: 5262
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1999-08-26
fara e-Factura
FATIMA COM SRL
CUI: 5858243CAEN: 5262
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-07-01
fara e-Factura
ANELCO SRL
CUI: 18481098CAEN: 5262
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-03-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARVAS COMTRANS SRL?

CUI-ul MARVAS COMTRANS SRL este 6096404.

Unde este sediul MARVAS COMTRANS SRL?

MARVAS COMTRANS SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Beiuş, STR. SAMUIL VULCAN nr. 10, Mun. Beiuş, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MARVAS COMTRANS SRL?

MARVAS COMTRANS SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARVAS COMTRANS SRL in 2024?

In 2024, MARVAS COMTRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 32.017 RON.

Cati angajati are MARVAS COMTRANS SRL?

MARVAS COMTRANS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MARVAS COMTRANS SRL?

MARVAS COMTRANS SRL are codul CAEN principal 5262.

Ce profit a inregistrat MARVAS COMTRANS SRL in 2024?

MARVAS COMTRANS SRL a inregistrat o pierdere neta de 30.620 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.