Activ Plătitor TVAe‑Factură

POLSINO TRANS SRL

CUI: 6117604
CIF: RO6117604
Reg. Com.: J1994001696245
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 septembrie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:33

Despre POLSINO TRANS SRL

POLSINO TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Seini, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POLSINO TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.507.186 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.870.837 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 42, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.664.852 RON in 2008 la 28.507.186 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.507.186 RON
Venituri totale
29.244.238 RON
Cheltuieli totale
24.774.521 RON
Profit brut
4.469.717 RON
Profit net
3.870.837 RON
Marja profit net
13,58%
Active imobilizate
15.985.970 RON
Active circulante
7.213.796 RON
Stocuri
67.326 RON
Creanțe
3.186.908 RON
Casa & conturi bănci
3.959.562 RON
Capital propriu
16.313.393 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Seini, Str. Pomilor nr. 13
Telefon0262491055
Fax0262491826

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Seini, Str. Pomilor nr. 13
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Seini, Str. Pomilor nr. 13
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.09.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.507.186 RON
Rezultat net
3.870.837 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.507.186 RON 24.600.579 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 29.244.238 RON 25.790.970 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 24.774.521 RON 22.746.981 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.469.717 RON 3.043.989 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.870.837 RON 2.643.389 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.985.970 RON 15.046.075 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.213.796 RON 5.104.232 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.199.766 RON 20.150.307 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 67.326 RON 89.195 RON
CreanțeSume de încasat 3.186.908 RON 4.029.586 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.959.562 RON 985.451 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.886.373 RON 6.907.561 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.313.393 RON 13.249.869 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 42 persoane 39 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.199.766RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.199.766 RON
Datorii totale6.886.373 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,7 %Profit net / active totale
ROE
23,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.507.186 +15,9% față de anul precedent 29.244.238 24.774.521 4.469.717 +46,8% față de anul precedent 3.870.837 +46,4% față de anul precedent 0 0
2023 24.600.579 +20,4% față de anul precedent 25.790.970 22.746.981 3.043.989 +43,2% față de anul precedent 2.643.389 +44,7% față de anul precedent 0 0
2022 20.432.340 +79,4% față de anul precedent 21.078.504 18.953.431 2.125.073 +66,5% față de anul precedent 1.827.315 +68,3% față de anul precedent 0 0
2021 11.388.301 +4,6% față de anul precedent 12.158.607 10.882.581 1.276.026 -11,1% față de anul precedent 1.086.005 -11,4% față de anul precedent 0 0
2020 10.890.658 -3,9% față de anul precedent 11.468.249 10.033.182 1.435.067 +14,1% față de anul precedent 1.225.067 +14,8% față de anul precedent 0 0
2019 11.326.991 +12,5% față de anul precedent 12.018.376 10.760.306 1.258.070 +27,3% față de anul precedent 1.067.075 +26,7% față de anul precedent 0 0
2018 10.071.668 +11,5% față de anul precedent 10.168.084 9.179.985 988.099 -12,6% față de anul precedent 841.969 -10,6% față de anul precedent 0 0
2017 9.031.734 +15,3% față de anul precedent 9.290.534 8.160.590 1.129.944 +23,0% față de anul precedent 941.819 +23,5% față de anul precedent 0 0
2016 7.834.614 +0,3% față de anul precedent 8.325.913 7.407.000 918.913 -35,8% față de anul precedent 762.505 -45,4% față de anul precedent 0 0
2015 7.807.696 +27,7% față de anul precedent 8.305.496 6.873.635 1.431.861 +158,1% față de anul precedent 1.396.861 +182,3% față de anul precedent 0 0
2014 6.114.955 +5,3% față de anul precedent 6.694.620 6.139.838 554.782 +170,5% față de anul precedent 494.782 +189,7% față de anul precedent 0 0
2013 5.805.980 -5,6% față de anul precedent 6.144.808 5.939.734 205.074 +56,3% față de anul precedent 170.793 +56,0% față de anul precedent 0 0
2012 6.152.738 -6,6% față de anul precedent 6.577.539 6.446.356 131.183 -20,9% față de anul precedent 109.511 -20,0% față de anul precedent 0 0
2011 6.585.501 +22,3% față de anul precedent 6.945.300 6.779.557 165.743 +108,8% față de anul precedent 136.820 +116,9% față de anul precedent 0 0
2010 5.387.121 +28,5% față de anul precedent 5.691.988 5.612.616 79.372 +30,3% față de anul precedent 63.069 +26,5% față de anul precedent 0 0
2009 4.191.824 -10,1% față de anul precedent 4.830.688 4.769.785 60.903 +18,6% față de anul precedent 49.869 +18,6% față de anul precedent 0 0
2008 4.664.852 5.063.960 5.012.591 51.369 42.061 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.985.970 7.213.796 23.199.766 67.326 3.186.908 3.959.562
2023 15.046.075 5.104.232 20.150.307 89.195 4.029.586 985.451
2022 13.163.359 3.769.323 16.932.682 72.963 3.536.249 160.111
2021 6.687.179 3.473.144 10.160.323 82.384 2.609.319 781.441
2020 5.918.366 2.407.538 8.325.904 65.721 1.752.930 588.887
2019 6.254.981 2.755.383 9.010.364 27.735 2.166.293 561.355
2018 4.814.480 2.780.349 7.594.829 21.347 2.060.234 698.768
2017 3.854.372 2.692.668 6.547.040 49.739 1.825.745 817.184
2016 2.242.039 2.791.269 5.033.308 119.053 1.915.226 756.990
2015 3.246.039 2.390.206 5.636.245 171.045 1.751.265 467.896
2014 1.731.651 1.779.643 3.511.294 72.495 1.573.146 134.002
2013 883.967 1.514.507 2.398.474 66.464 1.336.445 111.598
2012 1.170.236 1.380.696 2.550.932 61.720 1.120.654 198.322
2011 1.015.624 1.104.374 2.119.998 8.704 1.070.888 24.782
2010 952.853 1.016.606 1.969.459 13.782 772.985 229.839
2009 1.083.983 1.335.466 2.419.449 10.039 1.324.008 1.419
2008 1.034.765 898.466 1.933.231 8.628 835.595 54.243

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.886.373 -0,3% față de anul precedent 16.313.393 Neraportat 42 +7,7% față de anul precedent
2023 6.907.561 +0,2% față de anul precedent 13.249.869 Neraportat 39 +21,9% față de anul precedent
2022 6.894.648 +253,1% față de anul precedent 10.038.034 Neraportat 32 +14,3% față de anul precedent
2021 1.952.604 +63,6% față de anul precedent 8.207.719 Neraportat 28 -6,7% față de anul precedent
2020 1.193.526 -61,5% față de anul precedent 7.132.378 Neraportat 30 0,0% față de anul precedent
2019 3.098.053 +16,9% față de anul precedent 5.912.311 Neraportat 30 0,0% față de anul precedent
2018 2.649.594 +13,1% față de anul precedent 4.945.235 Neraportat 30
2017 2.343.775 +30,8% față de anul precedent 4.203.265 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 1.791.354 -27,2% față de anul precedent 3.261.448 Neraportat 23 -4,2% față de anul precedent
2015 2.460.377 +26,1% față de anul precedent 3.195.362 Neraportat 24 +9,1% față de anul precedent
2014 1.950.674 +47,6% față de anul precedent 1.589.198 Neraportat 22 +10,0% față de anul precedent
2013 1.321.449 -19,7% față de anul precedent 1.077.025 Neraportat 20 +11,1% față de anul precedent
2012 1.644.700 +24,3% față de anul precedent 906.232 Neraportat 18 -10,0% față de anul precedent
2011 1.323.277 +1,1% față de anul precedent 796.721 Neraportat 20 +25,0% față de anul precedent
2010 1.309.558 -28,4% față de anul precedent 659.901 Neraportat 16 +6,7% față de anul precedent
2009 1.828.738 +6,8% față de anul precedent 596.832 Neraportat 15 -16,7% față de anul precedent
2008 1.712.737 257.454 Neraportat 18

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ODOVIDIU DANIEL NEAMŢUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6903/2026cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.507.186 RON. Profit: 3.870.837 RON

Cifra de afaceri: 28.507.186 RON. Profit: 3.870.837 RON

Cifra de afaceri
28.507.186 RON +15.88% față de anul precedent
Profit net
3.870.837 RON +46.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +7.69% față de anul precedent
Datorii
6.886.373 RON -0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 24.600.579 RON. Profit: 2.643.389 RON

Cifra de afaceri: 24.600.579 RON. Profit: 2.643.389 RON

Cifra de afaceri
24.600.579 RON +20.4% față de anul precedent
Profit net
2.643.389 RON +44.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 +21.88% față de anul precedent
Datorii
6.907.561 RON +0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.432.340 RON. Profit: 1.827.315 RON

Cifra de afaceri: 20.432.340 RON. Profit: 1.827.315 RON

Cifra de afaceri
20.432.340 RON +79.42% față de anul precedent
Profit net
1.827.315 RON +68.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +14.29% față de anul precedent
Datorii
6.894.648 RON +253.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 11.388.301 RON. Profit: 1.086.005 RON

Cifra de afaceri: 11.388.301 RON. Profit: 1.086.005 RON

Cifra de afaceri
11.388.301 RON +4.57% față de anul precedent
Profit net
1.086.005 RON -11.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 -6.67% față de anul precedent
Datorii
1.952.604 RON +63.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.890.658 RON. Profit: 1.225.067 RON

Cifra de afaceri: 10.890.658 RON. Profit: 1.225.067 RON

Cifra de afaceri
10.890.658 RON -3.85% față de anul precedent
Profit net
1.225.067 RON +14.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 0% față de anul precedent
Datorii
1.193.526 RON -61.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.326.991 RON. Profit: 1.067.075 RON

Cifra de afaceri: 11.326.991 RON. Profit: 1.067.075 RON

Cifra de afaceri
11.326.991 RON +12.46% față de anul precedent
Profit net
1.067.075 RON +26.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 0% față de anul precedent
Datorii
3.098.053 RON +16.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 10.071.668 RON. Profit: 841.969 RON

Cifra de afaceri: 10.071.668 RON. Profit: 841.969 RON

Cifra de afaceri
10.071.668 RON +11.51% față de anul precedent
Profit net
841.969 RON -10.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30
Datorii
2.649.594 RON +13.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.031.734 RON. Profit: 941.819 RON

Cifra de afaceri: 9.031.734 RON. Profit: 941.819 RON

Cifra de afaceri
9.031.734 RON +15.28% față de anul precedent
Profit net
941.819 RON +23.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.343.775 RON +30.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 7.834.614 RON. Profit: 762.505 RON

Cifra de afaceri: 7.834.614 RON. Profit: 762.505 RON

Cifra de afaceri
7.834.614 RON +0.34% față de anul precedent
Profit net
762.505 RON -45.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 -4.17% față de anul precedent
Datorii
1.791.354 RON -27.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 7.807.696 RON. Profit: 1.396.861 RON

Cifra de afaceri: 7.807.696 RON. Profit: 1.396.861 RON

Cifra de afaceri
7.807.696 RON +27.68% față de anul precedent
Profit net
1.396.861 RON +182.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +9.09% față de anul precedent
Datorii
2.460.377 RON +26.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 6.114.955 RON. Profit: 494.782 RON

Cifra de afaceri: 6.114.955 RON. Profit: 494.782 RON

Cifra de afaceri
6.114.955 RON +5.32% față de anul precedent
Profit net
494.782 RON +189.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 +10% față de anul precedent
Datorii
1.950.674 RON +47.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 5.805.980 RON. Profit: 170.793 RON

Cifra de afaceri: 5.805.980 RON. Profit: 170.793 RON

Cifra de afaceri
5.805.980 RON -5.64% față de anul precedent
Profit net
170.793 RON +55.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.321.449 RON -19.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.152.738 RON. Profit: 109.511 RON

Cifra de afaceri: 6.152.738 RON. Profit: 109.511 RON

Cifra de afaceri
6.152.738 RON -6.57% față de anul precedent
Profit net
109.511 RON -19.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 -10% față de anul precedent
Datorii
1.644.700 RON +24.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.585.501 RON. Profit: 136.820 RON

Cifra de afaceri: 6.585.501 RON. Profit: 136.820 RON

Cifra de afaceri
6.585.501 RON +22.25% față de anul precedent
Profit net
136.820 RON +116.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +25% față de anul precedent
Datorii
1.323.277 RON +1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 5.387.121 RON. Profit: 63.069 RON

Cifra de afaceri: 5.387.121 RON. Profit: 63.069 RON

Cifra de afaceri
5.387.121 RON +28.51% față de anul precedent
Profit net
63.069 RON +26.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +6.67% față de anul precedent
Datorii
1.309.558 RON -28.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.191.824 RON. Profit: 49.869 RON

Cifra de afaceri: 4.191.824 RON. Profit: 49.869 RON

Cifra de afaceri
4.191.824 RON -10.14% față de anul precedent
Profit net
49.869 RON +18.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.828.738 RON +6.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.664.852 RON. Profit: 42.061 RON

Cifra de afaceri: 4.664.852 RON. Profit: 42.061 RON

Cifra de afaceri
4.664.852 RON
Profit net
42.061 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18
Datorii
1.712.737 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOLSINO TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Seini (MARAMUREŞ)

POLSINO TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Seini (MARAMUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.022026Mentiune · Buletin 6903/2026cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

cod obiect de activitate; modificare durată mandat persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
POLSINO TRANS SRL
CUI
6117604
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.02.2026
Registrul Comerțului
J1994001696245
EUID
ROONRC.J1994001696245
Sediu
Jud. Maramureş, Loc. Seini, Oraş Seini, Strada Pomilor, Nr. 13
Județ
Maramureş
Număr încheiere
148059
Data încheierii
20.02.2026
Număr dosar
764236
Data dosarului
19.02.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Petru Hotea

Subiecte

cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 764236 din 19.02.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 16.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6903/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Maramureş

TRANS ORZA SRL
CUI: 9479676CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Giuleşti Com. Giuleşti1997-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.580.150 RON
Profit
268.397 RON
Angajati
57
AURORA EXPEDIŢII SRL
CUI: 25820359CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2009-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.038.585 RON
Profit
472.118 RON
Angajati
49
ISTVAN TRANS SRL
CUI: 22415483CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2007-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.711.244 RON
Profit
3.298.623 RON
Angajati
65
RABELINK TRANSPORT SRL
CUI: 34129566CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.761.882 RON
Profit
305.395 RON
Angajati
45
LAMVIL TRUCK SPEDITION S.R.L.
CUI: 42885455CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.841.052 RON
Profit
187.708 RON
Angajati
15

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Maramureş

PRIOR COM SRL
CUI: 6360599CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1994-11-08
fara e-Factura
BLUE MOON TRUCKS S.R.L.
CUI: 5910007CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Cavnic1994-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.179.434 RON
Profit
458.844 RON
Angajati
21
JUVITA TRANS SRL
CUI: 6404717CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.081.634 RON
Profit
97.793 RON
Angajati
23

Alte firme din Maramureş

OLFANIX SERV SRL
CUI: 6117566CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa1994-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.740 RON
Profit
19.988 RON
Angajati
0
REKKEM COM S.R.L.
CUI: 6117698CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei1994-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
920.889 RON
Profit
246.371 RON
Angajati
2
ALAHAMBRA SRL
CUI: 6077470CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.019 RON
Profit
175.329 RON
Angajati
0
MERLASANA SRL
CUI: 5535102CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mesteacăn Com. Valea Chioarului1994-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.138.360 RON
Profit
4.178 RON
Angajati
13
TUBER-TRANSP SRL
CUI: 6659095CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-12-28
fara e-Factura
AWESOME PROJECTS SRL
CUI: 13163913CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2000-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.946.864 RON
Profit
1.710.857 RON
Angajati
20
NUTRI DIAB CENTER S.R.L.
CUI: 40488351CAEN: 8622
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.597 RON
Profit
10.710 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POLSINO TRANS SRL?

CUI-ul POLSINO TRANS SRL este 6117604.

Unde este sediul POLSINO TRANS SRL?

POLSINO TRANS SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Seini, Str. Pomilor nr. 13, Orş. Seini, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata POLSINO TRANS SRL?

POLSINO TRANS SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POLSINO TRANS SRL in 2024?

In 2024, POLSINO TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.507.186 RON.

Cati angajati are POLSINO TRANS SRL?

POLSINO TRANS SRL a raportat un numar mediu de 42 salariati in 2024.

Ce activitate are POLSINO TRANS SRL?

POLSINO TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat POLSINO TRANS SRL in 2024?

POLSINO TRANS SRL a inregistrat un profit net de 3.870.837 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.