Activ

FC LUNCA IMPEX S.R.L.

CUI: 6133049
CIF: 6133049
Reg. Com.: J34/671/1994
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 septembrie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 04:12

Despre FC LUNCA IMPEX S.R.L.

FC LUNCA IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Segarcea-Vale, judetul TELEORMAN, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FC LUNCA IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 60.208 RON, in crestere fata de anul precedent (+43.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 390 RON in 2008 la 60.208 RON in 2024. Datoriile raportate (165.997 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
60.208 RON
Venituri totale
60.209 RON
Cheltuieli totale
75.937 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
20.905 RON
Active circulante
9.775 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.270 RON
Casa & conturi bănci
2.505 RON
Capital propriu
-135.317 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Com. Segarcea-Vale, Sat OLTEANCA, 147335

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Com. Segarcea-Vale, Sat OLTEANCA, 147335
Cod poștal: 147335
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Com. Segarcea-Vale, Sat OLTEANCA, 147335
Cod postal
147335
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.09.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turnu Măgurele
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
60.208 RON
Rezultat net
-15.728 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 60.208 RON 41.831 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 60.209 RON 41.831 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 75.937 RON 72.330 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 15.728 RON 30.499 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 15.728 RON 30.917 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 20.905 RON 22.166 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.775 RON 7.904 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 30.680 RON 30.070 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.270 RON 3.071 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.505 RON 4.833 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 165.997 RON 149.659 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -135.317 RON -119.589 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active30.680RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

541,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale30.680 RON
Datorii totale165.997 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-441,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 60.208 +43,9% față de anul precedent 60.209 75.937 0 0 15.728 15.728
2023 41.831 -8,3% față de anul precedent 41.831 72.330 0 0 30.499 30.917
2022 45.615 +12,7% față de anul precedent 45.615 79.029 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.414 33.870
2021 40.490 +248,5% față de anul precedent 40.490 38.680 1.810 1.405 0 0
2020 11.620 12.560 38.186 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.626 25.752
2019 0 -100,0% față de anul precedent 118.625 43.980 74.645 73.459 0 0
2018 20.161 -85,4% față de anul precedent 20.161 30.149 0 -100,0% față de anul precedent 0 9.988 10.190
2017 138.000 +7.831,0% față de anul precedent 138.000 137.551 449 -65,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 919
2016 1.740 +241,2% față de anul precedent 1.740 425 1.315 +1.447,1% față de anul precedent 1.263 +1.385,9% față de anul precedent 0 0
2015 510 -72,6% față de anul precedent 510 425 85 85 Neraportat 0
2014 1.860 -22,5% față de anul precedent 1.860 8.015 0 0 6.155 6.211
2013 2.400 -84,7% față de anul precedent 2.400 16.452 0 0 14.052 14.124
2012 15.691 +9,4% față de anul precedent 15.692 16.672 0 0 980 1.451
2011 14.342 +551,9% față de anul precedent 41.772 44.712 0 0 2.940 3.331
2010 2.200 +233,3% față de anul precedent 2.201 16.766 0 0 14.565 16.215
2009 660 +69,2% față de anul precedent 663 15.733 0 0 15.070 16.547
2008 390 10.390 22.750 0 0 12.360 12.655

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 20.905 9.775 30.680 0 7.270 2.505
2023 22.166 7.904 30.070 0 3.071 4.833
2022 23.537 20.266 43.803 0 19.793 473
2021 24.909 34.034 58.943 7.913 25.601 520
2020 26.279 24.714 50.993 2.089 9.671 12.954
2019 27.649 64.437 92.086 650 47.426 16.361
2018 29.020 18.912 47.932 0 4.661 14.251
2017 30.391 41.577 71.968 5.008 4.661 31.908
2016 21.370 15.598 36.968 12.812 62 2.724
2015 21.370 14.708 36.078 12.812 62 1.834
2014 16.232 14.197 30.429 12.812 1 1.384
2013 19.743 12.871 32.614 12.812 1 58
2012 23.919 14.656 38.575 12.812 901 943
2011 28.095 21.896 49.991 12.812 2.608 6.476
2010 5.274 48.210 53.484 40.242 2.619 5.349
2009 9.882 51.590 61.472 40.242 2.607 8.741
2008 14.490 54.201 68.691 40.247 2.558 11.396

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 165.997 +10,9% față de anul precedent -135.317 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 149.659 +13,0% față de anul precedent -119.589 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 132.475 +16,5% față de anul precedent -88.672 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 113.745 -3,5% față de anul precedent -54.802 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 117.841 -11,5% față de anul precedent -66.848 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 133.181 -18,0% față de anul precedent -41.095 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 162.486 -7,9% față de anul precedent -114.554 Neraportat 1 -83,3% față de anul precedent
2017 176.332 +26,2% față de anul precedent -104.364 Neraportat 6
2016 139.761 -0,3% față de anul precedent -102.793 Neraportat 0
2015 140.134 +0,3% față de anul precedent -104.056 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 139.708 +2,5% față de anul precedent -109.279 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 136.347 +6,4% față de anul precedent -103.733 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 128.184 -7,2% față de anul precedent -89.609 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 138.149 -0,1% față de anul precedent -88.158 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 138.311 +6,3% față de anul precedent -84.827 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 130.084 +7,7% față de anul precedent -68.612 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 120.756 -52.065 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 60.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.208 RON +43.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.728 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
165.997 RON +10.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 41.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.831 RON -8.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.917 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
149.659 RON +12.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 45.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 45.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
45.615 RON +12.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.870 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
132.475 RON +16.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.490 RON. Profit: 1.405 RON

Cifra de afaceri: 40.490 RON. Profit: 1.405 RON

Cifra de afaceri
40.490 RON +248.45% față de anul precedent
Profit net
1.405 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.745 RON -3.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.620 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.752 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
117.841 RON -11.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 73.459 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 73.459 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
73.459 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
133.181 RON -18.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.161 RON -85.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.190 RON
Angajati
1 -83.33% față de anul precedent
Datorii
162.486 RON -7.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 138.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 138.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
138.000 RON +7831.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
919 RON
Angajati
6
Datorii
176.332 RON +26.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.740 RON. Profit: 1.263 RON

Cifra de afaceri: 1.740 RON. Profit: 1.263 RON

Cifra de afaceri
1.740 RON +241.18% față de anul precedent
Profit net
1.263 RON +1385.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
139.761 RON -0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 510 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri: 510 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri
510 RON -72.58% față de anul precedent
Profit net
85 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
140.134 RON +0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.860 RON -22.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.211 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
139.708 RON +2.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.400 RON -84.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.124 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
136.347 RON +6.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 15.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.691 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.691 RON +9.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.451 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
128.184 RON -7.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 14.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.342 RON +551.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.331 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
138.149 RON -0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.200 RON +233.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.215 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
138.311 RON +6.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
660 RON +69.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.547 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
130.084 RON +7.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
390 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.655 RON
Angajati
2
Datorii
120.756 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFC LUNCA IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Com. Segarcea-Vale (TELEORMAN)

FC LUNCA IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Com. Segarcea-Vale (TELEORMAN)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Teleorman

WEB IT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43045146CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2020-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.511 RON
Profit
18.803 RON
Angajati
0
ARRA & S ALL CONSTRUCTION S.R.L.
CUI: 41965637CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Drăcşani Com. Drăcşenei2019-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.993 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RADU-CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45566230CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Băduleasa Com. Putineiu2022-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.324 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRIVEI ALEXCAR S.R.L.
CUI: 48248141CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Siliştea Com. Siliştea2023-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FINISAJE COBALTO S.R.L.
CUI: 46530749CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Scrioaştea Com. Scrioaştea2022-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.154 RON
Profit
58.781 RON
Angajati
1
PIC MIH CRI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39552760CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Băcăleşti Com. Călmăţuiu de Sus2018-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.000 RON
Profit
8.908 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Teleorman

GEO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 1398649CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Sat Poeni Com. Poeni1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.048 RON
Profit
1.435 RON
Angajati
0
HIDRO OLT SRL
CUI: 9339761CAEN: 4120
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1997-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Teleorman

AGRO NICOLAE S.R.L.
CUI: 6132990CAEN: 0161
Activ
TELEORMAN, Sat Islaz Com. Islaz1994-09-05
fara e-Factura
MIKNEL IMPEX S.R.L.
CUI: 6131234CAEN: 4711
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1994-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.537 RON
Profit
10.416 RON
Angajati
1
TUDOR & CATI SRL
CUI: 6312265CAEN: 4711
Activ
TELEORMAN, Sat Merenii de Sus Com. Mereni1994-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.858.227 RON
Profit
162.663 RON
Angajati
5
GARDENIA SERV SRL
CUI: 5042937CAEN: 1421
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1994-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.220.227 RON
Profit
612.041 RON
Angajati
10
YNACRIS SRL
CUI: 17960645CAEN: 9630
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2005-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.019 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FC LUNCA IMPEX S.R.L.?

CUI-ul FC LUNCA IMPEX S.R.L. este 6133049.

Unde este sediul FC LUNCA IMPEX S.R.L.?

FC LUNCA IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, TELEORMAN, Com. Segarcea-Vale, Sat OLTEANCA, 147335, Com. Segarcea-Vale, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata FC LUNCA IMPEX S.R.L.?

FC LUNCA IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FC LUNCA IMPEX S.R.L. in 2024?

In 2024, FC LUNCA IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 60.208 RON.

Cati angajati are FC LUNCA IMPEX S.R.L.?

FC LUNCA IMPEX S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FC LUNCA IMPEX S.R.L.?

FC LUNCA IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat FC LUNCA IMPEX S.R.L. in 2024?

FC LUNCA IMPEX S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 15.728 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.