Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 20:11
Despre MINION ANGRO SRL
MINION ANGRO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MINION ANGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 551.708 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+9197.4%). Profitul net inregistrat a fost de 91.643 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 324.226 RON in 2008 la 551.708 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 551.708 RON
- Venituri totale
- 1.153.798 RON
- Cheltuieli totale
- 1.046.413 RON
- Profit brut
- 107.385 RON
- Profit net
- 91.643 RON
- Marja profit net
- 16,61%
- Active imobilizate
- 83.581 RON
- Active circulante
- 1.037.451 RON
- Stocuri
- 952.661 RON
- Creanțe
- 42.722 RON
- Casa & conturi bănci
- 42.068 RON
- Capital propriu
- 1.033.326 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. B3 nr. 34, 905700
- Detalii
- CAMERA 3
- Cod postal
- 905700
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.09.1994
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 551.708 RON
- Rezultat net
- 91.643 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 551.708 RON | 5.934 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.153.798 RON | 305.741 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.046.413 RON | 350.573 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 107.385 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 91.643 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 44.832 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 44.858 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 83.581 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.037.451 RON | 1.460.478 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.121.032 RON | 1.460.478 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 952.661 RON | 952.660 RON |
| CreanțeSume de încasat | 42.722 RON | 368.616 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 42.068 RON | 40.051 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 87.706 RON | 83.795 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.033.326 RON | 1.376.683 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 8,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 8,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 11,83 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 92,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 551.708 +9.197,4% față de anul precedent | 1.153.798 | 1.046.413 | 107.385 | 91.643 | 0 | 0 |
| 2023 | 5.934 -99,7% față de anul precedent | 305.741 | 350.573 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 44.832 | 44.858 |
| 2022 | 1.891.848 -13,6% față de anul precedent | 2.190.032 | 900.082 | 1.289.950 -20,4% față de anul precedent | 1.273.868 -20,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.190.456 -31,6% față de anul precedent | 2.948.009 | 1.326.788 | 1.621.221 -29,6% față de anul precedent | 1.599.316 -29,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 3.202.647 +214,0% față de anul precedent | 3.502.005 | 1.198.328 | 2.303.677 | 2.274.953 | 0 | 0 |
| 2019 | 1.019.908 +30,5% față de anul precedent | 1.032.612 | 1.500.733 | 0 | 0 | 468.121 | 478.320 |
| 2018 | 781.519 +47,5% față de anul precedent | 781.519 | 912.589 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 131.070 | 138.885 |
| 2017 | 529.728 -8,0% față de anul precedent | 529.730 | 410.391 | 119.339 +58,4% față de anul precedent | 115.822 +93,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 575.548 -8,2% față de anul precedent | 580.119 | 504.768 | 75.351 -63,4% față de anul precedent | 59.738 -65,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 627.054 +32,0% față de anul precedent | 629.376 | 423.392 | 205.984 +269,1% față de anul precedent | 173.027 +269,1% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 475.167 +17,2% față de anul precedent | 479.690 | 423.878 | 55.812 +16,0% față de anul precedent | 46.882 +17,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 405.593 -1,2% față de anul precedent | 455.972 | 407.836 | 48.136 -2,5% față de anul precedent | 39.837 -2,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 410.583 -19,2% față de anul precedent | 418.903 | 369.511 | 49.392 -58,0% față de anul precedent | 41.036 -58,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 508.030 +97,1% față de anul precedent | 508.062 | 390.562 | 117.500 +174,1% față de anul precedent | 98.700 +177,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 257.816 +18,4% față de anul precedent | 262.756 | 219.892 | 42.864 +810,3% față de anul precedent | 35.630 +148.358,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 217.783 -32,8% față de anul precedent | 236.177 | 231.468 | 4.709 +1.057,0% față de anul precedent | 24 -91,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 324.226 | 325.245 | 324.838 | 407 | 282 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83.581 | 1.037.451 | 1.121.032 | 952.661 | 42.722 | 42.068 |
| 2023 | 0 | 1.460.478 | 1.460.478 | 952.660 | 368.616 | 40.051 |
| 2022 | 0 | 1.756.254 | 1.756.254 | 971.685 | 502.217 | 282.352 |
| 2021 | 11.097 | 1.993.228 | 2.004.325 | 1.068.599 | 236.141 | 688.488 |
| 2020 | 27.742 | 2.072.064 | 2.099.806 | 1.036.267 | 216.778 | 819.019 |
| 2019 | 57.081 | 819.610 | 876.691 | 245.931 | 234.574 | 339.105 |
| 2018 | 86.418 | 948.060 | 1.034.478 | 686.086 | 166.544 | 95.430 |
| 2017 | 866.892 | 241.357 | 1.108.249 | 1.567 | 184.356 | 55.434 |
| 2016 | 85.690 | 92.714 | 178.404 | -2.376 | 18.541 | 76.549 |
| 2015 | 38.418 | 262.763 | 301.181 | 933 | 28.211 | 233.619 |
| 2014 | 66.550 | 101.880 | 168.430 | 5.912 | 14.074 | 81.894 |
| 2013 | 96.668 | 253.541 | 350.209 | 15.413 | 16.423 | 221.705 |
| 2012 | 171.999 | 199.400 | 371.399 | 5.800 | 30.079 | 163.521 |
| 2011 | 70.337 | 177.807 | 248.144 | 1.050 | 45.198 | 131.559 |
| 2010 | 73.859 | 58.278 | 132.137 | 1.217 | 47.863 | 9.198 |
| 2009 | 85.726 | 38.351 | 124.077 | 10.392 | 17.126 | 10.833 |
| 2008 | 83.090 | 41.723 | 124.813 | 17.446 | 15.333 | 8.944 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 87.706 +4,7% față de anul precedent | 1.033.326 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 83.795 +163,5% față de anul precedent | 1.376.683 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 31.798 -85,7% față de anul precedent | 1.724.456 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 221.757 +27,4% față de anul precedent | 1.782.568 | Neraportat | 2 -66,7% față de anul precedent |
| 2020 | 174.093 -85,7% față de anul precedent | 1.925.713 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2019 | 1.213.239 +37,9% față de anul precedent | -349.240 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 880.012 +8,0% față de anul precedent | 129.081 | Neraportat | 7 -22,2% față de anul precedent |
| 2017 | 814.898 +2.156,1% față de anul precedent | 267.966 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2016 | 36.120 +1,5% față de anul precedent | 142.284 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2015 | 35.590 +166,3% față de anul precedent | 265.591 | Neraportat | 8 -20,0% față de anul precedent |
| 2014 | 13.366 -88,6% față de anul precedent | 155.064 | Neraportat | 10 -28,6% față de anul precedent |
| 2013 | 117.027 -34,3% față de anul precedent | 233.182 | Neraportat | 14 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 178.053 +95,9% față de anul precedent | 193.346 | Neraportat | 14 +55,6% față de anul precedent |
| 2011 | 90.888 +23,5% față de anul precedent | 157.256 | Neraportat | 9 +80,0% față de anul precedent |
| 2010 | 73.581 -28,1% față de anul precedent | 58.556 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 102.314 -8,9% față de anul precedent | 22.926 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2008 | 112.318 | 14.154 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 551.708 RON. Profit: 91.643 RON
Cifra de afaceri: 551.708 RON. Profit: 91.643 RON
- Cifra de afaceri
- 551.708 RON +9197.4% față de anul precedent
- Profit net
- 91.643 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 87.706 RON +4.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.934 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 5.934 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 5.934 RON -99.69% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 44.858 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 83.795 RON +163.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.891.848 RON. Profit: 1.273.868 RON
Cifra de afaceri: 1.891.848 RON. Profit: 1.273.868 RON
- Cifra de afaceri
- 1.891.848 RON -13.63% față de anul precedent
- Profit net
- 1.273.868 RON -20.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 31.798 RON -85.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.190.456 RON. Profit: 1.599.316 RON
Cifra de afaceri: 2.190.456 RON. Profit: 1.599.316 RON
- Cifra de afaceri
- 2.190.456 RON -31.6% față de anul precedent
- Profit net
- 1.599.316 RON -29.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 221.757 RON +27.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.202.647 RON. Profit: 2.274.953 RON
Cifra de afaceri: 3.202.647 RON. Profit: 2.274.953 RON
- Cifra de afaceri
- 3.202.647 RON +214.01% față de anul precedent
- Profit net
- 2.274.953 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 174.093 RON -85.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.019.908 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.019.908 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.019.908 RON +30.5% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 478.320 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.213.239 RON +37.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 781.519 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 781.519 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 781.519 RON +47.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 138.885 RON
- Angajati
- 7 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 880.012 RON +7.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 529.728 RON. Profit: 115.822 RON
Cifra de afaceri: 529.728 RON. Profit: 115.822 RON
- Cifra de afaceri
- 529.728 RON -7.96% față de anul precedent
- Profit net
- 115.822 RON +93.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 814.898 RON +2156.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 575.548 RON. Profit: 59.738 RON
Cifra de afaceri: 575.548 RON. Profit: 59.738 RON
- Cifra de afaceri
- 575.548 RON -8.21% față de anul precedent
- Profit net
- 59.738 RON -65.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 36.120 RON +1.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 627.054 RON. Profit: 173.027 RON
Cifra de afaceri: 627.054 RON. Profit: 173.027 RON
- Cifra de afaceri
- 627.054 RON +31.96% față de anul precedent
- Profit net
- 173.027 RON +269.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 35.590 RON +166.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 475.167 RON. Profit: 46.882 RON
Cifra de afaceri: 475.167 RON. Profit: 46.882 RON
- Cifra de afaceri
- 475.167 RON +17.15% față de anul precedent
- Profit net
- 46.882 RON +17.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 13.366 RON -88.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 405.593 RON. Profit: 39.837 RON
Cifra de afaceri: 405.593 RON. Profit: 39.837 RON
- Cifra de afaceri
- 405.593 RON -1.22% față de anul precedent
- Profit net
- 39.837 RON -2.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 0% față de anul precedent
- Datorii
- 117.027 RON -34.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 410.583 RON. Profit: 41.036 RON
Cifra de afaceri: 410.583 RON. Profit: 41.036 RON
- Cifra de afaceri
- 410.583 RON -19.18% față de anul precedent
- Profit net
- 41.036 RON -58.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +55.56% față de anul precedent
- Datorii
- 178.053 RON +95.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 508.030 RON. Profit: 98.700 RON
Cifra de afaceri: 508.030 RON. Profit: 98.700 RON
- Cifra de afaceri
- 508.030 RON +97.05% față de anul precedent
- Profit net
- 98.700 RON +177.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +80% față de anul precedent
- Datorii
- 90.888 RON +23.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 257.816 RON. Profit: 35.630 RON
Cifra de afaceri: 257.816 RON. Profit: 35.630 RON
- Cifra de afaceri
- 257.816 RON +18.38% față de anul precedent
- Profit net
- 35.630 RON +148358.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 73.581 RON -28.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 217.783 RON. Profit: 24 RON
Cifra de afaceri: 217.783 RON. Profit: 24 RON
- Cifra de afaceri
- 217.783 RON -32.83% față de anul precedent
- Profit net
- 24 RON -91.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 102.314 RON -8.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 324.226 RON. Profit: 282 RON
Cifra de afaceri: 324.226 RON. Profit: 282 RON
- Cifra de afaceri
- 324.226 RON
- Profit net
- 282 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 112.318 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081994 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMINION ANGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)
MINION ANGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Orş. Năvodari (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MINION ANGRO SRL?
CUI-ul MINION ANGRO SRL este 6208672.
Unde este sediul MINION ANGRO SRL?
MINION ANGRO SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Năvodari, Str. B3 nr. 34, 905700, Orş. Năvodari, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata MINION ANGRO SRL?
MINION ANGRO SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MINION ANGRO SRL in 2024?
In 2024, MINION ANGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 551.708 RON.
Cati angajati are MINION ANGRO SRL?
MINION ANGRO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are MINION ANGRO SRL?
MINION ANGRO SRL are codul CAEN principal 4120.
Ce profit a inregistrat MINION ANGRO SRL in 2024?
MINION ANGRO SRL a inregistrat un profit net de 91.643 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.