Activ Plătitor TVAe‑Factură

GYVY COMPANY 94 SRL

CUI: 6271122
CIF: RO6271122
Reg. Com.: J40/17455/1994
CAEN: 0125
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 octombrie 1994 · 32 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:46

Despre GYVY COMPANY 94 SRL

GYVY COMPANY 94 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (32 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GYVY COMPANY 94 SRL a raportat o cifra de afaceri de 123.448 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.6%). Profitul net inregistrat a fost de 26.954 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 7.356.047 RON in 2008 la 123.448 RON in 2024. Datoriile raportate (1.309.419 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
123.448 RON
Venituri totale
1.120.224 RON
Cheltuieli totale
1.087.928 RON
Profit brut
32.296 RON
Profit net
26.954 RON
Marja profit net
21,83%
Active imobilizate
548.658 RON
Active circulante
65.537 RON
Stocuri
2.878 RON
Creanțe
21.272 RON
Casa & conturi bănci
41.387 RON
Capital propriu
-695.224 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Fundeni nr. 232, 22328
Fax0213204055

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Fundeni nr. 232, 22328
Cod poștal: 22328
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Fundeni nr. 232, 22328
Cod postal
22328
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.09.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
123.448 RON
Rezultat net
26.954 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 123.448 RON 250.026 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.120.224 RON 857.778 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.087.928 RON 824.951 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.296 RON 32.827 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 26.954 RON 23.972 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 548.658 RON 580.901 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.537 RON 4.179.510 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 614.195 RON 4.760.411 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.878 RON 4.026.799 RON
CreanțeSume de încasat 21.272 RON 27.892 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.387 RON 124.819 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.309.419 RON 2.822.727 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -695.224 RON 2.015.835 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active614.195RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

213,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale614.195 RON
Datorii totale1.309.419 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,4 %Profit net / active totale
ROE
-3,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-113,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 123.448 -50,6% față de anul precedent 1.120.224 1.087.928 32.296 -1,6% față de anul precedent 26.954 +12,4% față de anul precedent 0 0
2023 250.026 -13,4% față de anul precedent 857.778 824.951 32.827 +194,0% față de anul precedent 23.972 +189,9% față de anul precedent 0 0
2022 288.776 +7,0% față de anul precedent 524.933 513.769 11.164 -63,0% față de anul precedent 8.269 -68,8% față de anul precedent 0 0
2021 269.885 -70,7% față de anul precedent 992.023 961.847 30.176 -80,7% față de anul precedent 26.504 -79,5% față de anul precedent 0 0
2020 921.643 -19,6% față de anul precedent 2.741.614 2.584.985 156.629 -40,8% față de anul precedent 129.534 -48,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.146.789 +41,1% față de anul precedent 1.241.569 977.137 264.432 +84,0% față de anul precedent 252.347 +86,1% față de anul precedent 0 0
2018 812.553 +42,2% față de anul precedent 940.857 797.141 143.716 +271,2% față de anul precedent 135.590 +434,2% față de anul precedent 0 0
2017 571.472 -56,2% față de anul precedent 725.974 687.261 38.713 +79,2% față de anul precedent 25.383 +25,0% față de anul precedent 0 0
2016 1.305.272 -62,2% față de anul precedent 2.094.672 2.073.074 21.598 20.305 0 0
2015 3.453.218 -23,8% față de anul precedent 4.088.621 4.337.444 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 248.823 248.823
2014 4.530.121 +29,0% față de anul precedent 5.718.695 5.667.662 51.033 +28,9% față de anul precedent 34.512 -12,9% față de anul precedent 0 0
2013 3.510.842 -17,6% față de anul precedent 4.138.920 4.099.313 39.607 +37,1% față de anul precedent 39.607 +37,1% față de anul precedent 0 0
2012 4.262.319 -15,6% față de anul precedent 4.442.228 4.413.332 28.896 -60,7% față de anul precedent 28.896 -60,7% față de anul precedent 0 0
2011 5.052.418 +28,5% față de anul precedent 5.192.361 5.118.866 73.495 +8,3% față de anul precedent 73.495 +23,3% față de anul precedent 0 0
2010 3.931.309 -16,0% față de anul precedent 4.148.538 4.080.681 67.857 -76,4% față de anul precedent 59.607 -78,8% față de anul precedent 0 0
2009 4.677.103 -36,4% față de anul precedent 5.780.480 5.492.609 287.871 280.538 0 0
2008 7.356.047 7.129.444 8.504.959 0 0 1.375.515 1.375.515

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 548.658 65.537 614.195 2.878 21.272 41.387
2023 580.901 4.179.510 4.760.411 4.026.799 27.892 124.819
2022 1.063.139 4.336.884 5.400.023 4.122.844 28.720 185.320
2021 1.241.499 4.196.613 5.438.112 4.134.271 16.960 45.382
2020 1.299.058 3.969.049 5.268.107 3.859.925 32.034 77.090
2019 1.244.174 5.521.497 6.765.671 4.296.723 1.063.958 160.816
2018 1.293.673 5.909.529 7.203.202 4.610.625 1.054.767 244.137
2017 1.485.559 6.701.254 8.186.813 4.605.109 1.972.415 123.730
2016 1.612.543 6.841.252 8.453.795 4.610.200 2.147.916 83.136
2015 1.743.990 6.457.921 8.201.911 4.641.593 1.743.543 72.785
2014 2.150.859 6.472.897 8.623.756 4.904.071 1.485.009 83.817
2013 2.437.515 6.212.382 8.649.897 4.526.524 1.573.385 112.473
2012 2.774.569 7.735.845 10.510.414 3.299.757 4.342.849 93.239
2011 3.274.909 6.837.903 10.112.812 2.325.873 4.229.533 282.497
2010 3.686.990 5.165.956 8.852.946 986.593 3.937.140 242.223
2009 4.314.663 4.539.993 8.854.656 236.166 4.090.735 213.092
2008 2.805.998 4.434.248 7.240.246 279.730 3.952.574 201.944

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.309.419 -53,6% față de anul precedent -695.224 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2023 2.822.727 -17,2% față de anul precedent 2.015.835 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 3.408.640 +3,1% față de anul precedent 2.069.534 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2021 3.304.928 +4,8% față de anul precedent 2.184.938 Neraportat 8 -27,3% față de anul precedent
2020 3.154.516 -38,5% față de anul precedent 2.158.433 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2019 5.129.124 -12,6% față de anul precedent 2.028.900 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2018 5.871.418 -14,9% față de anul precedent 1.776.553 Neraportat 13 -18,8% față de anul precedent
2017 6.898.811 +1,5% față de anul precedent 1.640.963 Neraportat 16 -57,9% față de anul precedent
2016 6.797.294 +3,7% față de anul precedent 1.615.580 Neraportat 38 -13,6% față de anul precedent
2015 6.552.402 +1,5% față de anul precedent 1.595.275 Neraportat 44 +7,3% față de anul precedent
2014 6.457.860 +0,2% față de anul precedent 2.091.491 Neraportat 41 +32,3% față de anul precedent
2013 6.444.336 -22,9% față de anul precedent 2.120.600 Neraportat 31 -16,2% față de anul precedent
2012 8.358.017 +7,8% față de anul precedent 2.080.793 Neraportat 37 -5,1% față de anul precedent
2011 7.752.084 +14,3% față de anul precedent 2.076.148 Neraportat 39 -4,9% față de anul precedent
2010 6.781.951 +0,3% față de anul precedent 2.002.653 Neraportat 41 -41,4% față de anul precedent
2009 6.765.340 +16,8% față de anul precedent 1.965.538 Neraportat 70 -6,7% față de anul precedent
2008 5.791.921 1.348.999 Neraportat 75

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 123.448 RON. Profit: 26.954 RON

Cifra de afaceri: 123.448 RON. Profit: 26.954 RON

Cifra de afaceri
123.448 RON -50.63% față de anul precedent
Profit net
26.954 RON +12.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
1.309.419 RON -53.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 250.026 RON. Profit: 23.972 RON

Cifra de afaceri: 250.026 RON. Profit: 23.972 RON

Cifra de afaceri
250.026 RON -13.42% față de anul precedent
Profit net
23.972 RON +189.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
2.822.727 RON -17.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 288.776 RON. Profit: 8.269 RON

Cifra de afaceri: 288.776 RON. Profit: 8.269 RON

Cifra de afaceri
288.776 RON +7% față de anul precedent
Profit net
8.269 RON -68.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
3.408.640 RON +3.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 269.885 RON. Profit: 26.504 RON

Cifra de afaceri: 269.885 RON. Profit: 26.504 RON

Cifra de afaceri
269.885 RON -70.72% față de anul precedent
Profit net
26.504 RON -79.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -27.27% față de anul precedent
Datorii
3.304.928 RON +4.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 921.643 RON. Profit: 129.534 RON

Cifra de afaceri: 921.643 RON. Profit: 129.534 RON

Cifra de afaceri
921.643 RON -19.63% față de anul precedent
Profit net
129.534 RON -48.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
3.154.516 RON -38.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.146.789 RON. Profit: 252.347 RON

Cifra de afaceri: 1.146.789 RON. Profit: 252.347 RON

Cifra de afaceri
1.146.789 RON +41.13% față de anul precedent
Profit net
252.347 RON +86.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
5.129.124 RON -12.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 812.553 RON. Profit: 135.590 RON

Cifra de afaceri: 812.553 RON. Profit: 135.590 RON

Cifra de afaceri
812.553 RON +42.19% față de anul precedent
Profit net
135.590 RON +434.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -18.75% față de anul precedent
Datorii
5.871.418 RON -14.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 571.472 RON. Profit: 25.383 RON

Cifra de afaceri: 571.472 RON. Profit: 25.383 RON

Cifra de afaceri
571.472 RON -56.22% față de anul precedent
Profit net
25.383 RON +25.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 -57.89% față de anul precedent
Datorii
6.898.811 RON +1.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.305.272 RON. Profit: 20.305 RON

Cifra de afaceri: 1.305.272 RON. Profit: 20.305 RON

Cifra de afaceri
1.305.272 RON -62.2% față de anul precedent
Profit net
20.305 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -13.64% față de anul precedent
Datorii
6.797.294 RON +3.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.453.218 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.453.218 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.453.218 RON -23.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
248.823 RON
Angajati
44 +7.32% față de anul precedent
Datorii
6.552.402 RON +1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.530.121 RON. Profit: 34.512 RON

Cifra de afaceri: 4.530.121 RON. Profit: 34.512 RON

Cifra de afaceri
4.530.121 RON +29.03% față de anul precedent
Profit net
34.512 RON -12.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41 +32.26% față de anul precedent
Datorii
6.457.860 RON +0.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.510.842 RON. Profit: 39.607 RON

Cifra de afaceri: 3.510.842 RON. Profit: 39.607 RON

Cifra de afaceri
3.510.842 RON -17.63% față de anul precedent
Profit net
39.607 RON +37.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 -16.22% față de anul precedent
Datorii
6.444.336 RON -22.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.262.319 RON. Profit: 28.896 RON

Cifra de afaceri: 4.262.319 RON. Profit: 28.896 RON

Cifra de afaceri
4.262.319 RON -15.64% față de anul precedent
Profit net
28.896 RON -60.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -5.13% față de anul precedent
Datorii
8.358.017 RON +7.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 5.052.418 RON. Profit: 73.495 RON

Cifra de afaceri: 5.052.418 RON. Profit: 73.495 RON

Cifra de afaceri
5.052.418 RON +28.52% față de anul precedent
Profit net
73.495 RON +23.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 -4.88% față de anul precedent
Datorii
7.752.084 RON +14.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.931.309 RON. Profit: 59.607 RON

Cifra de afaceri: 3.931.309 RON. Profit: 59.607 RON

Cifra de afaceri
3.931.309 RON -15.95% față de anul precedent
Profit net
59.607 RON -78.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41 -41.43% față de anul precedent
Datorii
6.781.951 RON +0.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.677.103 RON. Profit: 280.538 RON

Cifra de afaceri: 4.677.103 RON. Profit: 280.538 RON

Cifra de afaceri
4.677.103 RON -36.42% față de anul precedent
Profit net
280.538 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
70 -6.67% față de anul precedent
Datorii
6.765.340 RON +16.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 7.356.047 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.356.047 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.356.047 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.375.515 RON
Angajati
75
Datorii
5.791.921 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGYVY COMPANY 94 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0125 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GYVY COMPANY 94 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0125 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0125, Municipiul Bucureşti

AGROLIVADIA S.R.L.
CUI: 46085340CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.758 RON
Profit
36.722 RON
Angajati
0
CATINAPLANT SRL
CUI: 20657367CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.919 RON
Profit
73.928 RON
Angajati
0
DASO GHIGA PLANT SRL
CUI: 36001830CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.123 RON
Profit
58.928 RON
Angajati
0
ECO BON ALUNA S.R.L.
CUI: 40269726CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.008 RON
Profit
33.639 RON
Angajati
0
AGRO KONAKI S.R.L.
CUI: 42707237CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.618 RON
Profit
855.518 RON
Angajati
25
L & G AGRO CONCEPT SRL
CUI: 14273620CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.732 RON
Profit
27.103 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0125, Municipiul Bucureşti

M.G. PROD COM 68 SRL
CUI: 8531563CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.507 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AQUALAND EXIM S.R.L.
CUI: 11300500CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1998-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
989.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

V+M CARION S.R.L.
CUI: 6271084CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-10-13
fara e-Factura
TANADENT 94 SRL
CUI: 6271319CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.783 RON
Profit
22.291 RON
Angajati
3
DORIN CONSTRUCT SRL
CUI: 6254512CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.480.982 RON
Profit
31.789 RON
Angajati
32
ATEC D.R. EXIM SRL
CUI: 6182335CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
914.964 RON
Profit
140.694 RON
Angajati
3
AMERICAN RESTAURANT SYSTEM SA
CUI: 6331682CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.409.108 RON
Profit
0 RON
Angajati
416
FROZFOOD IMPEX S.R.L.
CUI: 5395190CAEN: 4632
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-03-24
fara e-Factura
VANESSA 2000 COM SRL
CUI: 6865303CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1995-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.202 RON
Profit
54.298 RON
Angajati
1
CRINA IMOBILIARE S.A.
CUI: 14743129CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.627 RON
Profit
76.653 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GYVY COMPANY 94 SRL?

CUI-ul GYVY COMPANY 94 SRL este 6271122.

Unde este sediul GYVY COMPANY 94 SRL?

GYVY COMPANY 94 SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Fundeni nr. 232, 22328, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GYVY COMPANY 94 SRL?

GYVY COMPANY 94 SRL a fost infiintata in anul 1994 (32 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GYVY COMPANY 94 SRL in 2024?

In 2024, GYVY COMPANY 94 SRL a raportat o cifra de afaceri de 123.448 RON.

Cati angajati are GYVY COMPANY 94 SRL?

GYVY COMPANY 94 SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GYVY COMPANY 94 SRL?

GYVY COMPANY 94 SRL are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Ce profit a inregistrat GYVY COMPANY 94 SRL in 2024?

GYVY COMPANY 94 SRL a inregistrat un profit net de 26.954 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.