Activ

FREITAG COM SRL

CUI: 6294967
CIF: 6294967
Reg. Com.: J21/670/1994
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:20

Despre FREITAG COM SRL

FREITAG COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Urziceni, judetul IALOMIŢA, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FREITAG COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
14.015 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
14.015 RON
Capital propriu
13.695 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Mun. Urziceni, Str. Traian nr. 21, 925300
Telefon0243255203

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Mun. Urziceni, Str. Traian nr. 21, 925300
Cod poștal: 925300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Mun. Urziceni, Intr. MUNCII nr. 2, 925300
Cod postal
925300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 august 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
29 septembrie 2016
Data reactivare
16 ianuarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.015 RON 14.015 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.015 RON 14.015 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.015 RON 14.015 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 320 RON 320 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.695 RON 13.695 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.015RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.015 RON
Datorii totale320 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
43,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 26.600 26.600 12.332 14.268 13.495 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2014 0 0 539 0 0 539 539
2013 0 -100,0% față de anul precedent 1.532 46.340 0 0 44.808 44.854
2012 1.500 -76,7% față de anul precedent 1.527 55.570 0 0 54.043 54.043
2011 6.427 -1,1% față de anul precedent 12.906 64.824 0 0 51.918 51.918
2010 6.501 +0,2% față de anul precedent 6.501 19.697 0 0 13.196 14.846
2009 6.487 -53,0% față de anul precedent 6.487 23.723 0 0 17.236 18.703
2008 13.810 13.816 43.811 0 0 29.995 29.995

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 14.015 14.015 0 0 14.015
2023 0 14.015 14.015 0 0 14.015
2022 0 14.015 14.015 0 0 14.015
2021 3.546 4.623 8.169 4.623 0 0
2019 3.546 4.623 8.169 4.623 0 0
2018 3.546 4.623 8.169 4.623 0 0
2017 3.546 4.623 8.169 4.623 0 0
2014 3.546 4.623 8.169 4.623 0 0
2013 4.035 4.623 8.658 4.623 0 0
2012 21.113 11.453 32.566 11.432 0 21
2011 51.942 45.581 97.523 11.432 34.138 11
2010 94.529 47.435 141.964 11.432 35.487 516
2009 94.529 45.098 139.627 11.432 32.713 953
2008 94.529 44.671 139.200 11.432 31.785 1.454

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 320 0,0% față de anul precedent 13.695 Neraportat 0
2023 320 0,0% față de anul precedent 13.695 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 320 -99,9% față de anul precedent 13.695 Neraportat 1
2021 226.951 0,0% față de anul precedent -218.782 Neraportat 0
2019 226.951 0,0% față de anul precedent -218.782 Neraportat 0
2018 226.951 0,0% față de anul precedent -218.782 Neraportat 0
2017 226.951 0,0% față de anul precedent -218.782 Neraportat 0
2014 226.951 +0,0% față de anul precedent -218.782 Neraportat 0
2013 226.902 +10,2% față de anul precedent -218.244 Neraportat 0
2012 205.955 -5,0% față de anul precedent -173.389 Neraportat 0
2011 216.870 +3,6% față de anul precedent -119.347 Neraportat 0
2010 209.393 +8,3% față de anul precedent -67.429 Neraportat 0
2009 193.308 +8,7% față de anul precedent -52.583 Neraportat 0
2008 177.886 -33.880 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
320 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
320 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.600 RON. Profit: 13.495 RON

Cifra de afaceri: 26.600 RON. Profit: 13.495 RON

Cifra de afaceri
26.600 RON
Profit net
13.495 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
320 RON -99.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
226.951 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
226.951 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
226.951 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
226.951 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
539 RON
Angajati
0
Datorii
226.951 RON +0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.854 RON
Angajati
0
Datorii
226.902 RON +10.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.500 RON -76.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.043 RON
Angajati
0
Datorii
205.955 RON -5.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.427 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.427 RON -1.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
51.918 RON
Angajati
0
Datorii
216.870 RON +3.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.501 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.501 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.501 RON +0.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.846 RON
Angajati
0
Datorii
209.393 RON +8.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 6.487 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.487 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.487 RON -53.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.703 RON
Angajati
0
Datorii
193.308 RON +8.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 13.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.810 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.995 RON
Angajati
0
Datorii
177.886 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFREITAG COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Urziceni (IALOMIŢA)

FREITAG COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Urziceni (IALOMIŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Ialomiţa

DP LOGISTICS S.R.L.
CUI: 24893018CAEN: 4791
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2008-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.196 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALTARIA SRL
CUI: 27238854CAEN: 4791
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2010-08-03
fara e-Factura

Alte firme din Ialomiţa

APALUL COM SRL
CUI: 6294762CAEN: 3212
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti1994-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.658 RON
Profit
47.719 RON
Angajati
2
LICA AP SRL
CUI: 6343784CAEN: 5630
Activ
IALOMIŢA, Sat Raşi Com. Sălcioara1994-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.799 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ERGPIF SERVICE SRL
CUI: 6214593CAEN: 4322
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1994-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
361 RON
Angajati
0
MIHEL COMPANY SRL
CUI: 6401702CAEN: 5611
Activ
IALOMIŢA, Sat Manasia Com. Manasia1994-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
677.301 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SOFT TEX S.R.L.
CUI: 5210135CAEN: 6202
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1994-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIGEX COM SRL
CUI: 7201630CAEN: 4711
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1995-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
968.633 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OYL COMPANY HOLDING AG SRL
CUI: 18741783CAEN: 4211
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2006-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.888.177 RON
Profit
28.132.894 RON
Angajati
405

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FREITAG COM SRL?

CUI-ul FREITAG COM SRL este 6294967.

Unde este sediul FREITAG COM SRL?

FREITAG COM SRL are sediul in Romania, IALOMIŢA, Mun. Urziceni, Str. Traian nr. 21, 925300, Mun. Urziceni, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata FREITAG COM SRL?

FREITAG COM SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FREITAG COM SRL in 2024?

In 2024, FREITAG COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FREITAG COM SRL?

FREITAG COM SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat FREITAG COM SRL in 2024?

FREITAG COM SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.