Activ

SANIUTA COM S.R.L.

CUI: 6298896
CIF: 6298896
Reg. Com.: J07/241/2002
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 octombrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:26

Despre SANIUTA COM S.R.L.

SANIUTA COM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti, judetul BOTOŞANI, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SANIUTA COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
165 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
24.992 RON
Active circulante
1.377 RON
Stocuri
1.377 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-222.455 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti, Com. ALBESTI, 717011
Telefon0231572101

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti, Com. ALBESTI, 717011
Cod poștal: 717011
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti, Com. ALBESTI, 717011
Cod postal
717011
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-165 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 165 RON 165 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 165 RON 165 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 165 RON 165 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.992 RON 25.157 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.377 RON 1.377 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 26.369 RON 26.534 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.377 RON 1.377 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 257.916 RON 257.916 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -222.455 RON -222.290 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active26.369RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

978,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale26.369 RON
Datorii totale257.916 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-843,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 165 0 0 165 165
2023 0 0 165 0 0 165 165
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 211 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 211 211
2021 2.153 -72,5% față de anul precedent 6.355 5.224 1.131 941 0 0
2020 7.821 -92,4% față de anul precedent 7.821 13.691 0 0 5.870 6.105
2019 103.420 -35,4% față de anul precedent 103.420 111.311 0 0 7.891 9.042
2018 160.061 +12,8% față de anul precedent 160.061 160.257 0 0 196 1.796
2017 141.876 -18,6% față de anul precedent 141.876 146.535 0 0 4.659 6.078
2016 174.246 +33,5% față de anul precedent 177.746 184.936 0 0 7.190 8.967
2015 130.500 +66,9% față de anul precedent 130.500 169.399 0 0 Neraportat 42.814
2014 78.196 -17,7% față de anul precedent 78.196 169.345 0 0 91.149 93.494
2013 94.997 -59,1% față de anul precedent 94.997 133.419 0 0 38.422 41.003
2012 232.334 -6,5% față de anul precedent 232.334 246.700 0 -100,0% față de anul precedent 0 14.366 14.366
2010 248.530 -15,7% față de anul precedent 248.530 246.993 1.537 -86,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.588
2009 294.871 +50,3% față de anul precedent 294.871 283.599 11.272 2.426 0 0
2008 196.138 196.138 206.846 0 0 10.708 15.536

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.992 1.377 26.369 1.377 0 0
2023 25.157 1.377 26.534 1.377 0 0
2022 25.320 1.377 26.697 0 1.377 0
2021 25.486 7.370 32.856 45 1.377 5.948
2020 25.795 5.704 31.499 2.991 1.137 1.576
2019 26.208 47.859 74.067 8.177 1.415 38.267
2018 26.620 65.508 92.128 30.002 1.424 34.082
2017 30.476 56.746 87.222 56.252 484 10
2016 35.019 65.869 100.888 64.867 461 541
2015 39.563 106.175 145.738 99.446 6.729 0
2014 28.271 101.662 129.933 92.950 7.707 1.005
2013 28.683 66.014 94.697 60.945 5.069 0
2012 26.866 31.161 58.027 30.871 240 50
2010 33.671 65.950 99.621 61.725 4.188 37
2009 38.256 38.851 77.107 36.670 2.132 49
2008 42.472 43.390 85.862 36.471 3.967 2.952

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 257.916 0,0% față de anul precedent -222.455 Neraportat 0
2023 257.916 0,0% față de anul precedent -222.290 Neraportat 0
2022 257.916 -2,3% față de anul precedent -222.127 Neraportat 0
2021 263.863 +0,2% față de anul precedent -221.915 Neraportat 0
2020 263.448 -12,2% față de anul precedent -222.857 Neraportat 0
2019 299.910 -7,5% față de anul precedent -216.751 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 324.200 +2,1% față de anul precedent -222.980 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 317.498 -2,3% față de anul precedent -221.184 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 325.087 -9,9% față de anul precedent -215.107 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 360.969 +19,4% față de anul precedent -206.139 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 302.350 +61,0% față de anul precedent -163.325 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 187.857 +70,5% față de anul precedent -84.068 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 110.184 +7,1% față de anul precedent -43.065 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2010 102.846 +34,6% față de anul precedent 5.020 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 76.385 -12,8% față de anul precedent 8.608 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2008 87.564 6.183 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
165 RON
Angajati
0
Datorii
257.916 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
165 RON
Angajati
0
Datorii
257.916 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
211 RON
Angajati
0
Datorii
257.916 RON -2.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.153 RON. Profit: 941 RON

Cifra de afaceri: 2.153 RON. Profit: 941 RON

Cifra de afaceri
2.153 RON -72.47% față de anul precedent
Profit net
941 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
263.863 RON +0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.821 RON -92.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.105 RON
Angajati
0
Datorii
263.448 RON -12.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 103.420 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.420 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.420 RON -35.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.042 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
299.910 RON -7.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 160.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 160.061 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
160.061 RON +12.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.796 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
324.200 RON +2.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.876 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 141.876 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
141.876 RON -18.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.078 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
317.498 RON -2.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 174.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.246 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.246 RON +33.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.967 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
325.087 RON -9.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 130.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 130.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
130.500 RON +66.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.814 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
360.969 RON +19.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 78.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.196 RON -17.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
93.494 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
302.350 RON +60.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 94.997 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.997 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.997 RON -59.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.003 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
187.857 RON +70.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 232.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 232.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
232.334 RON -6.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.366 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
110.184 RON +7.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 248.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 248.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
248.530 RON -15.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.588 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
102.846 RON +34.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 294.871 RON. Profit: 2.426 RON

Cifra de afaceri: 294.871 RON. Profit: 2.426 RON

Cifra de afaceri
294.871 RON +50.34% față de anul precedent
Profit net
2.426 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
76.385 RON -12.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 196.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 196.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
196.138 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.536 RON
Angajati
3
Datorii
87.564 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSANIUTA COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti (BOTOŞANI)

SANIUTA COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4673 in Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti (BOTOŞANI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Botoşani

AS TIBCO SRL
CUI: 606962CAEN: 4673
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1993-02-11
fara e-Factura
ARDORO SRL
CUI: 7834011CAEN: 4673
Activ
BOTOŞANI, Orş. Darabani1995-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.826 RON
Profit
1.995 RON
Angajati
1
STAR INTERNATIONAL SRL
CUI: 12395621CAEN: 4673
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1999-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.475 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Botoşani

MIT-COM SRL
CUI: 6281100CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1994-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.999 RON
Profit
26.778 RON
Angajati
0
MARUSIA SRL
CUI: 6303070CAEN: 5630
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1994-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FROMI SRL
CUI: 6200296CAEN: 4778
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1994-09-23
fara e-Factura
MIAMARIO SRL
CUI: 6372178CAEN: 5630
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi1994-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.238.455 RON
Profit
62.444 RON
Angajati
10
GIALI SRL
CUI: 4739511CAEN: 4762
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1993-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.993 RON
Profit
58.418 RON
Angajati
1
SUMERA SRL
CUI: 7143571CAEN: 4321
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO-TITI-LAZ SRL
CUI: 17971903CAEN: 9531
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2005-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.359 RON
Profit
61.608 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SANIUTA COM S.R.L.?

CUI-ul SANIUTA COM S.R.L. este 6298896.

Unde este sediul SANIUTA COM S.R.L.?

SANIUTA COM S.R.L. are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti, Com. ALBESTI, 717011, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata SANIUTA COM S.R.L.?

SANIUTA COM S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SANIUTA COM S.R.L. in 2024?

In 2024, SANIUTA COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SANIUTA COM S.R.L.?

SANIUTA COM S.R.L. are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat SANIUTA COM S.R.L. in 2024?

SANIUTA COM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 165 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.