Activ Plătitor TVA

ILIOMAR COM SERV SRL

CUI: 6311367
CIF: RO6311367
Reg. Com.: J40/13930/1994
CAEN: 4729
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 octombrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:43

Despre ILIOMAR COM SERV SRL

ILIOMAR COM SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4729). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ILIOMAR COM SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 195.326 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 3.554.321 RON in 2008 la 195.326 RON in 2024. Datoriile raportate (393.087 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
195.326 RON
Venituri totale
385.991 RON
Cheltuieli totale
440.147 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
244.770 RON
Active circulante
172.242 RON
Stocuri
495 RON
Creanțe
89.980 RON
Casa & conturi bănci
81.767 RON
Capital propriu
23.925 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Floare Galbenă nr. 11, 61996

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Floare Galbenă nr. 11, 61996
Cod poștal: 61996
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Floare Galbenă nr. 11, 61996
Cod postal
61996
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.07.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
195.326 RON
Rezultat net
-58.721 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 195.326 RON 172.121 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 385.991 RON 350.157 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 440.147 RON 501.731 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 54.156 RON 151.574 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 58.721 RON 151.574 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 244.770 RON 297.271 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 172.242 RON 188.712 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 417.012 RON 485.983 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 495 RON 6.263 RON
CreanțeSume de încasat 89.980 RON 89.709 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.767 RON 92.740 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 393.087 RON 403.336 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.925 RON 82.647 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active417.012RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

94,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale417.012 RON
Datorii totale393.087 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 195.326 +13,5% față de anul precedent 385.991 440.147 0 0 54.156 58.721
2023 172.121 +79,6% față de anul precedent 350.157 501.731 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 151.574 151.574
2022 95.822 -95,7% față de anul precedent 273.439 261.732 11.707 -94,0% față de anul precedent 4.829 -97,0% față de anul precedent 0 0
2021 2.215.052 -59,5% față de anul precedent 2.274.437 2.079.901 194.536 163.076 0 0
2020 5.474.141 -28,9% față de anul precedent 5.474.151 5.611.127 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 136.976 136.976
2019 7.693.436 +30,7% față de anul precedent 7.697.047 7.151.534 545.513 458.005 0 0
2018 5.885.227 +1,0% față de anul precedent 5.906.658 5.982.712 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 76.054 76.054
2017 5.829.683 +52,5% față de anul precedent 5.841.130 5.746.326 94.804 75.756 0 0
2013 3.823.525 +1,4% față de anul precedent 3.823.597 3.961.865 0 0 138.268 138.268
2012 3.769.563 +16,5% față de anul precedent 3.769.591 3.819.224 0 0 49.633 49.633
2011 3.234.618 +9,2% față de anul precedent 3.234.636 3.484.591 0 0 249.955 249.955
2010 2.962.869 -23,8% față de anul precedent 3.079.934 3.450.187 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 370.253 376.703
2009 3.885.507 +9,3% față de anul precedent 3.885.937 3.866.258 19.679 +54,3% față de anul precedent 12.539 +17,0% față de anul precedent 0 0
2008 3.554.321 3.554.392 3.541.635 12.757 10.716 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 244.770 172.242 417.012 495 89.980 81.767
2023 297.271 188.712 485.983 6.263 89.709 92.740
2022 312.598 250.557 563.155 87.029 91.630 71.898
2021 339.079 388.668 727.747 16.681 71.313 300.674
2020 366.483 235.119 601.602 119.257 69.561 46.301
2019 390.962 502.606 893.568 259.221 86.022 157.363
2018 407.755 1.706.986 2.114.741 1.478.564 137.196 91.226
2017 448.580 806.131 1.254.711 711.913 46.824 47.394
2013 610.329 454.640 1.064.969 244.662 24.232 185.746
2012 672.596 347.159 1.019.755 266.588 38.360 42.211
2011 708.446 80.773 789.219 23.754 12.577 44.442
2010 630.629 340.253 970.882 233.335 23.093 83.825
2009 647.637 280.828 928.465 248.229 20.894 11.705
2008 480.988 214.895 695.883 160.259 30.760 23.876

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 393.087 -2,5% față de anul precedent 23.925 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 403.336 +56,9% față de anul precedent 82.647 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 257.149 +180,1% față de anul precedent 306.006 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2021 91.801 -28,7% față de anul precedent 635.946 Neraportat 3 -62,5% față de anul precedent
2020 128.732 -54,6% față de anul precedent 472.870 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2019 283.721 -85,6% față de anul precedent 609.847 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2018 1.962.900 +91,2% față de anul precedent 151.841 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2017 1.026.816 -45,0% față de anul precedent 227.895 Neraportat 11 -26,7% față de anul precedent
2013 1.866.790 +10,9% față de anul precedent -801.821 Neraportat 15 +25,0% față de anul precedent
2012 1.683.307 +20,0% față de anul precedent -663.552 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2011 1.403.138 +5,1% față de anul precedent -613.919 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2010 1.334.846 +45,8% față de anul precedent -363.964 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2009 915.726 +11,1% față de anul precedent 12.739 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2008 824.385 200 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

69din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37970/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 195.326 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 195.326 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
195.326 RON +13.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.721 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
393.087 RON -2.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 172.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 172.121 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
172.121 RON +79.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
151.574 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
403.336 RON +56.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 95.822 RON. Profit: 4.829 RON

Cifra de afaceri: 95.822 RON. Profit: 4.829 RON

Cifra de afaceri
95.822 RON -95.67% față de anul precedent
Profit net
4.829 RON -97.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
257.149 RON +180.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.215.052 RON. Profit: 163.076 RON

Cifra de afaceri: 2.215.052 RON. Profit: 163.076 RON

Cifra de afaceri
2.215.052 RON -59.54% față de anul precedent
Profit net
163.076 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -62.5% față de anul precedent
Datorii
91.801 RON -28.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.474.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.474.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.474.141 RON -28.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
136.976 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
128.732 RON -54.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.693.436 RON. Profit: 458.005 RON

Cifra de afaceri: 7.693.436 RON. Profit: 458.005 RON

Cifra de afaceri
7.693.436 RON +30.72% față de anul precedent
Profit net
458.005 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
283.721 RON -85.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.885.227 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.885.227 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.885.227 RON +0.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
76.054 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.962.900 RON +91.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.829.683 RON. Profit: 75.756 RON

Cifra de afaceri: 5.829.683 RON. Profit: 75.756 RON

Cifra de afaceri
5.829.683 RON +52.47% față de anul precedent
Profit net
75.756 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -26.67% față de anul precedent
Datorii
1.026.816 RON -45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2014 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.823.525 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.823.525 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.823.525 RON +1.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
138.268 RON
Angajati
15 +25% față de anul precedent
Datorii
1.866.790 RON +10.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.769.563 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.769.563 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.769.563 RON +16.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.633 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
1.683.307 RON +19.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.234.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.234.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.234.618 RON +9.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
249.955 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.403.138 RON +5.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.962.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.962.869 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.962.869 RON -23.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
376.703 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
1.334.846 RON +45.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.885.507 RON. Profit: 12.539 RON

Cifra de afaceri: 3.885.507 RON. Profit: 12.539 RON

Cifra de afaceri
3.885.507 RON +9.32% față de anul precedent
Profit net
12.539 RON +17.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
915.726 RON +11.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 3.554.321 RON. Profit: 10.716 RON

Cifra de afaceri: 3.554.321 RON. Profit: 10.716 RON

Cifra de afaceri
3.554.321 RON
Profit net
10.716 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
824.385 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataILIOMAR COM SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4729 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ILIOMAR COM SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4729 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.102026Mentiune · Buletin 37970/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ILIOMAR COM SERV SRL
CUI
6311367
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.10.2026
Registrul Comerțului
J40/13930/1994
EUID
ROONRC.J40/13930/1994
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Intr. FLOARE GALBENĂ, Nr. 11
Județ
București
Număr încheiere
814653
Data încheierii
14.10.2026
Număr dosar
3627281
Data dosarului
09.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alexandra Patranescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 15 din 28.06.2017 la contract de închiriere nr. 558 din 28.06.2017, Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 08.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3627281 din 09.09.2026
  • Act adiţional nr. 11 din 27.07.2018 la contract de închiriere nr. 1958 din 27.07.2018
Vezi Buletinul ONRC nr. 37970/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4729, Municipiul Bucureşti

HORIA TRADING S.R.L.
CUI: 16903528CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.431 RON
Profit
13.880 RON
Angajati
0
GREC OLIVES SRL
CUI: 27794795CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.325 RON
Profit
21.961 RON
Angajati
0
SPING MARKET IMPEX SRL
CUI: 31192828CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.865 RON
Profit
7.985 RON
Angajati
1
LA FANE DIN ARDEAL S.R.L.
CUI: 50568881CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.704 RON
Profit
2.205 RON
Angajati
1
ANDRECOS MARKET S.R.L.
CUI: 50242566CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.030 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MYSTIC WAY SRL
CUI: 31511307CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.240 RON
Profit
22.711 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4729, Municipiul Bucureşti

SILMAN CO S.R.L.
CUI: 5659020CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MACRIS SRL
CUI: 6346438CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-11-03
fara e-Factura
DANUT IMPEX SRL
CUI: 4071209CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOMLI IMPEX S.R.L.
CUI: 6808766CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1995-01-12
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SINCO CONSTRUCT SRL
CUI: 6311200CAEN: 4533
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-10-24
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-10-24
fara e-Factura
PAVA EXIM COM SRL
CUI: 6309650CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.594 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROMOTIONAL INTERSERVICE SRL
CUI: 6320195CAEN: 3312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
520.010 RON
Profit
78.023 RON
Angajati
1
EL - MONT SRL
CUI: 6242780CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.782.071 RON
Profit
1.228.863 RON
Angajati
43
EDITURA TEORA SRL
CUI: 6365790CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
772.007 RON
Profit
50.298 RON
Angajati
7
ANTEU INVEST SRL
CUI: 5461986CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.141 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MODEL BROKER DE ASIGURARE SRL
CUI: 6928428CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1995-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.220 RON
Profit
-
Angajati
410014
BERTA XXI S.R.L.
CUI: 14760057CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.284 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ILIOMAR COM SERV SRL?

CUI-ul ILIOMAR COM SERV SRL este 6311367.

Unde este sediul ILIOMAR COM SERV SRL?

ILIOMAR COM SERV SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Floare Galbenă nr. 11, 61996, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ILIOMAR COM SERV SRL?

ILIOMAR COM SERV SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ILIOMAR COM SERV SRL in 2024?

In 2024, ILIOMAR COM SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 195.326 RON.

Cati angajati are ILIOMAR COM SERV SRL?

ILIOMAR COM SERV SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ILIOMAR COM SERV SRL?

ILIOMAR COM SERV SRL are codul CAEN principal 4729.

Ce profit a inregistrat ILIOMAR COM SERV SRL in 2024?

ILIOMAR COM SERV SRL a inregistrat o pierdere neta de 58.721 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.