Activ Plătitor TVA

LEMA SERV COM SRL

CUI: 6318527
CIF: RO6318527
Reg. Com.: J29/2534/1994
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 octombrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:22

Despre LEMA SERV COM SRL

LEMA SERV COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Băneşti Com. Băneşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LEMA SERV COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.162 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.4%). Profitul net inregistrat a fost de 4.986 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.196.702 RON in 2008 la 75.162 RON in 2024. Datoriile raportate (103.431 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
75.162 RON
Venituri totale
106.343 RON
Cheltuieli totale
99.158 RON
Profit brut
7.185 RON
Profit net
4.986 RON
Marja profit net
6,63%
Active imobilizate
143.310 RON
Active circulante
544.351 RON
Stocuri
453.681 RON
Creanțe
52.857 RON
Casa & conturi bănci
37.813 RON
Capital propriu
502.230 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti, BĂNEŞTI nr. 16, 107050
Telefon0724371460

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti, BĂNEŞTI nr. 16, 107050
Cod poștal: 107050
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti, BĂNEŞTI nr. 16, 107050
Cod postal
107050
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.10.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
75.162 RON
Rezultat net
4.986 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 75.162 RON 72.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 106.343 RON 74.927 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 99.158 RON 61.796 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.185 RON 13.131 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.986 RON 10.634 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 143.310 RON 157.345 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 544.351 RON 553.708 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 687.661 RON 711.053 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 453.681 RON 461.455 RON
CreanțeSume de încasat 52.857 RON 83.029 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.813 RON 9.224 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 103.431 RON 141.810 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 502.230 RON 497.243 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active687.661RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale687.661 RON
Datorii totale103.431 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
1,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 75.162 +4,4% față de anul precedent 106.343 99.158 7.185 -45,3% față de anul precedent 4.986 -53,1% față de anul precedent 0 0
2023 72.000 +83,3% față de anul precedent 74.927 61.796 13.131 10.634 0 0
2022 39.281 -58,7% față de anul precedent 42.208 62.316 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.108 21.349
2021 95.157 -1,6% față de anul precedent 95.750 76.427 19.323 -30,7% față de anul precedent 16.505 -33,9% față de anul precedent 0 0
2020 96.679 +186,5% față de anul precedent 96.679 68.800 27.879 24.973 0 0
2019 33.742 -81,5% față de anul precedent 286.618 426.698 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 140.080 143.992
2018 182.345 +4,9% față de anul precedent 199.466 77.892 121.574 +33,8% față de anul precedent 116.258 +35,0% față de anul precedent 0 0
2017 173.784 -74,6% față de anul precedent 187.652 96.790 90.862 86.123 0 0
2013 682.934 -49,9% față de anul precedent 683.109 878.376 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 195.267 195.267
2012 1.362.137 +13,3% față de anul precedent 1.380.971 1.379.023 1.948 -86,2% față de anul precedent 1.359 -88,2% față de anul precedent 0 0
2011 1.202.153 -11,6% față de anul precedent 1.231.111 1.217.029 14.082 -63,3% față de anul precedent 11.532 -63,9% față de anul precedent 0 0
2010 1.360.148 -22,0% față de anul precedent 1.377.833 1.339.445 38.388 31.938 0 0
2009 1.743.975 -20,6% față de anul precedent 1.785.812 1.793.744 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.932 13.665
2008 2.196.702 2.210.049 2.143.516 66.533 51.451 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 143.310 544.351 687.661 453.681 52.857 37.813
2023 157.345 553.708 711.053 461.455 83.029 9.224
2022 170.581 588.186 758.767 466.239 82.953 38.994
2021 184.216 521.155 705.371 434.197 80.166 6.792
2020 197.851 505.047 702.898 411.693 83.328 10.026
2019 223.843 491.800 715.643 372.622 87.375 31.803
2018 738.863 626.223 1.365.086 335.932 284.371 5.920
2017 373.895 572.514 946.409 354.582 212.097 5.835
2013 508.410 537.599 1.046.009 509.550 27.326 723
2012 577.409 656.329 1.233.738 553.714 102.100 515
2011 624.206 601.975 1.226.181 506.032 94.131 1.812
2010 541.353 521.957 1.063.310 467.745 42.081 12.131
2009 570.731 518.821 1.089.552 471.871 43.021 3.929
2008 606.076 545.448 1.151.524 458.709 30.328 18.884

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 103.431 -27,1% față de anul precedent 502.230 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 141.810 -29,2% față de anul precedent 497.243 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 200.158 +1,4% față de anul precedent 486.609 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 197.413 -6,6% față de anul precedent 507.958 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 211.445 -15,1% față de anul precedent 491.453 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 249.163 -51,1% față de anul precedent 466.480 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 509.527 -11,7% față de anul precedent 855.559 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 577.308 -19,7% față de anul precedent 369.101 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2013 719.332 +1,1% față de anul precedent 326.677 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2012 711.794 +3,3% față de anul precedent 521.944 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 688.781 +28,2% față de anul precedent 537.400 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2010 537.442 -9,8% față de anul precedent 525.868 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2009 595.622 -2,8% față de anul precedent 493.930 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2008 612.663 538.861 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 75.162 RON. Profit: 4.986 RON

Cifra de afaceri: 75.162 RON. Profit: 4.986 RON

Cifra de afaceri
75.162 RON +4.39% față de anul precedent
Profit net
4.986 RON -53.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.431 RON -27.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 72.000 RON. Profit: 10.634 RON

Cifra de afaceri: 72.000 RON. Profit: 10.634 RON

Cifra de afaceri
72.000 RON +83.29% față de anul precedent
Profit net
10.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
141.810 RON -29.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 39.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.281 RON -58.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.349 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
200.158 RON +1.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 95.157 RON. Profit: 16.505 RON

Cifra de afaceri: 95.157 RON. Profit: 16.505 RON

Cifra de afaceri
95.157 RON -1.57% față de anul precedent
Profit net
16.505 RON -33.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
197.413 RON -6.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 96.679 RON. Profit: 24.973 RON

Cifra de afaceri: 96.679 RON. Profit: 24.973 RON

Cifra de afaceri
96.679 RON +186.52% față de anul precedent
Profit net
24.973 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
211.445 RON -15.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 33.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.742 RON -81.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
143.992 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
249.163 RON -51.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 182.345 RON. Profit: 116.258 RON

Cifra de afaceri: 182.345 RON. Profit: 116.258 RON

Cifra de afaceri
182.345 RON +4.93% față de anul precedent
Profit net
116.258 RON +34.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
509.527 RON -11.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 173.784 RON. Profit: 86.123 RON

Cifra de afaceri: 173.784 RON. Profit: 86.123 RON

Cifra de afaceri
173.784 RON -74.55% față de anul precedent
Profit net
86.123 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
577.308 RON -19.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 682.934 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 682.934 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
682.934 RON -49.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
195.267 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
719.332 RON +1.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.362.137 RON. Profit: 1.359 RON

Cifra de afaceri: 1.362.137 RON. Profit: 1.359 RON

Cifra de afaceri
1.362.137 RON +13.31% față de anul precedent
Profit net
1.359 RON -88.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
711.794 RON +3.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.202.153 RON. Profit: 11.532 RON

Cifra de afaceri: 1.202.153 RON. Profit: 11.532 RON

Cifra de afaceri
1.202.153 RON -11.62% față de anul precedent
Profit net
11.532 RON -63.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
688.781 RON +28.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.360.148 RON. Profit: 31.938 RON

Cifra de afaceri: 1.360.148 RON. Profit: 31.938 RON

Cifra de afaceri
1.360.148 RON -22.01% față de anul precedent
Profit net
31.938 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
537.442 RON -9.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.743.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.743.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.743.975 RON -20.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.665 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
595.622 RON -2.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.196.702 RON. Profit: 51.451 RON

Cifra de afaceri: 2.196.702 RON. Profit: 51.451 RON

Cifra de afaceri
2.196.702 RON
Profit net
51.451 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
612.663 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLEMA SERV COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Băneşti Com. Băneşti (PRAHOVA)

LEMA SERV COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Băneşti Com. Băneşti (PRAHOVA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Prahova

WNNCARS S.R.L.
CUI: 44885141CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.105 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEMI SERV LOGISTIC SRL
CUI: 35775433CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2016-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.552 RON
Profit
2.688 RON
Angajati
0
PROINVEST UNIC SMG S.R.L.
CUI: 48037160CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SILNICO TRANS S.R.L.
CUI: 49966999CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Curcubeu Com. Balta Doamnei2024-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.440 RON
Profit
33.944 RON
Angajati
1
CSC ŞTEFITRANS S.R.L.
CUI: 49691855CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2024-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.362 RON
Profit
4.667 RON
Angajati
1
AURCYF INTERSPEED SRL
CUI: 35457545CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2016-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Prahova

DELCO RIDE COM SRL
CUI: 6318420CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Brătăşanca Com. Filipeştii de Târg1994-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.062.745 RON
Profit
209.508 RON
Angajati
5
ALEX CRIS BAR S.R.L.
CUI: 6432563CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1994-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.087.846 RON
Profit
2.488.523 RON
Angajati
28
GAMA TRANS SRL
CUI: 6305012CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni1994-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.034.634 RON
Profit
207.487 RON
Angajati
6
SERVICE ALCAR SRL
CUI: 6460253CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi1994-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
771.750 RON
Profit
42.143 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

PAN NORD SRL
CUI: 6318497CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni1994-10-26
fara e-Factura
LADY M COM SRL
CUI: 6318608CAEN: 4721
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte1994-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
773.784 RON
Profit
20.912 RON
Angajati
2
OMEGA TRANS SRL
CUI: 6305004CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi1994-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.571 RON
Profit
61.053 RON
Angajati
1
PRIVABENZ 93 S.R.L.
CUI: 5967062CAEN: 4730
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1994-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.996.256 RON
Profit
7.002 RON
Angajati
11
SCAPAN PROD COM SRL
CUI: 6696530CAEN: 4782
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni1995-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.145.406 RON
Profit
308.920 RON
Angajati
11
TENTANT SRL
CUI: 10757253CAEN: 5212
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina1998-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
422.545 RON
Profit
26.921 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEMA SERV COM SRL?

CUI-ul LEMA SERV COM SRL este 6318527.

Unde este sediul LEMA SERV COM SRL?

LEMA SERV COM SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Băneşti Com. Băneşti, BĂNEŞTI nr. 16, 107050, Sat Băneşti Com. Băneşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata LEMA SERV COM SRL?

LEMA SERV COM SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEMA SERV COM SRL in 2024?

In 2024, LEMA SERV COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.162 RON.

Cati angajati are LEMA SERV COM SRL?

LEMA SERV COM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LEMA SERV COM SRL?

LEMA SERV COM SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat LEMA SERV COM SRL in 2024?

LEMA SERV COM SRL a inregistrat un profit net de 4.986 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.